5.8°C overcast cloudsКанів, Україна

Новини за 2020-11-25

У Каневі з дотриманням карантинних вимог вшанують жертв Голодомору

🕔25 листопада 2020 Заходи відбудуться у суботу, 28 листопада ц.р., відповідно до розпорядження Канівського міського голови «Про проведення заходів з нагоди 87-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду українського народу» від 23.11.2020 №350-р.

COVID-19: У Канівській ОТГ перехворіли на коронавірус вже більше 1000 людей

🕔25 листопада 2020 Чергове оновлення даних по захворюваності на коронавірусну хворобу на території Канівської об’єднаної територіальної хвороби. Станом на середу, 25 листопада ц.р., маємо інформацію про 40 нових підтверджених випадків інфікування вірусом COVID-19. З них – 6 – у дітей, інформує начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту Микола Попенко.

Пам’ятка українцям, які перетинають кордон з Російською Федерацією

🕔25 листопада 2020 На території Російської Федерації та країн-союзників агресора (Республіка Білорусь тощо) фіксуються факти систематичного затримання громадян України та потрапляння останніх у компрометуючі ситуації, інформують у Службі безпеки України.

Сьогодні - Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками

🕔25 листопада 2020

КП «Управління ВКГ» інформує про намір змінити тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення

🕔25 листопада 2020 Повідомлення про намір КП “Управління ВКГ» змінити : - тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення; - внески за обслуговування вузлів комерційного обліку Д. – 15 мм для будівель, приміщення яких є самостійними об’єктами нерухомого майна;

Що робити, якщо ви знайшли вибухівку, або підозрілий предмет - поради рятувальників

🕔25 листопада 2020 Підозрілі предмети та вибухові пристрої можна виявити будь-де: на транспорті, сходових клітинах будинків, біля дверей квартир, в установах і громадських місцях. Часто їх маскують під авторучки, мобільні телефони, гаманці, міні магнітофони, дитячі іграшки.