11.7°C overcast cloudsКанів, Україна

Новини за 2021-09-09

23 вересня ц.р. відбудеться чергове засідання сесії Канівської міської ради

🕔9 вересня 2021 У четвер, 23 вересня ц.р., депутатів Канівської міської ради скликають на чергове засідання сесії.

Канівський об’єднаний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки змінив назву

🕔9 вересня 2021 Відтепер замість Канівського об’єднаного територіального центру комплектування та соціальної підтримки працюватиме другий відділ Черкаського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Через відсутність кворуму п’ята позачергова сесія Канівської міської ради не відбулася

🕔9 вересня 2021 Сьогодні, 9 вересня ц.р., не відбулося V позачергове засідання VІ сесії Канівської міської ради, на повторний розгляд якої було винесено зупинене  міським головою рішення «Про передачу в оренду громадянам та юридичним особам земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення, які розташовані в адміністративних межах Канівської міської територіальної громади».

До Дня міста студенти Канівського фахового коледжу культури і мистецтв розмалювали півсфери на Ярмарковій площі

🕔9 вересня 2021 У четвер, 8 вересня ц.р., студенти і викладачі Канівського фахового коледжу культури і мистецтв зібралися на Ярмарковій площі біля КП «Авто-Ріка», щоб до Дня міста додати йому святкового вигляду, а саме – оновити малюнки на бетонних обмежувачах паркування автомобілів у вигляді півсфер.

COVID-19: ще 1 житель Канева захворів за попередню добу

🕔9 вересня 2021 За інформацією Канівського Центру ПМСД, щодо коронавірусної інфекції (COVID-19), на самоізоляцію за минулий день потрапив 1 дорослий міський житель.

Сьогодні – День тестувальника. Вітаємо!

🕔9 вересня 2021

9 вересня – День дизайнера-графіка. Вітаємо!

🕔9 вересня 2021