6.3°C broken cloudsКанів, Україна

Новини за 2020-11-12

Канівську ЦРЛ і Центр ПМСД прийнято у комунальну власність міської ради

🕔12 листопада 2020 Відповідне рішення було ухвалено в ході останнього засідання сесії Канівської міської ради VII скликання 22 жовтня ц.р. з метою надання якісної первинної та вторинної стаціонарної й амбулаторної медичної допомоги населенню, розвитку закладів охорони здоров’я, вирішення фінансово-організаційних питань у сфері охорони здоров’я, враховуючи реформу децентралізації.

COVID-19: на коронавірус захворіло ще 5 канівців. Загальна кількість підтверджених випадків перевалила за 800

🕔12 листопада 2020 Станом на ранок четверга, 12 листопада ц.р., у Каневі підтверджено 5 нових випадків захворювання на «коронавірусну хворобу».

У Каневі відбулись змагання з аматорської риболовлі «KANIV FEEDER CUP»

🕔12 листопада 2020 У суботу, 7 листопада ц.р., в Каневі відбулись змагання з аматорської риболовлі «KANIV FEEDER CUP», в яких взяли участь 12 рибалок-аматорів з міст Канів та Київ.

Сьогодні - Всесвітній день боротьби з пневмонією

🕔12 листопада 2020