15.5°C light rainКанів, Україна

30 травня ц.р. відбудеться особистий прийом начальником відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції

🕔24 травня 2017
Читати

Адміністративна відповідальність за вимагання проставлення печатки

🕔24 травня 2017
Читати

Канівці відзначили День Європи із європейськими друзями

🕔21 травня 2017 Урочистим виконанням гімнів України і Європи відкрилися в Каневі заходи з нагоди Дня Європи у суботу, 20 травня ц.р.
Читати

Проблеми фінансово-економічного виховання дошкільнят обговорювали освітяни на обласному семінарі, що пройшов у Каневі

🕔19 травня 2017 У середу, 17 травня ц.р., у Канівському дошкільному закладі «Теремок» відбувся обласний семінар спеціалістів з питань дошкільної освіти: завідувачів, методистів та координаторів проекту на тему: «Актуальність проблеми фінансово-економічного виховання в сучасному світі».
Читати

Подорожуємо по безвізу: запитання – відповідь

🕔19 травня 2017
Читати

45 каналізаційних люків було вкрадено в Каневі за 2017 рік

🕔18 травня 2017 На засідання сесії, яке відбулось у четвер, 18 травня ц.р., депутат Іван Максим’юк порушив проблему масового зняття кришок із каналізаційних люків.
Читати

Депутати міської ради не підтримали утворення Канівської об’єднаної територіальної громади

🕔18 травня 2017 У четвер, 18 травня ц.р., на друге позачергове засідання VII-ї сесії міської ради VII-го скликання в залі засідань будинку рад зібралося 28 депутатів.
Читати

В Україні стартувала загальнонаціональна кампанія з профорієнтації випускників шкіл

🕔17 травня 2017
Читати

Програма заходів, приурочених до 156-ї річниці з дня перепоховання праху Т.Г.Шевченка на Чернечій горі

🕔16 травня 2017
Читати

У Каневі відбувся І-й етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

🕔16 травня 2017 6 травня ц.р. в міському парку на набережній Дніпра відбувся І (міський) етап Всеукраїнської  військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), учасниками якого стали 6 команд (роїв) міських шкіл.
Читати

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

🕔16 травня 2017
Читати

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

🕔16 травня 2017
Читати

18 травня ц.р. відбудеться позачергове засідання сесії Канівської міської ради

🕔16 травня 2017
Читати

Державна реєстрація бізнесу та нерухомості нотаріусами

🕔16 травня 2017
Читати

«I love Kaniv»: у місті може з’явитися новий арт-об’єкт

🕔15 травня 2017 Імовірно найближчим часом в Каневі з’явиться нова мала архітектурна форма, а саме напис із великих об’ємних літер - «I love Kaniv».
Читати

Повідомлення про намір КП “Управління ВКГ» здійснити зміну діючих тарифів

🕔15 травня 2017
Читати

Естафета пам’яті – 2017

🕔15 травня 2017 Напередодні відзначення Дня Перемоги представники громадських організацій:  ветеранів прикордонних військ, високомобільних-десантних військ, антитерористичної операції на Сході України, воїнів-“афганців”, чорнобильців, канівського козацтва та Товариства сприяння оборони України і клубу-музею ветеранів війни і праці, провели традиційну естафету пам’яті по місцям бойової слави в місті Каневі, започатковану в 2015-у році.
Читати

Переважне право - за працівниками передпенсійного віку

🕔15 травня 2017
Читати

15 травня ц.р.в Каневі стартують Дні Сталої Енергії

🕔15 травня 2017 З метою залучення громади міста до проблем енергозбереження та екології відповідно до Європейської ініціативи «Угода Мерів» за підтримки Асоціації «Енергоефективні міста України»,  в місті Каневі з 15 по 20 травня ц.р. пройдуть Дні Сталої Енергії. Урочисте завершення Днів відбудеться символічно під час святкування в місті Дня Європи. Мета Днів Сталої Енергії – звернути увагу мешканців Канева до питань захисту довкілля, раціонального споживання енергетичних ресурсів та збільшення ефективності використання енергії у побуті в руслі загальноєвропейської політики протидії глобальній зміні клімату.
Читати

18 травня ц.р. в Каневі працюватиме мобільний сервісний центр МВС

🕔15 травня 2017 З травня ц.р. дорогами нашої області роз’їжджає мобільний сервісний центр МВС Черкащини.
Читати

Оголошується конкурс дитячого малюнка «Мої дідусь та бабуся — пенсіонери»

🕔15 травня 2017
Читати

Канівський міський голова Ігор Ренькас: «Для Канева «Дніпробуд» – творець сучасної історії міста»

🕔13 травня 2017 У п’ятницю, 12 травня ц.р., до Канева з’їхалося багато поважних гостей, адже саме тут, в Канівському будинку культури, відзначала свій 90-річний ювілей відома будівельна організація «Дніпробуд».
Читати

Благодійний фонд «ФармВарта» передав Каневу чергову партію ліків

🕔12 травня 2017 У п’ятницю, 12 травня ц.р., відбулося чергове засідання комісії  з питань взаємодії з Благодійною організацією «Благодійний фонд «ФармВарта», у якому взяли участь головний лікар Канівської ЦРЛ Віра Шапошник, головний лікар Канівського центру ПМСД Валентина Андрон, депутати Канівської міської ради Микола Козин і Галина Каретнікова, завідувач відділення соцдопомоги територіального центру Лідія Литвин та інші.
Читати

Канівський фестиваль людей із обмеженими можливостями зібрав учасників із усіх куточків України

🕔12 травня 2017 Десятки сміливих людей із усієї України у четвер, 11 травня ц.р., зібрав Канівський міський будинок культури, де проходив ІХ-й відкритий фестиваль творчості людей із обмеженими фізичними можливостями. Організатор заходу – громадська організація «Канівська організація осіб з інвалідністю «Відродження» (голова Наталія Капустян).
Читати

У Каневі пройшов семінар щодо покращення роботи з впровадження в місті Громадського бюджету

🕔11 травня 2017 У середу, 10 травня ц.р., за підтримки Канівської міської ради в залі засідань будинку рад громадська організація з м.Харків «Нова енергія» провела семінар на тему «Бюджет міських ініціатив м.Канів», в якому взяли участь представники органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу, робочої групи з розробки Положення бюджету участі, громадських організацій, місцевих жителів тощо.
Читати