5°C overcast cloudsКанів, Україна

Новини за 2021-03-05

Віра Шапошник: на сьогодні ситуація з захворюванням на COVID-19 по Каневу стабільна

🕔5 березня 2021 Ситуацію щодо поширення коронавірусної інфекції на території Канівської міської територіальної громади вивчали в ході останньої апаратної наради виконувача обов’язків міського голови Оксани П’яткової, що відбулася у п’ятницю, 5 березня ц.р.

Увага! Завтра на дорогах Черкащини можлива ожеледиця – попереджають синоптики

🕔5 березня 2021 Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності надійшло від Черкаського обласного центру з гідрометеорології.

Працівниць відділів та управлінь виконавчого комітету Канівської міськради привітали з 8 Березня

🕔5 березня 2021 Традиційна апаратна нарада міського голови у п’ятницю, 5 березня ц.р., пройшла в розширеному складі трудових колективів структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради.

У селі Межиріч відбулось відкриття відремонтованої амбулаторії

🕔5 березня 2021 У амбулаторії загальної практики – сімейної медицини села Межиріч, що входить до складу Канівської міської територіальної громади, завершились ремонтні роботи. На «оглядини» до медиків приїхали головний лікар Канівського Центру ПМСД Наталія Горьова, виконувач обов’язків міського голови Оксана П’яткова, заступник міського голови Галина Москаленко, а також депутати міської ради: Віктор Хоменко, Тетяна Ренькас, Сергій Якименко, Олена Воюцька, Віктор Огороднік.

COVID-19: за попередню добу 13 жителів Канівщини захворіли на коронавірусну хворобу

🕔5 березня 2021 Дані станом на п’ятницю, 5 березня ц.р. (за минулу добу) щодо захворювання на COVID-19 по КНП «Канівський ЦПМСД»