2°C overcast cloudsКанів, Україна

Новини за 2020-10-19

COVID-19: у Каневі підтверджено ще 46 випадків коронавірусної хвороби

🕔19 жовтня 2020 Станом на понеділок, 19 жовтня ц.р, у Каневі  зафіксовано 46  нових випадків захворювання у період з 16 по 18 жовтня, інформує начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Микола Попенко.

21 жовтня ц.р відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

🕔19 жовтня 2020 У середу, 21 жовтня ц.р., відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Канівської міської ради.

З 19 жовтня Канів знову у «червоній» зоні

🕔19 жовтня 2020 Рішення про це було прийнято, напередодні, у п’ятницю 16 жовтня ц.р, в ході останнього засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Канівської міської ради, під головуванням керуючого справами Володимира Святелика.

У Каневі розглянуть можливість створення комісії з контролю дотримання карантинних норм

🕔19 жовтня 2020 Про це стало відомо в ході останнього засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Канівської міської ради, що відбулася 16 жовтня ц.р, під головуванням керуючого справами Володимира Святелика.