13.8°C few cloudsКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2023-02-08

Захищай своїх: медики закликають не нехтувати щепленнями

🕔8 лютого 2023, 16:09 У воєнний час підвищується ризик розвитку і поширення інфекційних хвороб. Особливо вразливі до них діти і дорослі, які мають прогалини у графіку щеплень або не імунізовані взагалі.
Читати

Депутати Канівської міської ради продовжують звітуватися перед громадою

🕔8 лютого 2023, 11:22 15.02.2023  о 09:00 у міському будинку культури (вул.О.Кошового,1)  відбудеться звіт депутатів  Канівської міської ради від Фракції «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» Хоменка Віктора Миколайовича, Радченко Олени Олександрівни, Воюцької Олени Аврамівни та Капітан Єлизавети Вікторівни.
Читати

Ще двох канівців посмертно нагородили відзнакою «За заслуги перед містом Канів»

🕔8 лютого 2023, 10:16 Відповідні рішення «Про нагородження Почесною відзнакою Канівського міського голови «За заслуги перед містом Канів» Жадана О.О. (посмертно)» та «Про нагородження Почесною відзнакою Канівського міського голови «За заслуги перед містом Канів» Миндри О.С. (посмертно)» було ухвалено 8 лютого ц.р. в ході останнього засідання виконавчого комітету Канівської міської ради, за ініціативою Канівського міського голови Ігоря Ренькаса.
Читати

Канівська громада отримала нові «пічки-буржуйки» для потреб внутрішньо переміщених осіб

🕔8 лютого 2023, 08:40 Днями Канівська міська територіальна громада отримала «пічки-буржуйки» для внутрішньо переміщених осіб, які проживають в домоволодіннях, де відсутнє газопостачання та для «Пункту незламності»  в одному з сіл громади.
Читати