-0.1°C few cloudsКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2022-06-30

Служба у справах дітей нагадує про безпечне дозвілля дітей під час літніх канікул

🕔30 червня 2022, 15:29 Літо – чудова пора дитячих літніх канікул. Цей час дає можливість дітям відпочити та набратися сил на новий навчальний рік. Проте цьогорічні літні канікули в нашій країні проходять в умовах воєнного стану, тому безпека дітей – це важливе питання сьогодення.
Читати

Волонтерський пункт у міському будинку культури потребує речей для допомоги переселенцям. Яких саме?

🕔30 червня 2022, 12:06 Майже з перших днів війни у Каневі розпочав роботу волонтерський пункт на базі міського будинку культури, де люди отримували необхідну допомогу. Сюди небайдужі канівці щоденно приносили одяг, взуття, іграшки та й просто допомагали волонтерам. Також тут відбувалася видача гуманітарної допомоги, що надходила від іноземних міст-побратимів.
Читати

Як працює Канівська публічна бібліотека імені Т.Шевченка в умовах воєнного стану (ФОТО)

🕔30 червня 2022, 10:38 Настав час, коли наша українська реальність стає з кожним днем жахливішою та жорстокішою. Тому у тривожні воєнні часи люди, шукаючи розраду, почали активніше відвідувати бібліотечний простір. Дорослі та малеча йдуть до закладу культури, оскільки тут можуть не тільки провести час з користю, знайти літературу на будь-який смак, а й відпочити душею та відволіктись від війни.
Читати

З початку війни до Канівської громади надійшло майже 50 тонн продуктів харчування

🕔30 червня 2022, 08:47 Станом на 27 червня ц.р. Канівська міська територіальна громада отримала 43,28 т продуктів харчування, з них розповсюджено – 25,36 т, повідомляє управління економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міськради.
Читати