5.5°C overcast cloudsКанів, Україна

Новини за 2020-11-26

Як вирішувати конфлікти між батьками та дітьми? – консультують фахівці

🕔26 листопада 2020 Жодна сім'я не обходиться без конфліктів між дітьми та батьками. І нічого жахливого в цьому немає, адже «правильні» конфлікти допомагають зняти напругу між його учасниками, дають можливість знайти компромісне рішення без утиску інтересів одного з членів сім'ї і в підсумку, тільки зміцнюють взаємини. Але все це вірно тільки щодо конфліктів, які розумно вирішують. Набагато частіше суперечки і сварки стають причиною затаєних образ та погіршенням стосунків між її учасниками.

Розпочалося засідання першої сесії Канівської міської ради нового складу

🕔26 листопада 2020 У четвер, 26 листопада ц.р., розпочалося перше засідання першої сесії Канівської міської ради VIII-го скликання. У залі засідань зібралося 25 новообраних депутатів із 26-ти.

Канівський військкомат змінив офіційну назву

🕔26 листопада 2020 Відтепер замість Канівського об’єднаного міськрайонного військового комісаріату працюватиме Канівський об’єднаний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

Члени виконкому заслухали звіт про виконання бюджету Канева за 9 місяців

🕔26 листопада 2020 У ході останнього засідання виконавчого комітету у середу, 25 листопада ц.р., начальник фінансового управління Галина Карпушенко прозвітувала про виконання бюджету Канівської ОТГ за 9 місяців 2020 року.