16.7°C overcast cloudsКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2022-06-22

Чому не поливається парк біля ШевченкоHUB у Каневі?

🕔22 червня 2022, 15:27 Саме це питання зараз досить часто можна зустріти на сторінках Facebook. І звичайно у коментарях під подібними постами ми бачимо, що люди в усьому звинувачують Канівську міську раду. Тож хочемо Вам дати офіційне пояснення ситуації, що склалася.
Читати

У Каневі зібрали 24-х метрове бурштинове «намисто перемоги»

🕔22 червня 2022, 12:33 Міжнародний благодійний марафон «Намисто перемоги» стартував у Каневі у вівторок, 21 червня ц.р., у приміщенні культурного центру «Шевченко HUB». Захід організовано за ініціативи благодійної організації МБФ «Українська родина» спільно з виконавчим комітетом та відділом культури Канівської міської ради, а також Асоціацією Благодійників України, Help Ukraine 24, Канівським фаховим коледжем культури і мистецтв, Шевченківським національним заповідником, канівськими майстринями та внутрішньо переміщеними особами.
Читати

Добірка послуг від Мінцифри: Держпослуги на Гіді, що необхідні для перетину кордону

🕔22 червня 2022, 10:45 Плануєте виїзд із країни або вже виїхали, але потребуєте продовжити термін дії паспорта чи внести інформацію до паспорта про дитину? Тоді ви саме та людина, для якої ми цього разу зібрали добірку послуг на Гіді. Користуйтеся, щоб подбати завчасно про всі потрібні документи та більше через них не хвилюватися.
Читати

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

🕔22 червня 2022, 08:37
Читати