14.1°C broken cloudsКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2022-07-06

Погіршення погоди: завтра на Черкащині очікуються грози, а подекуди град та шквали

🕔6 липня 2022, 16:08 Попередження про стихійні метеорологічні явища І рівня небезпечності надійшло від Черкаського обласного центру з гідрометеорології.
Читати

В Україні запустили сайт з протидії торгівлі людьми

🕔6 липня 2022, 16:05 В Україні запустили сайт safewomen.com.ua – швидкий та зручний спосіб швидко отримати корисну інформацію, яка може захистити українських жінок і дітей від торгівців людьми, повідомляють у Міністерстві соціальної політики.
Читати

Президент України Володимир Зеленський про глобальну ініціативу United24

🕔6 липня 2022, 14:41 Президент України Володимир Зеленський ініціював створення глобального проєкту United24, який має на меті об’єднати людей з усього світу у їхньому бажанні допомогти нашій державі. Перша складова United24 – однойменна платформа для збору коштів на підтримку України. Головна мета – збільшити обсяги пожертв на користь нашої держави, забезпечити ефективність і прозорість їх розподілу.
Читати

Члени виконавчого комітету визначили місця для ведення сезонної торгівлі у Каневі

🕔6 липня 2022, 12:19 Рішення «Про погодження здійснення місця торгівлі» ухвалено у ході засідання виконавчого комітету Канівської міської ради у середу, 6 липня ц.р.
Читати

У Канівській багатопрофільній лікарні можна безкоштовно зробити енцефалограму головного мозку

🕔6 липня 2022, 09:59 Як повідомляє заступник головного лікаря КНП «Канівська багатопрофільна лікарня» Сергій Назаренко, у їхньому закладі за направленням лікаря можна безкоштовно зробити енцефалограму головного мозку.
Читати