10°C scattered cloudsКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2022-05-08

Звернення Президента України Володимира Зеленського (ВІДЕО)

🕔8 травня 2022, 13:33 Цьогоріч ми кажемо «Ніколи знову» інакше. Ми чуємо «Ніколи знову» інакше. Це звучить болісно, жорстоко. Без оклику, а зі знаком питання. Ви кажете: ніколи знову? Розкажіть про це Україні. Вічна шана всім, хто протистояв нацизму! Вічна пам'ять усім загиблим під час Другої світової війни!
Читати

8 травня - День матері. Зі святом, наші найрідніші!

🕔8 травня 2022, 07:54 Сьогодні особливий день для кожного з нас, адже відзначаємо День матері – тієї безцінної для нас людини, яка дарувала нам народження і завдяки якій ми маємо можливість жити на цій землі, відчувати, радіти та любити.
Читати

May 8th is Victory in Europe Day

🕔8 травня 2022, 07:50 On Victory in Europe Day, I wish that there is no war in our native Ukraine and all over the world! We want to live in peace and harmony.
Читати

8 і 9 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

🕔8 травня 2022, 07:42 Цього року пам’ятні дати 8 і 9 травня – дні пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Україна відзначає в умовах повномасштабної військової агресії Росії проти України, що супроводжується численними воєнними злочинами з боку російської армії та військово-політичного керівництва.
Читати