-9.6°C few cloudsКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2020-11-19

26 листопада ц.р. відбудеться перша сесія Канівської міської ради

🕔19 листопада 2020 Відповідно до постанови Канівської міської територіальної комісії від 16 листопада 2020 року №77 «Про скликання першої сесії Канівської міської ради Черкаського району Черкаської області» перша сесія Канівської міської ради скликається на 26 листопада ц.р.
Читати

У найближчі 3 години на Черкащині очікується туман

🕔19 листопада 2020 Надійшло попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності по Черкаській області.
Читати

Президент підписав закон про адміністративну відповідальність за перебування у громадських закладах і транспорті без засобів захисту

🕔19 листопада 2020 Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 1000-IX, який Верховна Рада ухвалила 6 листопада 2020 року.
Читати

Створено комісію з визначення збитків, заподіяних внаслідок порушення земельного законодавства

🕔19 листопада 2020 Комісію сформовано для забезпечення ефективного використання земельного фонду міста та з метою посилення контролю по відшкодуванню заподіяних Канівській міській раді збитків внаслідок не оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку фізичними чи юридичними особами та громадянами.
Читати

Відвідувачам на вході в супермаркети мають обробляти руки антисептиком

🕔19 листопада 2020 Так, в ході останнього засідання комісії з питань ТЕБ та НС 13 листопада ц.р. було порушено питання дотримання карантинних заходів канівськими супермаркетами, зокрема, «АТБ» та «Маркет».
Читати

На вихідних активісти провели «суботник» біля Музею військової техніки

🕔19 листопада 2020 У суботу, 14 листопада ц.р., силами громадських активістів відбулася акція прибирання біля Музею військової техніки, що розташований по вулиці Енергетиків у Каневі.
Читати

Сьогодні - День працівників гідрометеорологічної служби. Вітаємо!

🕔19 листопада 2020
Читати