11.7°C overcast cloudsКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2021-01-29

Питання якості чищення доріг та тротуарів у Каневі порушив міський голова

🕔29 січня 2021 Кілька днів Канів засипає снігом. Як організовані роботи з чищення доріг та тротуарів від снігу, посипання їх піщано-соляною сумішшю з’ясовували в ході апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та директорами комунальних підприємств міста, що відбулася у п’ятницю, 29 січня ц.р.
Читати

Яблунів, що входить до Канівської територіальної громади, знову частково без води

🕔29 січня 2021 У засіданні сесії Канівської міської ради, що проходило у четвер, 28 січня ц.р., взяли участь представники села Яблунів. Люди нарікали, що село знову опинилося без води.
Читати

Сніг, дощ, сильний вітер та ожеледиця – на Черкащині ускладнюються погодні умови

🕔29 січня 2021 Оперативна інформація про ускладнення погодних умов на Черкащині від Черкаського обласного центру з гідрометеорології.
Читати

За перший тиждень навчання у школах жоден клас не пішов на самоізоляцію

🕔29 січня 2021 Про це в ході апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та директорами комунальних підприємств міста у п’ятницю, 29 січня ц.р., повідомила начальник відділу освіти Надія Голда.
Читати

У Каневі вшанували пам'ять Героїв Крут

🕔29 січня 2021 Щороку 29 січня українці вшановують пам'ять Героїв Крут. Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921 років.
Читати

Затверджено склад ініціативної групи для формування Молодіжної ради

🕔29 січня 2021 Депутати Канівської міської ради затвердили склад ініціативної групи з підготовки проведення установчих зборів щодо формування Молодіжної ради при Канівській міській раді Черкаської області.
Читати

COVID-19: ще 16 жителів Канівщини захворіли на коронавірус

🕔29 січня 2021 Дані станом на 29.01.2021 (за попередню добу) щодо захворювання на COVID-19 по КНП «Канівський ЦПМСД»
Читати

Україна вшановує пам’ять Героїв Крут, яких називають «першими кіборгами»

🕔29 січня 2021 29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.
Читати