12.3°C overcast cloudsКанів, Україна

Новини за 2021-02-26

Канівські спортсмени вибороли «бронзу» на обласному чемпіонаті з боксу

🕔26 лютого 2021 Про це повідомила начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лариса Лебедєва під час апаратної наради структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради та директорів комунальних підприємств міста, яка відбулася у п’ятницю, 26 лютого ц.р.

Вартість за тепло збільшується, але тільки для бюджетних установ та організацій тощо. Для населення – ні

🕔26 лютого 2021 Рішення «Про коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання та послуги з постачання теплової енергії для потреб бюджетних установ, організацій та інших споживачів» було ухвалено в ході останнього засідання виконавчого комітету Канівської міської ради у середу, 24 лютого ц.р.

Як не стати жертвою вибухонебезпечної знахідки

🕔26 лютого 2021 Минуло багато десятків років від тоді, як закінчилася Друга світова війна, але із регулярністю вона нагадує про себе небезпечними знахідками. Заіржавілі артилерійські снаряди, міни та авіабомби, що не розірвалися тоді, знаходять своїх жертв у сьогоденні.

З нового року терцентр охопив своїми послугами усі населені пункти Канівської громади

🕔26 лютого 2021 Нагадаємо, з нового року територія Канівської міської громади значно розширилася. Тепер до її складу окрім Яблунева входять села – Межиріч, Бабичі, Лука, Кононча, Гамарня, Михайлівка, Хмільна, Хутір Хмільна та Пекарі.

Міська рада боротиметься з порушниками земельного законодавства

🕔26 лютого 2021 Члени виконавчого комітету Канівської міської ради затвердили два акта з визначення збитків Канівській міській раді, заподіяних внаслідок порушення земельного законодавства.

26 лютого - День кримськотатарського спротиву російській окупації

🕔26 лютого 2021