29.5°C broken cloudsКанів, Україна

Олекса Петрович Варавва (Олекса Кобець)

🕔28 березня 2017

Президент підписав Закон про звільнення спадщини від оподаткування

🕔24 березня 2017

Запрошуємо взяти участь у Міжнародному туристичному тижні в Одесі

🕔24 березня 2017

24 березня ц.р. відбудеться

🕔23 березня 2017

По вулиці Енергетиків вирізатимуть дерева

🕔22 березня 2017

Управителем багатоквартирними будинками в Каневі стало КП «ЖЕК»

🕔22 березня 2017 У середу, 22 березня ц.р., на засіданні виконавчого комітету було визначено переможця конкурсу щодо призначення управителів з управління багатоквартирними будинками у місті Каневі – ним стало КП «ЖЕК».

Виконком ухвалив рішення про реалізацію проекту «Відкрите Місто»

🕔22 березня 2017 У середу, 22 березня ц.р., члени виконавчого комітету зібралися на чергове засідання.

Де можна зареєструвати права на нерухомість, яка розташована на території АР Крим, м.Севастопіль та тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей

22 березня - Всесвітній день води

30 березня ц.р. відбудеться засідання сесії Канівської міської ради

🕔22 березня 2017

Зробімо наше місто чистим і комфортним!

🕔21 березня 2017

Канів отримав ліки для хворих на цукровий діабет від благодійного фонду «Фармварта»

🕔21 березня 2017 У вівторок, 21 березня ц.р., в рамках проекту «Стоп Діабет!» до Канева завітали представники благодійного фонду «Фармварта» на чолі із засновником Денисом Шевченком.

Невдовзі в Каневі стартує проект по стерилізації безпритульних тварин

🕔21 березня 2017 До уваги мешканців міста, любителів тварин та волонтерів!  26 березня ц.р. в Каневі стартує проект по стерилізації безпритульних тварин (собак), що реалізується Міжнародною благодійною організацією «Чотири лапи» (м.Відень, Австрія), за підтримки Канівського міського голови Ігоря Ренькаса, в партнерстві з КП «Місто» та громадськими активістами міста.

На загальну суму понад 400 тисяч гривень було відновлено дитячих майданчиків міста за останні півтора року

🕔21 березня 2017

Представники Канівського центру надання адміністративних послуг пройшли стажування у Вінниці

🕔20 березня 2017 Протягом 13-16 березня ц.р. начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Канівської міської ради Олена Проняєва та адміністратор центру Тетяна Іванченко взяли участь в стажуванні для представників органів місцевого самоврядування в рамках проекту Волинського ресурсного центру «Зміцнення демократичної культури серед молодих депутатів України».

Отримання інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

🕔20 березня 2017 Інформує Головне територіальне управління юстиції в Черкаській області

Депутати саботували скликання позачергової сесії з приводу силового розгону учасників блокади для торгівлі з окупантами

🕔20 березня 2017 На ім’я Канівського міського голови Ігоря Ренькаса надійшов лист за підписом 12 депутатів міської ради з проханням скликати у понеділок, 20 березня ц.р., позачергову сесію Канівської міської ради.

Он-лайн будинок юстиції

🕔20 березня 2017

Процедура отримання свідоцтва про смерть, коли особа померла на тимчасово окупованій території

🕔20 березня 2017

Процедура отримання свідоцтва про народження дитини, яка народилася на тимчасово окупованій території України

🕔20 березня 2017

24 березня ц.р. в музеї народно-декоративного мистецтва відбудеться презентація проекту «Образ і слово Кобзаря у вишивці»

🕔20 березня 2017 У п’ятницю, 24 березня ц.р., в Канівському музеї народно-декоративного мистецтва відбудеться презентація унікального культурно-мистецького проекту «Образ і слово Кобзаря у вишивці». Початок заходу о 13-00 год.

Міський голова привітав комунальників із професійним святом

🕔17 березня 2017 У теплій, по справжньому сімейній, атмосфері в п’ятницю, 17 березня ц.р., відбулося вітання працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення з нагоди професійного свята.

Вітаємо працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування з професійним святом

🕔17 березня 2017

Очільник Канівського відділення поліції розповів про роботу депутатам міської ради

🕔17 березня 2017 Начальник Канівського відділу поліції Сергій Ждан звітував перед депутатами Канівської міської ради під час проведення депутатських слухань у четвер, 16 березня ц.р.

Як не стати корупціонером? – канівських депутатів консультувала фахівець з області

🕔17 березня 2017 У четвер, 16 березня ц.р. в залі засідань будинку рад відбулися депутатські слухання, на яких обговорювалися питання щодо роботи Канівського відділу поліції та правові питання, зокрема, вирішення конфлікту інтересів під час прийняття рішень депутатами відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».