8.9°C overcast cloudsКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2021-02-15

Про абонентську плату, індивідуальне опалення та нечищений сніг: відбувся «круглий стіл» щодо тарифів на комунальні послуги

🕔15 лютого 2021 З нового року по всій території держави українці масово протестують проти підвищення тарифів на комунальні послуги. Канів теж не став винятком. Відповідна акція відбулася й під стінами Канівської міської ради. Також містяни прийшли на сесію та озвучили свої проблеми депутатам. Від Канівської міської ради було надіслано звернення до Президента, Кабінету Міністрів та Верховної Ради України, в якому порушувалися питання тарифів. Однак, за ініціативи міського голови Ігоря Ренькаса було організовано й проведення «круглого столу» за участі комунальників, депутатів та представників громадськості, в ході якого канівцям роз’яснювали, як саме формуються тарифи на ті чи інші комунальні послуги у нашому місті.
Читати

Афганістан – пам'ять і смуток крізь роки…

🕔15 лютого 2021 Цьогоріч ми відзначаємо 32-у річницю від завершення подій Афганської війни і той день, коли обмежений контингент радянських військ було нарешті виведено з республіки Афганістан. Ця дата є не тільки пам’ятною, але й дуже значимою та болючою для воїнів-інтернаціоналістів, для всіх, хто брав участь у локальних війнах та врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави – для їх родин та близьких, що втратили синів.
Читати

В інфекційному відділенні Канівської лікарні вирішується проблема гарячого водопостачання

🕔15 лютого 2021 Проблему відсутності гарячої води в інфекційному відділенні Канівської багатопрофільної лікарні, де на сьогодні, в основному перебувають на стаціонарному лікуванні хворі на COVID-19, порушив  депутат Сергій Ткаченко в ході одного з засідань сесії Канівської міської ради, що відбулося 25 січня ц.р.
Читати

Сьогодні стартує прийом заявок на участь у 6-му Канівському кінофестивалі

🕔15 лютого 2021 Цьогоріч прийом заявок на участь у 6-у Канівському міжнародному кінофестивалі імені Юрія Іллєнка стартує з 15 лютого та завершується 20 квітня ц.р.
Читати

За участі фахівців з області відбулася нарада щодо ремонту доріг по вулицях Шевченка та Енергетиків у Каневі

🕔15 лютого 2021 Нагадаємо, про намір провести на цих вулицях капітальний ремонт озвучив Президент України Володимир Зеленський в ході його візиту до нашого міста у серпні минулого року.
Читати

Сьогодні - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

🕔15 лютого 2021
Читати