26.9°C clear skyКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2022-06-03

Канівців закликають долучитися до тихої акції в пам'ять про загиблих дітей внаслідок війни росії проти України

🕔3 червня 2022, 14:47 Іграшки, малюнки та свічки з’явилися сьогодні у Каневі, на набережній Дніпра біля металевої верби. У такий спосіб працівники  виконавчого комітету, управлінь, відділів, структурних підрозділів та служб Канівської міської ради розпочали тиху акцію аби напередодні Дня вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, привернути увагу громадськості та ушанувати пам'ять про маленьких янголів.
Читати

Виплати для переселенців від ООН: де зареєструватися на Черкащині

🕔3 червня 2022, 11:26 На Черкащині вразливі категорії переселенців можуть зареєструватися для отримання грошових виплат від ООН в розмірі 2220 гривень на кожного члена домогосподарства на місяць, але не більш як для трьох осіб.
Читати

Замість стихійної торгівлі ˗ зелені насадження: у Каневі розпочали озеленювати територію біля міського ринку

🕔3 червня 2022, 09:22 Вже не один рік у Каневі існує проблема стихійної торгівлі та паркування на тротуарі за межами ринку. Однак міська влада послідовна у своїй позиції: неприпустимо перетворювати центр міста та інші території в суцільну смугу безладу. Про це йшлося і під час засідання виконавчого комітету міської ради 25 травня ц.р. Саме тоді члени виконкому ухвалили рішення «Про зелені насадження».
Читати