15.5°C light rainКанів, Україна

24 вересня відбудеться відзначення 74-тої річниці Дніпровської повітряно-десантної операції.

🕔22 вересня 2017

У територіальному центрі розпочав навчальний семестр Університет третього віку

🕔22 вересня 2017

Міністерство соціальної політики затвердило Типове положення про центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю

🕔22 вересня 2017

22 вересня - День партизанської слави!

🕔22 вересня 2017

20 вересня завершено прийом проектів на конкурс Громадського бюджету м.Канева !

🕔22 вересня 2017

Закінчено прийом проектів для реалізації в рамках проекту Бюджет міських ініціатив

🕔21 вересня 2017

Як розподіляються безкоштовні ліки серед чорнобильців – з’ясовували члени депутатської комісії

🕔21 вересня 2017 У вівторок, 19 вересня ц.р., відбулося засідання постійної депутатської комісії Канівської міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, спорту та молодіжної політики. Одним з питань, які вносилися на  її розгляд, стосувалося ситуації щодо розподілу безкоштовних ліків для чорнобильців.

У канівських школах збільшиться вартість харчування дітей

🕔20 вересня 2017 Відсьогодні вартість харчування учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій у загальноосвітніх навчальних закладах м.Канів зросте на 2 грн. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні виконавчого комітету Канівської міської ради у середу, 20 вересня ц.р.

Оздоровча кампанія – 2017: 79,2% канівських дітей забезпечено відпочинком та оздоровленням

🕔20 вересня 2017 У середу, 20 вересня ц.р.,члени виконавчого комітету Канівської міської ради ухвалили рішення «Про підсумки організації та відпочинку оздоровлення дітей м.Канева в 2017 році».

У Каневі суттєво зменшилась кількість безробітних людей

🕔20 вересня 2017 Про це повідомила начальник Канівського міськрайонного центру зайнятості Надія Коломієць на засіданні виконавчого комітету у середу, 20 вересня ц.р.

Висловлюємо подяку всім, хто долучився до організації і відзначення 939-ї річниці від заснування Канева

🕔20 вересня 2017 Канівська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють щиру подяку за допомогу в організації та проведенні свята до Дня міста:

«Сонячна» лавка, інтернет-радіо та пісня: Канів-іменинник отримав безліч подарунків до Дня міста

🕔19 вересня 2017 У Каневі встановили лавку для зарядки гаджетів. Урочисте відкриття відбулося в п’ятницю, 15 вересня ц.р., напередодні відзначення 939-ї річниці від заснування міста.

На день народження міста в Каневі народжуються нові сім’ї

🕔19 вересня 2017 День міста – особлива дата. Щороку знаходяться пари закоханих, які обирають саме цей день, щоб стати на весільний рушничок.

Фахівці з Черкас консультували канівців з проблемних питань в сфері антирейдерського законодавства

🕔19 вересня 2017 18 вересня ц.р. відбувся черговий виїзд представників Головного територіального управління юстиції у Черкаській області, безоплатної вторинної правової допомоги до м. Канів Черкаської області з метою надання роз΄яснень та консультування громадян в сфері протидії аграрному рейдерству.

З козацькими забавами, хімічними дослідами та велопробігами відзначили канівці день народження рідного міста

🕔18 вересня 2017 Цими вихідними Канів святкував свою 939-у річницю. З нагоди свята упродовж двох днів в місті проводилися масштабні гуляння та урочистості.

До дня міста в Каневі пройшов конкурс творів і малюнків «З днем народження, моє місто!»

🕔18 вересня 2017 У п’ятницю, 15 вересня ц.р., творчі й обдаровані люди Канева зібралися в сесійній залі будинку рад. І це не випадково. Вже стало доброю традицією напередодні Дня міста відзначати таких людей і нагороджувати їх за здобутки та вклад для розвитку рідного міста.

Оголошується міський фотоконкурс «Мій батько – захисник України»

🕔18 вересня 2017 Канівським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться фотоконкурс «Мій батько – захисник України», який присвячений до Дня захисника України.

Юні футболісти із Черкащини та Київщини взяли участь у Канівському футбольному турнірі пам’яті героїв АТО

🕔18 вересня 2017 Протягом 13-14 вересня ц.р. в Каневі проходив ІІ-й міжобласний дитячо-юнацький футбольний турнір пам’яті героїв АТО.

Віталій Кличко привітав канівську громаду із Днем міста

🕔15 вересня 2017 Цими вихідними Канів відзначає 939-у річницю від заснування міста. Колеги з міських і районних рад й адміністрацій Черкащини та України загалом, а також представники міст-партнерів активно вітають міську раду та жителів Канева з нагоди Дня міста.

У Каневі визначилися, кого цьогоріч нагородять Почесною відзнакою міського голови «За заслуги перед містом Канів»

🕔15 вересня 2017Традиційно напередодні відзначення Дня міста найактивнішим жителям Канева присвоюється Почесна відзнака Канівського міського голови «За заслуги перед містом Канів». Цьогоріч за заслуги перед громадою на ниві професійної та громадської діяльності, вагомий особистий внесок у розвиток міста, піднесення його статусу на загальнодержавному та міжнародному рівнях були відзначені Ріта Лаврентьєва і Микола Кочубей.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта: «Про затвердження тарифів на утримання торгівельного місця та інших послуг на ринку»

🕔14 вересня 2017

Триває просвітницький проект Міністерства юстиції України «Я маю право!»

🕔13 вересня 2017

Державна реєстрація шлюбу в Україні

🕔13 вересня 2017

У Каневі вшанували пам’ять поета і педагога Олексія Софієнка

🕔13 вересня 2017 У вівторок, 12 вересня ц.р., в Каневі пройшли традиційні Софієнківські читання – літературний захід, присвячений українському письменнику та члену національної спілки письменників України, родом з Черкащини, який довгий час жив у Каневі.

13-14 вересня ц.р. у Каневі проходитиме міжобласний дитячо-юнацький футбольний турнір пам'яті героїв АТО

🕔12 вересня 2017