12.6°C overcast cloudsКанів, Україна

Новини за 2021-08-17

19 серпня ц.р. у с. Хутір Хмільна заплановано провести дитяче свято

🕔17 серпня 2021 Відповідно до розпорядження Канівського міського голови Ігоря Ренькаса, у четвер, 19 серпня ц.р., у с. Хутір Хмільна заплановано провести дитяче свято.

У Каневі відбулися загальноміські заходи, присвячені 80-й річниці оборони Канева від нацистських загарбників

🕔17 серпня 2021 У понеділок, 16 серпня ц.р., у Каневі відзначили 80-ту річницю завершення героїчної оборони міста від нацистських окупантів в роки Другої світової війни. У заходах взяли участь Канівський міський голова Ігор Ренькас, заступниця міського голови Галина Москаленко, голова Канівської міської організації ветеранів Василь Тулін, директор Музею ветеранів війни і праці Володимир Балан, представники Канівського об’єднаного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, історики, учасники АТО/ООС, ветерани-афганці та просто не байдужі жителі нашої громади.

Давайте разом дивитися якісне українське кіно!

🕔17 серпня 2021 Вже 22 серпня, на набережній Дніпра у Каневі, з 12-00 розпочнеться кінопоказ повнометражних фільмів останніх років, а також короткометражних фільмів Проєкту «Дивись українське!». Вхід вільний!

І знову ІV позачергове засідання VІ сесії Канівської міської ради не відбулося

🕔17 серпня 2021 Сьогодні, 17 серпня, депутати Канівської міської ради знову не змогли зібратися на ІV позачергове засідання VІ сесії Канівської міської ради, яке було перенесено, відповідно до розпорядження Канівського міського голови Ігоря Ренькаса.

18 серпня ц.р. відбудеться чергове засідання виконкому

🕔17 серпня 2021 Членів виконавчого комітету Канівської міської ради скликають на засідання, яке відбудеться у середу, 18 серпня ц.р.