-10.8°C few cloudsКанів, Україна

Затверджено нові тарифи на послуги канівського комунального підприємства «Міський ринок»

🕔27 жовтня 2017 У середу, 25 жовтня ц.р., члени виконавчого комітету ухвалили рішення «Про затвердження тарифів на утримання торгівельного місця та інших послуг на ринку», яким затвердили нові тарифи на послуги КП «Міський ринок» м.Канів.
Читати

Цьогоріч за перемогу у конкурсі «Громадський бюджет» м.Канів змагатимуться 7 проектів

🕔26 жовтня 2017 До голосування за подані проекти на Громадський бюджет залишились лічені дні. У вівторок, 24 жовтня ц.р., комісія з питань Громадського бюджету в місті Канів остаточно розглянула подані на конкурс проекти та узгодила всі нюанси.
Читати

Канівців закликають пройти черкаський бізнес-курс «Творимо своє майбутнє»

🕔26 жовтня 2017 Черкаська агенція регіонального розвитку запускає бізнес-курс для активних та зацікавлених людей з гарними ідеями, великим бажанням запуску власної справи.
Читати

Застосування строку позовної давності у спорах з банками

🕔26 жовтня 2017 Напевно майже кожна людина в Україні сьогодні має взаємовідносини з банками чи іншими фінансовими установами, оскільки вони є важливим складовим елементом фінансових відносин в сучасному світі. Багато з нас звертаються до банків для отримання кредиту, маючи намір придбати певну річ або розпочати бізнес, з умовою вчасно повернути банківські гроші та сплатити відсотки за користування кредитом.
Читати

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій

🕔26 жовтня 2017 Інформаційна довідка щодо основних положень Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”
Читати

Електронна петиція про будівництво в Каневі велодоріжки розглядатиметься на сесії міської ради у листопаді

🕔25 жовтня 2017 У середу, 25 жовтня ц.р., в ході чергового засідання виконавчий комітет Канівської міської ради ухвалив рішення «Про електронну петицію «Каневу – велодоріжку!».
Читати

У Каневі вшанували пам'ять видатного археолога та історика Миколи Біляшівського

🕔25 жовтня 2017 У вівторок, 24 жовтня ц.р., представники виконавчого комітету Канівської міської ради, Канівської РДА, а також депутати та школярі міста відвідали місцевий природний заповідник. 150 років тому в цей день народився фундатор вітчизняного музейництва, видатний академік, археолог, історик та мистецтвознавець Микола Біляшівський.
Читати

Як навчати дітей берегти планету та її ресурси дізнавалися працівники дитсадків на семінарі

🕔25 жовтня 2017 17 жовтня ц.р. на базі Канівського дошкільного навчального закладу «Сонечко» відбувся семінар-тренінг для педагогічних працівників дошкільних закладів міста «Теорія і методика освіти для сталого розвитку».
Читати

Як запобіти пожежам у осінньо-зимовий період

🕔25 жовтня 2017 З настанням осінньо-зимового періоду протипожежний захист на підприємствах паливно-енергетичного комплексу України ускладнюється, бо виникає майже половина пожеж від загальної річної кількості.
Читати

Заходи з нагоди 73-ї річниці вигнання нацистів з України

🕔25 жовтня 2017
Читати

Низькі соціальні виплати - наслідок заробітної плати у «конвертах»

🕔24 жовтня 2017 У нинішніх кризових умовах актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у “конвертах”, реалізація гарантій оплати праці та організація заходів з недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності, при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.
Читати

Відображення неповного робочого часу в звітності страхувальників по ЄСВ

🕔24 жовтня 2017
Читати

Пам’ятка для населення: вибухонебезпечні предмети

🕔24 жовтня 2017
Читати

Електронна петиція щодо будівництва в Каневі велодоріжки набрала необхідну кількість підписів

🕔24 жовтня 2017 Станом на 23 жовтня ц.р. електронну петицію «Каневу – велодоріжку», подану на електронну платформу Єдиної системи місцевих петицій Іваном Бабюком підтримали 106 канівців.
Читати

25 жовтня ц.р. канівців запрошують взяти участь у публічному уроці іноземних мов

🕔23 жовтня 2017
Читати

Перерахунок пенсій проводиться автоматизовано. Іти в управління Пенсійного фонду не потрібно

🕔23 жовтня 2017 Після прийняття пенсійної реформи люди масово кинулися до управління Канівського об’єднаного Пенсійного фонду України цікавитися про свої пенсійні дорахування, утворюючи шалений ажіотаж. Про це повідомив начальник управління Олег Вербук в ході апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств міста у п’ятницю, 20 жовтня ц.р.
Читати

Знай наших: випускниця канівської школи здобула перемогу в престижному конкурсі

🕔23 жовтня 2017 У щорічному конкурсі Київської Політехніки в номінації «Молодий викладач – дослідник» перемогу отримала доцент кафедри теплотехніки та енергозбереження ТЕЕ Ірина Суходуб, випускниця 2004 р. Канівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов.
Читати

Як працювати з сім’ями учасників АТО – обмінювалися досвідом психологи Черкащини

🕔20 жовтня 2017 Протягом 17-18 жовтня ц.р. у Черкаському обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проходив семінар з питань соціальної адаптації сімей учасників АТО.
Читати

Дні прийому громадян з питань погашення заборгованості за рішеннями суду

🕔20 жовтня 2017 З метою належного та своєчасного погашення заборгованості за рішеннями суду, виконання яких гарантується державою, та уникнення можливих затримок під час майбутнього перерахування коштів Канівське управління державної казначейської служби України Черкаської області продовжує здійснювати уточнення реквізитів стягувачів.  
Читати

Розпочалася передплатна кампанія на Всеукраїнський науково-практичний журнал «Казна України»

🕔20 жовтня 2017 Канівське управління Державної казначейської служби України Черкаської області повідомляє, що розпочалася передплатна кампанія на Всеукраїнський науково-практичний журнал «Казна України» на I півріччя 2018 року. Передплата здійснюється через відділення УДППЗ «Укрпошта», передплатний індекс – 37620 в каталозі видань ДП «Преса» на 2018 рік.
Читати

4 листопада ц.р. відбудуться громадські слухання з приводу перейменування вулиці Піонерської

🕔19 жовтня 2017 Розпорядженням Канівського міського голови від 17.10.2017 №510-р «Про проведення громадських слухань» 4 листопада ц.р. оголошено громадські слухання з розгляду питання «Про перейменування вулиці Піонерської в місті Канів».
Читати

Волейболістки з Канева привезли «бронзу» з Відкритого кубку міста Ніжин

🕔19 жовтня 2017 Нещодавно канівські волейболістки відвідали місто Ніжин, що на Чернігівщині, де взяли участь у Відкритому кубку міста.
Читати

Чотири навчальні заклади і одне КП у Каневі переведено на альтернативні види опалення

🕔19 жовтня 2017 Рішенням виконавчого комітету на останньому засіданні 11 жовтня ц.р. було встановлено кількість Гкал та їх вартість для навчальних закладів міста, які опалюються котельнями з використанням альтернативних джерел.
Читати

Управління Пенсійного Фонду інформує про перерахунок пенсій з 1 жовтня ц.р.

🕔18 жовтня 2017 Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” (№ 2148-VIII 03.10.2017) внесено зміни до 32 законодавчих актів. Закон набирає чинності з 1 жовтня 2017 року частково, а з 1 січня 2018-го – у повному обсязі.
Читати

Служба безпеки України інформує як діяти в екстремальних ситуаціях

🕔18 жовтня 2017
Читати