0.3°C overcast cloudsКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2021-02-16

Комунальне підприємство теплових мереж інформує про намір здійснити коригування тарифів

🕔16 лютого 2021 П О В І Д О М Л Е Н Н Я про намір Канівського комунального підприємства теплових мереж здійснити в 2021 році коригування тарифів на  теплову енергію, її  виробництво, транспортування та постачання для бюджетних установ та інших споживачів (без населення)  
Читати

COVID-19: за минулу добу до Канівської лікарні госпіталізовано 3 осіб

🕔16 лютого 2021 Оперативна інформація про хворих на коронавірусну інфекцію, що перебувають на стаціонарному лікуванні в КНП "Канівська Багатопрофільна лікарня"
Читати

Будьте обережні! 17 лютого на дорогах Черкащини очікується ожеледиця

🕔16 лютого 2021 Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності надійшло від Черкаського обласного центру з гідрометеорології.
Читати

Служба зайнятості закликає до легалізації трудових відносин!

🕔16 лютого 2021 Офіційне оформлення трудових відносин з працівниками – прямий обов’язок працедавців. Незважаючи на роз’яснення в засобах масової інформації та вимоги чинного законодавства, працевлаштування у правовому полі для багатьох сьогодні є серйозною проблемою.
Читати

На Канівщині батьки новонароджених дітей все частіше обирають послугу «єМалятко»

🕔16 лютого 2021 Нагадаємо, рік тому було запущено «єМалятко» – першу комплексну послугу за життєвою подією. Завдяки їй батьки  народжених дітей за однією заявою можуть отримати одночасно до 9 державних послуг.
Читати

Депутати затвердили Положення про старосту Канівської міської ради

🕔16 лютого 2021 Відповідне рішення було ухвалено в ході останнього засідання сесії Канівської міської ради у четвер, 28 січня ц.р.
Читати