1.9°C clear skyКанів, Україна

Сьогодні День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

🕔15 лютого 2019

SMS-інформування власників нерухомості про будь-які реєстраційні дії, які вчиняються з нерухомістю

🕔14 лютого 2019 Міністерство юстиції України створило он-лайн простір Юстиції для громадян під назвою «ОН-ЛАЙН будинок юстиції».

У березні ц.р. пенсіонери отримають субсидію в грошовій формі разом із пенсією

🕔14 лютого 2019 Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Канівської міської ради повідомляє про зміни в призначенні субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

До Порталу адмінпослуг Черкащини додали популярні е-сервіси

🕔14 лютого 2019

Роз’яснення на публікацію керівника спілки учасників АТО Клочка О.М. від 12.02.2019

🕔13 лютого 2019

7 березня ц.р. в Каневі пройде "Великий весняний концерт"

🕔13 лютого 2019 7 березня ц.р. в міському будинку культури відбудеться "Великий весняний концерт" за участі провідних виконавців та творчих колективів міста. Початок заходу о 18-00.

Klitschko Foundation відкрив набір у літню школу для активних підлітків: набір триває до 28 лютого 2019 року

🕔13 лютого 2019 100 активних підлітків – 50 дівчат і 50 хлопців – з різних регіонів України будуть відібрані у літню освітню школу від Klitschko Foundation, щоб дізнатися про різноманіття професій, обговорити власні проекти з практиками та отримати навички, які допоможуть стати успішними у XXI столітті.

Синоптики попереджають про сильні пориви вітру на Черкащині

🕔13 лютого 2019

Компанія мобільний оператор ПрАТ

🕔12 лютого 2019

Пішов з життя колишній керівник очисних споруд міста Віталій Бублик

🕔11 лютого 2019 Після тяжкої хвороби помер Віталій Олександрович Бублик, який довгий час (біля 15 років) працював керівником одного з найважливіших підрозділів КП «Управління ВКГ» - очисних споруд.

Заміна посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи I категорії

🕔11 лютого 2019

21 лютого ц.р. у канівському кінотеатрі відбудеться показ фільму «Чорний Козак»

🕔11 лютого 2019 21 лютого ц.р. о 17.30 в міському будинку культури (кінотеатр «Канів») відбудеться вечірній показ фільму «Чорний Козак».

Пішов з життя головний редактор Канівської газети «Час Пік» Андрій Зелененко

🕔11 лютого 2019 Канівська міська рада і її виконавчий комітет з глибоким сумом повідомляють, що на 67-у році раптово обірвалося життя журналіста, засновника та головного редактора Канівської газети «Час Пік» Андрія Зелененка.

20 лютого ц.р. відбудуться заходи з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

🕔11 лютого 2019

Оголошується конкурс на розробку ескізного проекту Меморіалу Героїв – борців за Україну різних історичних епох

🕔11 лютого 2019

Фахівці з питань децентралізації консультували канівських посадовців

🕔8 лютого 2019 У п’ятницю, 8 лютого ц.р., до Канева з робочим візитом завітали представники Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування - зокрема, радник з питань децентралізації Сергій Гончар та радник з фінансових питань Микола Гулько.

Канівські школярі активно завойовують медалі на Всеукраїнських олімпіадах

🕔8 лютого 2019 За словами начальника відділу освіти Надії Голди, наразі учні навчальних закладів міста активно беруть участь у Всеукраїнських олімпіадах. І вже мають перші результати.

15 лютого ц.р. відбудуться заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

🕔8 лютого 2019 У п'ятницю, 15 лютого ц.р., в Каневі відбудуться заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

11 лютого ц.р. відбудеться звіт депутатів фракції «БПП «Солідарність»

🕔7 лютого 2019

Вживаються заходи щодо поліпшення стану військового обліку

🕔7 лютого 2019 Про стан військового обліку на території Канева та завдання щодо його поліпшення заслуховували члени виконавчого комітету в ході чергового засідання у середу, 6 лютого ц.р.

Канівський ліцей №6: Вивчення іноземної мови – це престижно і перспективно

🕔7 лютого 2019 Для того, аби комфортно і впевнено почуватися у сучасному світі, нині необхідно добре знати не лише свою рідну українську мову, але й англійську, німецьку, французьку… І надзвичайно важливо починати вивчення іноземної мови з юного віку. Відтак, Канівський ліцей №6 (спеціалізована школа з поглибленим вивченням  іноземних мов №6 ) – до ваших послуг.

Обережно! Синоптики попереджають про ожеледицю на дорогах

🕔7 лютого 2019 Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності (по Черкаській області)  №  3 / 1/ 0 надійшло з Черкаського обласного центру з гідрометеорології.

Внесено зміни до розкладу часу відправлення автобусів за маршрутом №1

🕔6 лютого 2019 Відповідні зміни було ухвалено в ході останнього засідання виконавчого комітету у середу, 6 лютого ц.р.

Канівський військкомат готується до проведення весняного призову

🕔6 лютого 2019 У середу, 6 лютого ц.р., члени виконавчого комітету ухвалили рішення «Про черговий призов громадян призовного віку на строкову військову службу у 2019 році».

Зручні он-лайн сервіси Міністерства юстиції України для громадян

🕔6 лютого 2019 Для забезпечення зручності, економії часу та коштів Міністерством юстиції України для користувачів адміністративних послуг запроваджено он-лайн сервіси «Он-лайн будинок юстиції», «Кабінет електронних сервісів».