6.8°C overcast cloudsКанів, Україна

Новини за 2021-07-29

Увага! Розпочались роботи з реконструкції дороги по вулицях Енергетиків та Шевченка

🕔29 липня 2021 Сьогодні, в рамках проєкту Президента України «Велике будівництво», розпочались роботи з реконструкції дороги по вулиці Енергетиків (від кругової розв’язки на міському ринку до міської ради). Наступною буде вулиця  Шевченка ( від міської ради до Тарасової Гори). Тож на час проведення робіт з реконструкції буде обмежено рух на вказаних ділянках.

Уряд відновлює обов’язкове тестування при поверненні в Україну

🕔29 липня 2021 Кабінет Міністрів України затвердив зміни до “карантинної” постанови №1236 від 9 грудня 2020 року, які передбачають обов’язкове тестування при в’їзді в Україну для громадян та іноземців. Про це повідомляють на сайті КМУ.

Миронівській птахофабриці – 15 років!

🕔29 липня 2021 З ПрАТ «Миронівська птахофабрика» місто Канів, а нині Канівська міська територіальна громада, співпрацює від появи підприємства в нашому регіоні.

29 липня - День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Вітаємо!

🕔29 липня 2021