-4.2°C few cloudsКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2022-10-21

Допомагаємо енергетикам тримати енергетичний фронт

🕔21 жовтня 2022, 15:31 Другий тиждень окупанти обстрілюють об’єкти критичної інфраструктури України. Енергетики працюють у цілодобовому режимі, аби забезпечити людей світлом та іншими благами цивілізації. Масовані атаки ворога вже названо геноцидом проти українців. Кожен з нас може протистояти окупантам, працюючи на енергетичний фронт, впроваджуючи прості кроки з енергоефективності у власному помешканні. 
Читати

Майже 170 тисяч гривень на підтримку ЗСУ зібрали у Каневі під час серії благодійних заходів

🕔21 жовтня 2022, 14:24 З початку повномасштабного вторгнення українці працюють задля перемоги, кожен на місці, на своєму фронті, наближаючи омріяну перемогу. Не лишились осторонь і працівники Канівського міського відділу культури.
Читати

Ситуацію з відключенням електропостачання прокоментувала заступниця Канівського міського голови Галина Москаленко

🕔21 жовтня 2022, 10:53 У четвер, 20 жовтня ц.р., у Каневі розпочато аварійне відключення електропостачання. Мова йде про південно-західний район міста. Нагадаємо, Черкаська область увійшла в список, де можливі аварійні відключення електроенергії через дефіцит потужності внаслідок ракетних ударів росії по критичній інфраструктурі. Обмеження вводяться в дію Національною енергетичною компанією «Укренерго» без попередження споживачів та триватимуть невизначений час.
Читати

COVID-19: 54 жителі Канівщини перебувають на самоізоляції

🕔21 жовтня 2022, 10:51 Станом на п’ятницю, 21 жовтня ц.р., всього перебувають на самоізоляції з підтвердженим діагнозом коронавірусна хвороба – 54 особи, в т.ч. 8 дітей. Про це інформує Канівський Центр ПМСД.
Читати