14.9°C broken cloudsКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2022-07-13

Корисні пам’ятки: Як громадянам не стати потерпілим від кримінальних правопорушень

🕔13 липня 2022, 14:58 З початком бойових дій на території нашої країни життя мільйонів жителів України докорінно змінилося. Головним пріоритетом кожного стало завдання як вижити та захистити себе, своїх близьких і майно. Використовуючи вразливий стан значної кількості людей, маніпулюючи болючими для кожного питаннями, майже одразу знайшлися й ті, для кого воєнний стан – додаткові умови для здійснення злочинної діяльності.
Читати

Канівська гімназистка посіла ІІІ місце у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу Малої академії наук

🕔13 липня 2022, 12:17 Нещодавно стали відомі результати третього (фінального) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, участь у якому приймала учениця 11 класу Канівської гімназії імені Івана Франка Анна Лозова (керівник Бондаренко Н.Л.).
Читати

Із серпня антибіотики в Україні відпускатимуть за електронними рецептами

🕔13 липня 2022, 10:24 Із серпня в Україні почнуть виписувати електронні рецепти на антибіотики. Це перший етап впровадження електронного рецепту на всі рецептурні препарати в Україні та перший крок у вирішенні проблеми неконтрольованого вживання лікарських засобів. Про повідомили в Міністерстві охорони здоров'я.
Читати

Добірка послуг від Мінцифри: Добірка на Гіді для тих, хто хоче створити сім’ю під час війни

🕔13 липня 2022, 08:35 Справжнє кохання сильніше за все. Його не зупинять ані кулі, ані вибухи, ані пожежі. Для усіх, хто не бажає чекати, а хоче створити сім’ю — пропонуємо добірку необхідних держпослуг.
Читати