11.7°C overcast cloudsКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2021-09-02

Канівське бюро правової допомоги інформує: Поділ спільного майна подружжя та шляхи вирішення спірних питань

🕔2 вересня 2021 Майно, набуте подружжям за час шлюбу, належить дружині та чоловікові на праві спільної сумісної власності незалежно від того, що один з них не мав з поважної причини (навчання, ведення домашнього господарства, догляд за дітьми, хвороба тощо) самостійного заробітку (доходу). Вважається, що кожна річ, набута за час шлюбу, крім речей індивідуального користування, є об’єктом права спільної сумісної власності подружжя.
Читати

Ветерани АТО/ООС передали міському голові прапор Канева, з яким здійснили сходження на Говерлу

🕔2 вересня 2021 У вівторок, 31 серпня ц.р., під час останнього засідання сесії міської ради ветерани з громадської організації «Канівська спілка учасників АТО «Нескорені» Варлам Стуруа та Микола Порожній під бурхливі оплески залу передали міському голові Ігорю Ренькасу прапор Канева, що побував на горі Говерла.
Читати

Канівчанка Єлизавета Кривенкова здобула премію за особливі заслуги у розбудові молодіжної політики

🕔2 вересня 2021 Екоактивістка Єлизавета Кривенкова за поданням відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Канівської міської ради здобула цьогорічні обласну премію за особливі заслуги у розбудові молодіжної політики.
Читати

Необхідно нарощувати темпи вакцинації серед жителів Канівської громади: підсумки засідання комісії ТЕБ та НС

🕔2 вересня 2021 Стан вакцинальної кампанії та її проблеми обговорювали в ході чергового засідання комісії ТЕБ та НС, яке відбулося у середу, 1 вересня ц.р.
Читати

COVID-19: за минулу добу захворів 1 міський житель, 2 – одужало

🕔2 вересня 2021 За інформацією Канівського Центру ПМСД станом на четвер, 2 вересня ц.р., (дані за минулу добу) на самоізоляцію потрапив  – 1 дорослий міський житель. Із пацієнтів, які перебували на самоізоляції за минулу добу одужало – 2 дорослих міських жителів.
Читати

Сьогодні – День нотаріату. Вітаємо!

🕔2 вересня 2021
Читати