5°C overcast cloudsКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2021-02-08

Місто двох Геніїв: у Каневі хочуть створити музей Івана Марчука

🕔8 лютого 2021 Таку ініціативу озвучив Канівський міський голова Ігор Ренькас. Уже й визначилися з приміщенням для майбутнього музею – це колишній районний будинок культури, що у зв’язку з адміністративною реформою та ліквідацією Канівського району переходить до комунальної власності міста.
Читати

На Черкащині завтра очікуються складні погодні умови: сніг, дощ, хуртовина, ожеледь, пориви вітру

🕔8 лютого 2021 Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності надійшло від Черкаського обласного центру з гідрометеорології.
Читати

Перелік пунктів обігріву Канівської громади на період погіршення погодних умов

🕔8 лютого 2021 У зв’язку з погіршенням погодних умов виконавчий комітет Канівської міської ради надає інформацію про затверджений перелік стаціонарних пунктів обігріву розташованих на території Канівської міської територіальної громади для надання допомоги людям у період значного пониження температури повітря:
Читати

Для чищення канівських вулиць від снігу зможуть залучати безробітних

🕔8 лютого 2021 Відповідне рішення було ухвалено в ході останнього засідання виконавчого комітету у середу, 3 лютого ц.р.
Читати

Як канівчани змінювали «дані» про себе

🕔8 лютого 2021 В Україні, згідно із Законом, кожна людина, починаючи з 16 років, може на власний розсуд змінити своє прізвище, ім'я або по батькові. Проте за згодою батьків це можна зробити і в більш ранньому віці — у 14 років.
Читати

Як формуються тарифи на комунальні послуги – заслухають депутати та жителі громади 11 лютого ц.р.

🕔8 лютого 2021 У четвер, 11 лютого ц.р., відбудеться «круглий стіл» за участі депутатів Канівської міської ради, членів виконавчого комітету, керівників комунальних підприємств «ЖЕК», «Управління ВКГ», теплових мереж та представників засобів масової інформації для обговорення питання формування тарифів на комунальні послуги.
Читати