12.3°C overcast cloudsКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2021-01-12

COVID-19: 47 пацієнтів перебуває на стаціонарному лікуванні у Канівській лікарні

🕔12 січня 2021 Оперативна інформація про хворих на коронавірусну інфекцію, що перебувають на стаціонарному лікуванні в КНП "Канівська Багатопрофільна лікарня".
Читати

На час карантину прийом громадян Канівський міський голова переводить у «онлайн»-формат

🕔12 січня 2021 Для покращення комунікації з жителями громади та оперативного вирішення їх нагальних потреб Канівський міський голова Ігор Ренькас на своїй публічній сторінці у Facebook запроваджує нову рубрику «Запитай міського голову».
Читати

Увага! Завтра на дорогах Черкащини очікується ожеледиця

🕔12 січня 2021 Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності по Черкаській області та Черкасах надійшло від Черкаського обласного центру з гідрометеорології.
Читати

Молодіжна рада: формується склад ініціативної групи з підготовки проведення установчих зборів

🕔12 січня 2021 Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Канівської міської ради оголошує набір бажаючих до складу ініціативної групи з підготовки проведення установчих зборів щодо формування молодіжної ради Канівської ОТГ.
Читати

Комунальне підприємство теплових мереж інформує про намір здійснити коригування тарифів

🕔12 січня 2021 П О В І Д О М Л Е Н Н Я про намір Канівського комунального підприємства теплових мереж здійснити в 2021 році коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для всіх категорій споживачів та послугу з постачання теплової енергії
Читати

Оголошується Національний конкурс «Благодійна Україна-2020»

🕔12 січня 2021 Асоціація благодійників України оголошує про старт чергового етапу Національного Всеукраїнського конкурсу «Благодійна Україна».  
Читати

COVID-19: ще 12 канівців захворіли на коронавірус

🕔12 січня 2021 Дані станом на 12 січня ц.р. (за попередню добу) щодо захворювання на COVID-19 по КНП «Канівський ЦПМСД».
Читати