5.5°C overcast cloudsКанів, Україна

Новини за 2020-12-18

Канівській школі №4 виповнюється 55 років

🕔18 грудня 2020 55 – це мало, чи багато… Для кого як. Ювілей школи – це не тільки свого роду історична віха, але і межа, яка дає можливість оцінити пройдений шлях, згадати добрим словом тих, хто присвятив своє життя, свій педагогічний талант рідній школі, і, звичайно, накреслити плани на майбутнє, інформують у навчальному закладі.

На День Святого Миколая синоптики обіцяють ожеледицю. Будьте обережні!

🕔18 грудня 2020 Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності надійшло від Черкаського обласного центру з гідрометеорології.

Вивчаються варіанти забезпечення транспортного сполучення Канева із селами громади

🕔18 грудня 2020 У понеділок, 14 грудня ц.р., відбулася робоча нарада щодо налагодження транспортного сполучення із населеними пунктами, що з нового року входять до Канівської ОТГ.

Що таке патронатна сім’я і як стати патронатним вихователем?

🕔18 грудня 2020  В Україні з 2016 року впроваджена нова форма сімейного виховання якою передбачено надання комплексу послуг з тимчасового догляду та виховання дітей в сім’ї патронатного вихователя.

COVID-19: ще 38 жителів Канівщини захворіли на коронавірус

🕔18 грудня 2020