8.7°C overcast cloudsКанів, Україна

Новини за 2021-03-02

Знову перемога: команда спортклубу «Івазар» стала срібним призером на відкритому Кубку області з фітнесу

🕔2 березня 2021 Цими вихідними у приміщенні Черкаського міського будинку культури ім. І.Кулика відбувся відкритий Кубок області з фітнесу.

Міська рада наважилася здійснити запозичення в розмірі 1,5 млн.євро для реконструкції очисних споруд

🕔2 березня 2021 Відповідне рішення було ухвалено в ході останнього засідання сесії Канівської міської ради у четвер, 25 лютого ц.р.

У Каневі відсвяткували 6 річницю волонтерського центру

🕔2 березня 2021 Волонтерство тісно увійшло в наше життя і стало його невід’ємною частиною особливо після подій на Майдані та російської агресії. Волонтери – це саме ті люди, які пішли за покликом серця і у скрутні часи самозорганізувалися для безкорисливої допомоги.

З 1 березня ц.р. затверджено нові тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами

🕔2 березня 2021 Відповідне рішення було ухвалено в ході останнього засідання виконавчого комітету Канівської міської ради у середу, 24 лютого ц.р.

3 березня ц.р. відбудеться чергове засідання виконкому

🕔2 березня 2021 Членів виконавчого комітету Канівської міської ради скликають на засідання, яке відбудеться у середу, 3 березня ц.р.