5.3°C overcast cloudsКанів, Україна

Новини за 2021-03-03

Увага! Завтра на Черкащині очікуються пориви вітру та ожеледиця

🕔3 березня 2021 Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності надійшло від Черкаського обласного центру з гідрометеорології.

Спортсмени з Канева в черговий раз здобули перемоги на чемпіонаті області з годзю-рю карате

🕔3 березня 2021 У суботу, 27 лютого ц.р., у Черкасах відбувся Відкритий чемпіонат області з годзю-рю карате серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих. За нагороди змагалося близько 140 учасників, які прибули на змагання з Канева, Сміли, Полтави, Дніпра та Черкас.

Розпочав свою роботу автобус за новим маршрутом, що охоплює всі населені пункти громади, крім Яблунева

🕔3 березня 2021 З 1 березня ц.р. селами Канівської міської територіальної громади двічі на день курсує громадський автобус за новим маршрутом, що охоплює всі населені пункти, окрім села Яблунів. До Яблунева двічі на день забезпечує міське перевезення пасажирів автобус на маршруті загального користування.

COVID-19: за минулу добу на Канівщині захворіло 14 осіб, з них - 2 дитини

🕔3 березня 2021 Дані станом на середу,  3 березня ц.р.  (за минулу добу) щодо захворювання на COVID-19 по КНП «Канівський ЦПМСД»

Наступного тижня у Каневі пройдуть заходи присвячені 207-ій річниці від дня народження Т.Г.Шевченка та 160-ій річниці від дня його смерті

🕔3 березня 2021 Відповідно до розпорядження міського голови заплановано проведення наступних заходів:

Втрата: пішов із життя останній Герой Соціалістичної праці міста Канева Анатолій Аршинов

🕔3 березня 2021 У неділю, 28 лютого ц.р., на 91 році життя відійшов у Вічність людина-легенда - Анатолій Васильович Аршинов – Герой Соціалістичної праці міста Канева. У вівторок, 2 березня ц.р., його провели в останню путь.

3 березня - Всесвітній день дикої природи

🕔3 березня 2021