-12.9°C overcast cloudsКанів, Україна

Новини за 2020-10-01

Увага! До кінця доби на Черкащині очікується гроза, місцями град

🕔1 жовтня 2020 Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності по Черкаській області та м. Черкаси надійшло від обласного центру з гідрометеорології.

COVID-19: за добу по Каневу підтверджено 34 випадки захворювання на коронавірус

🕔1 жовтня 2020 Станом на 16-00 четверга, 1 жовтня ц.р., стало відомо про 13 нових підтверджених випадків COVID-19, інформує начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Микола Попенко.

У кожному закладі та установі має бути спеціальний контейнер для утилізації масок

🕔1 жовтня 2020 Відповідне рішення було ухвалено в ході останнього засідання комісії з питань ТЕБ та НС у п’ятницю, 25 вересня ц.р.

За шкільні парти в закладах освіти Канева цьогоріч сіли 2708 учнів

🕔1 жовтня 2020 Фактичну мережу закладів освіти Канівської ОТГ на 2020-2021 навчальний рік було затверджено в ході засідання виконавчого комітету Канівської міської ради.

COVID-19: у Каневі підтверджено 21 новий випадок

🕔1 жовтня 2020 Станом на четвер, 1 жовтня ц.р., у Каневі  зафіксовано 21  новий випадок, інформує начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Микола Попенко.

Електронні сервіси Пенсійного фонду України – сервіси майбутнього

🕔1 жовтня 2020 Безпека отримання послуг для пенсіонерів – один із ключових напрямів, на яких сфокусована увага працівників Пенсійного фонду. Під час пандемії використання онлайн-сервісів сприяло ефективній, якісній та швидкій роботі зі страхувальниками, застрахованими особами та пенсіонерами.

Депутатам запропонували прийняти Програму місцевих стимулів для медичних працівників

🕔1 жовтня 2020 У ході засідання Канівської міської ради, що відбулося 24 вересня ц.р., депутати заслухали запит депутата, головного лікаря Канівського Центру ПМСД Наталії Горьової, що стосувався нагальних проблем закладу охорони здоров’я первинного рівня.

1 жовтня - Міжнародний день музики

🕔1 жовтня 2020