6.8°C overcast cloudsКанів, Україна

Новини за 2021-04-23

Отримання гранту на навчання стає реальним завдяки "Scholarship в Україні"

🕔23 квітня 2021 В Україні стартував VII конкурс соціального проєкту "Scholarship в Україні", який дозволяє студентам виграти в чесній інтелектуальній боротьбі головний приз - 15 000 гривень.

Канів став кандидатом на звання дружнього до дітей та молоді міста

🕔23 квітня 2021 Канів став кандидатом світової ініціативи ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді». Церемонія нагородження відбулася 15 квітня. До привітань долучились Борис Лебедцов, заступник Міністра соціальної політики України, Марина Попатенко, заступниця Міністра молоді та спорту України, та Лотта Сильвандер, голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Для підприємців на Канівському ринку підвищать вартість торгівельних місць

🕔23 квітня 2021 Востаннє ставки переглядалися 2 роки тому – у квітні 2019 року, - зауважила начальник управління економічного розвитку Олена Жорнова.

9 пришкільних таборів заплановано відкрити цьогоріч на території Канівської громади

🕔23 квітня 2021 Рішення щодо літнього оздоровлення та відпочинку дітей ухвалили члени виконавчого комітету на засіданні, яке відбулося у середу, 7 квітня ц.р.

COVID-19: ще 1 летальний випадок зафіксовано у Канівській лікарні

🕔23 квітня 2021 Ситуація з захворюваністю  на COVID-19 не покращується. Про це інформували керівники медичних установ Віра Шапошник та Наталія Горьова у ході апаратної наради Канівського міського голови з зструктурними підрозділами виконавчого комітету міської ради та директорами комунальних підприємств міста, яка відбулася у п’ятницю, 23 квітня ц.р.

Пенсійне забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

🕔23 квітня 2021 35 років тому, 26 квітня 1986 року, світ сколихнули вибухи на Чорнобильській атомній електростанції. Внаслідок катастрофи від опромінення постраждали мільйони людей. Яким є їхнє пенсійнє забезпечення в Україні – інформує начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Світлана Зінник.

Сьогодні - Всеукраїнський день психолога

🕔23 квітня 2021