20.5°C broken cloudsКанів, Україна

1 червня ц.р. у Каневі відзначатимуть Міжнародний день захисту дітей

🕔26 травня 2017

Як у Німеччині працюють з дітьми, молоддю та сім'ями - вивчала канівська делегація у Фірзені

🕔25 травня 2017 Офіційна делегація міста Канева у складі заступник міського голови Наталія Матінова, директор Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Валентина Яворська, спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді Олександр Семенченко, а також двоє перекладачів з 3 по 12 травня ц.р. перебувала з візитом у місті Фірзен (Німеччина).

26 травня ц.р. - Всеукраїнський фестиваль "Карпатська Україна"

🕔25 травня 2017

29-31 травня ц.р. в Каневі пройде Всеукраїнський молодіжний мистецький форум «КОБЗАРЕВІ ДЖЕРЕЛА»

🕔25 травня 2017 30 травня ц.р.  в міському будинку культури о 17-00 відбудеться гала-концерт – творчий звіт учасників Всеукраїнського молодіжного мистецького форуму «Кобзареві джерела» за участі лауреатів та дипломантів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів і фестивалів та електро-фолк гурту «Колодій». Вхід вільний.

КП «ЖЕК» закликає жителів багатоквартирних житлових будинків організовувати ініціативні групи, щоб мати змогу відкоригувати збільшені тарифи

🕔24 травня 2017 За останній місяць жителі міста отримали платіжки на послуги КП «ЖЕК», у яких суми нарахувань зросли чи не вдвічі. Чому утримання багатоповерхових будинків і прибудинкових територій так подорожчало – з’ясовували під час прес-конференції, яка відбулась у вівторок, 23 травня ц.р.

Вклонитися Кобзарю: на річницю перепоховання Тараса Шевченка до Канева з’їхалися сотні гостей

🕔24 травня 2017 Сотні українців та гостей країни приїхали у понеділок, 22 травня ц.р., до Канева, аби віддати данину шани Українському Пророкові – Тарасові Шевченку з нагоди 156-ї річниці від дня перепоховання його праху на Чернечій горі.

Оголошується конкурс на розміщення об’єктів сезонної торгівлі на території міста Канева

🕔24 травня 2017 Виконавчим комітетом Канівської міської ради оголошується конкурс на розміщення об’єктів сезонної торгівлі (торгівля плодоовочевою продукцією, фруктами, кісточковими плодами, баштанними культурами) на території міста Канева

Ярмарок професій відбувся на міському ринку

🕔24 травня 2017 19 травня ц.р. у Каневі на території міського ринку проходив ярмарок професій. Тут презентували свої послуги Канівський міськрайонний центр зайнятості та професійні напрямки ДНЗ «Канівське вище професійне училище».

28 травня ц.р. у Каневі відбудеться гра чемпіонату Черкаської області з футболу

🕔24 травня 2017

Пам'ятка про правила поводження із виявленими підозрілими вибухонебезпечними предметами у тому числі замаскованими під них речами

🕔24 травня 2017

30 травня ц.р. відбудеться особистий прийом начальником відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції

🕔24 травня 2017

Адміністративна відповідальність за вимагання проставлення печатки

Канівці відзначили День Європи із європейськими друзями

🕔21 травня 2017 Урочистим виконанням гімнів України і Європи відкрилися в Каневі заходи з нагоди Дня Європи у суботу, 20 травня ц.р.

Проблеми фінансово-економічного виховання дошкільнят обговорювали освітяни на обласному семінарі, що пройшов у Каневі

🕔19 травня 2017 У середу, 17 травня ц.р., у Канівському дошкільному закладі «Теремок» відбувся обласний семінар спеціалістів з питань дошкільної освіти: завідувачів, методистів та координаторів проекту на тему: «Актуальність проблеми фінансово-економічного виховання в сучасному світі».

Подорожуємо по безвізу: запитання – відповідь

🕔19 травня 2017

45 каналізаційних люків було вкрадено в Каневі за 2017 рік

🕔18 травня 2017 На засідання сесії, яке відбулось у четвер, 18 травня ц.р., депутат Іван Максим’юк порушив проблему масового зняття кришок із каналізаційних люків.

Депутати міської ради не підтримали утворення Канівської об’єднаної територіальної громади

🕔18 травня 2017 У четвер, 18 травня ц.р., на друге позачергове засідання VII-ї сесії міської ради VII-го скликання в залі засідань будинку рад зібралося 28 депутатів.

В Україні стартувала загальнонаціональна кампанія з профорієнтації випускників шкіл

🕔17 травня 2017

Програма заходів, приурочених до 156-ї річниці з дня перепоховання праху Т.Г.Шевченка на Чернечій горі

🕔16 травня 2017

У Каневі відбувся І-й етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

🕔16 травня 2017 6 травня ц.р. в міському парку на набережній Дніпра відбувся І (міський) етап Всеукраїнської  військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), учасниками якого стали 6 команд (роїв) міських шкіл.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

18 травня ц.р. відбудеться позачергове засідання сесії Канівської міської ради

🕔16 травня 2017

Державна реєстрація бізнесу та нерухомості нотаріусами

🕔16 травня 2017

«I love Kaniv»: у місті може з’явитися новий арт-об’єкт

🕔15 травня 2017 Імовірно найближчим часом в Каневі з’явиться нова мала архітектурна форма, а саме напис із великих об’ємних літер - «I love Kaniv».