7.2°C overcast cloudsКанів, Україна

Новини за 2021-02-04

Покладено початок створенню національного природного парку «Середньодніпровський»

🕔4 лютого 2021 У середу, 3 лютого ц.р., у виконавчому комітеті Канівської міської ради відбулася перша нарада щодо створення національного природного парку (НПП) «Середньодніпровський».

Завтра на Черкащині очікуються пориви вітру та ожеледиця на дорогах

🕔4 лютого 2021 Штормове попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня надіслав Черкаський обласний центр з гідрометеорології.

Освіта чи досвід роботи: депутати радились як забезпечити рівний підхід до кандидатів на посади в сільській місцевості

🕔4 лютого 2021 У четвер, 4 лютого ц.р., відбулося позачергове засідання сесії Канівської міської ради. Депутати ухвалили низку рішень, що стосувалися структури і загальної чисельності штатів виконавчих органів Канівської міської ради на 2021 рік, необхідні у зв’язку з приєднанням нових громад та збільшенням Канівської міської територіальної громади.

У Канівській громаді заборонили використання піротехнічних виробів

🕔4 лютого 2021 Рішення «Про заборону використання піротехнічних виробів побутового призначення на території Канівської міської територіальної громади» ухвалили депутати Канівської міської ради на останньому засіданні сесії, що відбулася 28 січня ц.р.

Механізми й стратегії інформаційної війни проти України

🕔4 лютого 2021 Кожен з нас чув про інформаційну війну. У соціальних мережах її гарматне м'ясо – тролі, які використовуються і зараз – Росією проти України.

COVID-19: за останню добу на Канівщині 10 осіб захворіло та 1 було госпіталізовано

🕔4 лютого 2021 Дані станом на четвер, 4 лютого ц.р. (за попередню добу) щодо захворювання на COVID-19 по КНП «Канівський ЦПМСД»

Сьогодні - Всесвітній день боротьби проти раку

🕔4 лютого 2021