5°C overcast cloudsКанів, Україна

Новини за 2021-02-10

COVID–19: 18 пацієнтів перебуває на стаціонарному лікуванні у Канівській лікарні

🕔10 лютого 2021 Дані станом на 10 лютого ц.р. про хворих на коронавірусну інфекцію, що перебувають на стаціонарному лікуванні в КНП "Канівська Багатопрофільна лікарня"

Матері загиблих героїв Канівської громади продовжуватимуть отримувати щомісячні стипендії

🕔10 лютого 2021 З метою забезпечення додаткових соціальних гарантій виконавчий комітет Канівської міської ради 3 лютого ц.р. ухвалив рішення продовжити виплати щомісячних стипендій матерям загиблих учасників бойових дій, які проживають на території Канівської громади.

Відкрито новий автобусний маршрут «Канів – Лука»

🕔10 лютого 2021 Уже найближчим часом територією Канівської міської територіальної громади курсуватиме новий автобусний маршрут «Канів – Лука» (та в зворотному русі), що охоплюватиме всі населені пункти, що ввійшли до об’єднаної громади.

У Канівській міській територіальній громаді нараховується 24090 виборців

🕔10 лютого 2021 Після того як Центральна виборча комісія внесла зміни до адміністративних меж Канівської міської територіальної громади, до якої ввійшли  населені пункти Бабичі, Гамарня, Кононча, Лука, Межиріч, Михайлівка, Пекарі, Хмільна, Хутір-Хмільна та Яблунів станом на 9 лютого ц.р. в нашій громаді нараховується 24090 виборців.

20 лютого ц.р. у Каневі пройдуть заходи з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

🕔10 лютого 2021

Канівська громада посіла перше місце в рейтингу кращих громад області

🕔10 лютого 2021 Фондом «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» сформований черговий рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України з чисельністю населення до 150 тисяч.

COVID-19: за останню добу на Канівщині 5 осіб захворіло та 1 було госпіталізовано

🕔10 лютого 2021 Дані станом на середу 10 лютого ц.р. (за попередню добу) щодо захворювання на COVID-19 по КНП «Канівський ЦПМСД»

Увага!Найближчим часом на Черкащині очікується ускладнення погодних умов

🕔10 лютого 2021 Попередження про ускладнення погодних умов по Черкаській області та Черкасах надійшло від Черкаського обласного центру з гідрометеорології.