-11.5°C broken cloudsКанів, Україна

Прокурор Черкаської області здійснюватиме прийом громадян у Каневі

🕔19 січня 2018

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

У територіальному центрі відсвяткували Водохреща

🕔19 січня 2018

Канів бореться із сніговою негодою

🕔19 січня 2018 У п’ятницю, 19 січня ц.р., Канівський міський голова Ігор Ренькас провів апаратну нараду для представників структурних підрозділів виконавчого комітету та комунальних підприємств міста.

19 січня - свято Водохреща

21 січня ц.р. відбудуться заходи з нагоди вшанування пам'яті Олекси Гірника

🕔18 січня 2018 21 січня ц.р.  з 10.30 у Шевченківському національному заповіднику  відбудеться захід з вшанування пам’яті Героя  України  Олекси Гірника , а  також відкриття виставки, присвяченої 100-річчю проголошення незалежності Української народної республіки. Запрошуються всі бажаючі.

Оновлено склад Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді

🕔18 січня 2018 У вівторок, 16 січня ц.р., під головуванням заступника Канівського міського голови Наталії Матінової відбулось засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді.

2018 рік проголошено роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»

🕔18 січня 2018

Інваліди з вадами зору отримуватимуть пільги на житлово-комунальні послуги

🕔18 січня 2018 З 1 січня ц.р. особи з інвалідністю з вадами зору 1-ї і 2-ї групи та діти з вадами зору, які проживають в Каневі, отримуватимуть до 50% знижки при оплаті житлово-комунальних послуг та послуг зв’язку.

Синоптики прогнозують сильні снігопади, які перейдуть у дощ

🕔17 січня 2018 Про це, зокрема, йшлося в ході селекторної наради голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка.

«Щасливі діти – міцна країна»: діти-переселенці проходять курс тренінгів з психологічної підтримки

🕔17 січня 2018 Однією з категорій сімей, якими опікується міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, є сім’ї з дітьми внутрішньо переміщених осіб.

Порядок та правила прибирання міських територій взимку

🕔17 січня 2018 Сніг узимку – цілком природне явище. На дорогах його прибирають комунальники, у дворах багатоквартирних будинків – балансоутримувач, біля приватних садиб – власники, біля підприємств – суб’єкти господарювання.

6 лютого ц.р. відбудуться депутатські слухання щодо розгляду питань освіти

🕔16 січня 2018

«Обережно, тонкий лід!» - інформує відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення

🕔16 січня 2018

22 січня ц.р. відбудуться заходи з нагоди відзначення Дня Соборності України

🕔16 січня 2018 0 10.00 – покладання квітів до пам’ятних знаків В.Чорноволу, Героям Небесної сотні, могил загиблих на Сході України канівців, до могили Т.Г.Шевченка, О 12.00 – акція «Ланцюг єдності» через р.Дніпро, О 15.00 – урочистості та показ документального фільму в залі міського будинку культури.

Порядок надання компенсацій за пільговий проїзд діятиме до березня

🕔15 січня 2018 На засіданні виконавчого комітету Канівської міської ради у середу, 10 січня ц.р., було ухвалено рішення «Про затвердження порядку надання та механізму розрахунку компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян на міських автобусних маршрутах у 2018 році».

Канів уклав Меморандум із представниками ПРООН щодо співпраці в рамках енергоефективності міста

🕔15 січня 2018 У середу, 10 січня ц.р., до Канева з робочим візитом завітала офіційна делегація Представництва Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) на чолі із директором Янтомасом Хімстра.

Зупинення розгляду заяви про державну реєстрацію прав

🕔15 січня 2018

КП “Управління ВКГ» повідомляє про намір здійснити коригування діючих тарифів з централізованого водопостачання, водовідведення та встановити тарифи на послуги з постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем)

🕔12 січня 2018

Оголошено набір до першої в області Школи малого і середнього підприємництва

🕔11 січня 2018

Відбудеться звіт депутата Канівської міської ради Олени Люльки за роботу в 2017 році

🕔11 січня 2018

Підсумки діяльності Канівського міськрайонного центру зайнятості за 2017 рік

🕔11 січня 2018 Протягом 2017 року послугами Канівського міськрайонного центру зайнятості скористалися 1369 безробітних громадян міста та району, що на 23,9% менше, ніж за відповідний період минулого року. З початку року центром зайнятості зареєстровані 865 безробітних осіб, що становить 85,6% аналогічного періоду 2016 року.

Досвід, гідний наслідування, або чим вразила Стеблівська ОТГ

🕔11 січня 2018 Молода громада з центром у селищі Стеблів утворилася торік 19 вересня. До її складу увійшли 12 населених пунктів Корсунь-Шевченківського району. За короткий проміжок часу новоствореній ОТГ вдалося реалізувати цілу низку соціальних проектів, навчитися заробляти й раціонально розподіляти кошти, а також чітко сформувати ключові напрями подальшого розвитку. Між іншим, серед досягнень об’єднаної громади є й такі здобутки, які впевнено можна назвати прогресивними. Про що саме йдеться? Читайте далі й дізнаєтеся!

У Каневі пройшов Всеукраїнський турнір з волейболу імені Лариси Макаренко

🕔11 січня 2018 4-5 січня 2018 року  в спортивному залі Канівської ЗОШ № 4 відбувся традиційний Всеукраїнський турнір з волейболу, присвячений пам’яті вчителя фізкультури Лариси Макаренко.

Як виховати Людину міркували канівські вчителі на педагогічних читаннях з гуманної педагогіки

🕔10 січня 2018 Ще з 1999 року вчителі Канівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням іноземних мов залучилися до роботи з гуманної педагогіки, відвідуючи обласні, Всеукраїнські та Міжнародні Педагогічні читання.