1.5°C overcast cloudsКанів, Україна

Новини за 2021-06-01

До Дня захисту дітей у відділенні денного догляду для дітей з інвалідністю провели свято

🕔1 червня 2021 Уже традиційно в перший день літа Україна відзначає День захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій та сподівань, прагнемо щоб вони росли здоровими та радісними і прославляли свої родини та рідний край.

Як і де отримати субсидію жителям Канівської громади – розповідає начальник Канівського ЦНАПу Наталія Матінова

🕔1 червня 2021 Через декілька місяців розпочнеться новий опалювальний сезон, тож все більше жителів Канівської громади заздалегідь замислюються над вкрай актуальним питанням: як зекономити на опаленні власного житла. Для більшості з них чи не єдиним виходом із цієї непростої ситуації стає оформлення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Все частіше виникають запитання, куди і як подати необхідні документи для отримання субсидії, де дізнатися про стан її призначення або перерахунку. Відповіді на ці питання озвучила начальник управління ЦНАПу Наталія Матінова.

Програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім»

🕔1 червня 2021 У Черкаській області продовжено дію програми «Власний дім», завданням якої є сприяння у вирішенні житлових питань сільського населення, через надання довготермінових пільгових кредитів під три відсотки річних.

Трьом жителям Канівської громади виділили кошти на одноразову допомогу

🕔1 червня 2021 Рішення про це були ухвалені в ході останнього засідання сесії Канівської міської ради, яке відбулося у четвер, 27 травня ц.р.

Служба безпеки України попереджає: як не стати спільником кремлівських пропагандистів

🕔1 червня 2021 Імперські амбіції Путіна та керованої ним кремлівської влади останнім часом зазнають нищівної поразки у світі.  Й нині  російські пропагандисти докладають значних зусиль  для організації дезінформаційних операцій, які спрямовані на підрив стабільності українського суспільства і маніпулювання нашими поглядами і вибором.

COVID-19: 29 жителів Канівщини перебувають на самоізоляції, 4 - одужало

🕔1 червня 2021 Станом на вівторок, 1 червня ц.р., всього перебувають на самоізоляції з підтвердженим діагнозом «коронавірусна хвороба» – 29 осіб, в т.ч., 2 дітей, інформує Канівський Центр ПМСД.

1 червня - Всесвітній день батьків

🕔1 червня 2021

Сьогодні – День захисту дітей

🕔1 червня 2021 Щороку у перший день літа Україна та весь світ відзначає День захисту дітей.