0.7°C overcast cloudsКанів, Україна

Посол Республіки Хорватія в Україні відвідав Канів

🕔31 липня 2017 26 липня Канів з дружнім візитом відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Хорватія в Україні Томіслав Відошевич.  Пан Томіслав вже п’ять років представляє Хорватію в нашій державі. З 2006 року він був Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Хорватії  в Італії, згодом в республіках – Сан-Марино, Мальта та Кіпр. Томіслава Відошевича і асистента-перекладача Валентину Люстратову зустріли – міський голова Ігор Ренькас, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Володимир Святелик, радник міського голови Микола Москалець та провідний спеціаліст відділу культури  Костянтин Андрієнко. У кабінеті міського голови посла ознайомили з соціально-економічним розвитком міста та досвідом співпраці з європейськими містами-партнерами Канева. Враховуючи суспільно-політичну напругу викликану військовою агресією Росії на сході України, пан Томіслав розповів про свій досвід у миротворчій діяльності під час війни Хорватії за свою незалежність у 1991-1995 роках. Випускник юридичного факультету Загребського університету Томіслав Відошевич у 1991 році став добровольцем Хорватської національної гвардії, а через рік очолив Національну комісію Хорватського офісу при Місії спостерігачів Європейського Союзу. У 1998 році Томіслав Відошевич, на той час Радник прем'єр-міністра Хорватії,  активно сприяв візиту папи римського Івана Павла ІІ до Хорватії з нагоди двадцятиріччя перебування понтифіка на престолі. За словами пана Томіслава, він підтримує екуменічний рух, який сприяє розв’язанню міжконфесійних проблем..
Читати

19 липня набув чинності Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами - підприємцями"

🕔26 липня 2017
Читати

Канів ввійшов до Черкаського госпітального округу. Як працюватиме Канівська ЦРЛ?

🕔21 липня 2017 У п’ятницю, 21 липня ц.р., в залі засідань будинку рад Канівський міський голова Ігор Ренькас провів робочу нараду для представників структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради та комунальних підприємств міста.  
Читати

При виконкомі сформовано робочу групу, яка розроблятиме програму забезпечення житлом переселенців

🕔21 липня 2017 В ході останнього засідання виконавчого комітету Канівської міської ради 19 липня ц.р. було ухвалено рішення «Про розробку «Міської цільової Програми забезпечення тимчасовим житлом внутрішньо-переміщених осіб».
Читати

Табір «Трахтемирівська Січ» запрошує канівських дітей на відпочинок

🕔20 липня 2017 З 20 липня по 2 серпня ц.р. управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА спільно з Українським дитячо-юнацьким товариством «Січ» планує проведення табору «Трахтемирівська Січ» в с.Трахтемирів Канівського району.
Читати

Вартість проїзду в міських автобусах – 3,50 грн. Виконком знову не погодив підвищення тарифів на проїзд

🕔20 липня 2017 У середу, 19 липня ц.р., на засідання виконавчого комітету Канівської міської ради знову виносилося питання щодо приведення у відповідність регульованого тарифу на міських автобусних маршрутах загального користування м.Канів.
Читати

У серпні відбудеться додатковий призов на строкову військову службу

🕔20 липня 2017 Традиційно протягом жовтня-листопада призовників чекає черговий призов на строкову військову службу. Утім, уже в серпні ц.р. відбудеться додатковий призов юнаків до Нацгвардії.
Читати

Члени виконкому перенесли розгляд питання щодо підвищення вартості централізованого опалення

🕔19 липня 2017 Найближчим часом для жителів міста Канів може подорожчати вартість опалення осель. Відтепер тарифи на послуги Канівського КП теплових мереж затверджують члени виконавчого комітету. Відповідне рішення вони розглянули на останньому засіданні виконкому – у середу, 19 липня ц.р.
Читати

Вода у Каневі таки подорожчає: виконком ухвалив нові тарифи на послуги КП «Управління ВКГ»

🕔19 липня 2017 За відповідне рішення члени виконавчого комітету Канівської міської ради проголосували лише з п'ятої спроби – на засіданні, яке відбулося у середу, 19 липня ц.р.
Читати

Прийомний день міського голови: про ремонт водогону та земельні питання

🕔19 липня 2017 12 канівців завітали на особистий прийом до Канівського міського голови Ігоря Ренькаса у вівторок, 18 липня ц.р. Це жителі вулиць Героїв Дніпра, Набережна І лінія, Гагаріна, Якова Шаха та мікрорайону Костянець.
Читати

За одну ніч на Меморіалі Слави вандали розбили близько 10 ліхтарів

🕔18 липня 2017 У п’ятницю, 14 липня ц.р., Канівський міський голова Ігор Ренькас провів робочу нараду за участі начальників управлінь та відділів виконавчого комітету та представників Канівського відділку поліції.
Читати

Міський голова вручив грамоти переможцям міського конкурсу «Таланти багатодітної родини»

🕔18 липня 2017 У понеділок, 17 липня ц.р., Канівський міський голова Ігор Ренькас вручив грамоти переможцям міського етапу конкурсу «Таланти багатодітної родини», який проходив у травні ц.р.
Читати

Діти учасників АТО мають додаткові пільги при вступі до навчальних закладів

🕔17 липня 2017
Читати

Канів відвідали представники громадської організації, що опікується переселенцями, «Крим-SOS»

🕔17 липня 2017 У п’ятницю, 14 липня ц.р., до Канева завітали представники Всеукраїнської громадської організації «Крим-SOS», зустріч з якими відбулася в залі засідань будинку рад за участі Канівського міського голови Ігоря Ренькаса, працівників структурних підрозділів виконкому, жителів міста та переселенців, які наразі проживають у Каневі.
Читати

Влада оголошує «війну» порушникам правил поведінки на канівській набережній

🕔17 липня 2017 За останні кілька років канівська набережна змінилася до невпізнання. Встановлений на вході в парк фонтан є чи не найбільшим осередком зустрічей для дітей та молоді. Розчистилися чагарники, утворивши гарні галявини для пікніків чи прогулянок. Встановлено лавки, проведено освітлення, посаджені нові дерева й квіти…
Читати

Економісти та підприємці Канева працюють над інвестиційною привабливістю міста

🕔14 липня 2017 У четвер, 13 липня ц.р., до Канева завітали представники незалежної соціологічної компанії «Оперативна соціологія», які провели в місті  соціальне дослідження, в ході якого відбулася групова дискусія з питань оцінки внеску нашого міста для залучення інвестицій за участю представників громади та приватного бізнесу.
Читати

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту шукає молодих і активних для співпраці

🕔14 липня 2017 Якщо поважний вік – це насамперед досвід і знання, то молодість асоціюється з невтомною енергією, креативністю і сучасним поглядом, чого часто так бракує дорослим. Саме тому відділ у справах сім’ї, молоді та спорту запрошує молодих, активних і талановитих до співпраці.
Читати

Питання підвищення вартості проїзду в міському транспорті знову розглядатиметься на виконкомі

🕔13 липня 2017 10 липня ц.р. до виконавчого комітету Канівської міської ради надійшов лист від місцевого автоперевізника ТОВ «М+М», в якому знову йдеться про підвищення вартості проїзду в міському транспорті до 4-х грн.
Читати

Прийомний день міського голови: про урядову програму «Доступні ліки» та кладовище в мікрорайоні Костянець

🕔13 липня 2017 У вівторок, 11 липня ц.р., міський голова Ігор Ренькас провів прийомний день для жителів Канева. На зустріч із керманичем міста цього разу прийшло 15 представників громади. Це, зокрема, жителі вулиць Шевченка, Свердлова, Кошового, Енергетиків, Героїв Дніпра, Кобилянської, Дорошенка тощо. 
Читати

Що таке незадекларована праця і які її «підводні камені» - консультують фахівці

🕔12 липня 2017 У Каневі триває роз’яснювальна робота у рамках проведення пілотної інспекційної кампанії з подолання незадекларованої праці, інформує секретар робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення виконавчого комітету Канівської міської Тетяна Зоць.
Читати

Перспективи будівництва житла для переселенців обговорювала місцева влада із представниками громадських організацій

🕔12 липня 2017 Минулого тижня Канів відвідали представники громадських організацій «Солдатські комітети» Костянтин Ільченко і «Спільнота біженців з Донецька та сходу України» Олександр Лавриненко. З робочим візитом вони завітали до Канівського міського голови Ігоря Ренькаса, з яким говорили про перспективи будівництва в Каневі житла для переселенців.
Читати

Прес-конференція міського голови: про вакцину від сказу та стерилізацію безпритульних тварин

🕔12 липня 2017 Днями у Каневі було зафіксовано випадок хворої на сказ домашньої тварини (кішки). Про це повідомив  начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Управління Держпродспоживслужби в Канівському районі Анатолій Плаха на прес-конференції Канівського міського голови, яка відбулася у понеділок, 10 липня ц.р.
Читати

Канів отримав чергову партію ліків від «ФармВарти»

🕔11 липня 2017 У четвер, 6 липня ц.р., до Канева надійшла чергова партія ліків від благодійного фонду «ФармВарта».
Читати

Понад 2000 одиниць поштової кореспонденції надійшло до виконкому за І півріччя

🕔11 липня 2017 Серед рішень, ухвалених в ході засідання виконавчого комітету Канівської міської ради 5 липня ц.р., «виконкомівці» заслухали та взяли до відома інформацію про стан виконавської дисципліни у виконавчому комітеті Канівської міської ради за I півріччя ц.р.
Читати

Міністерство оборони України висловлює подяку канівській громаді за військовослужбовця

🕔11 липня 2017 Днями до виконавчого комітету Канівської міської ради надійшов лист від командира військової частини ПП В2254 С.Зеленіна, у якому від імені Міністерства оборони України в/ч ПП В2254 висловлюється щира подяка канівській громаді за земляка, старшого мічмана Володимира Яблоньского, який наразі сумлінно виконує свій військовий обов’язок із захисту суверенітету і територіальної цілісності України.
Читати