8.5°C overcast cloudsКанів, Україна

Німецький експерт з урбаністики консультував канівських посадовців

🕔11 квітня 2019 Протягом 9-10 квітня ц.р. німецький експерт з розвитку урбаністики Норберт Нойхауз ділився своїм досвідом з представниками структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради.
Читати

Освітня субвенція вчителям Канева розподілятиметься відповідно до кількості класів

🕔11 квітня 2019 Такого рішення дійшли в ході проведення спільного засідання депутатських комісій, зокрема, з питань планування, бюджету, фінансів, податків та підприємництва та комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, спорту та молодіжної політики, що відбулось у понеділок, 8 квітня ц.р.
Читати

Засновники фестивалю Atlas Weekend з робочим візитом відвідали Канів

🕔11 квітня 2019 У рамках підготовки до Другого міжнародного економічно-гуманітарного форуму Ukrainian ID, який відбудеться 7-8 червня ц.р., ініціатор заходу Наталія Заболотна протягом 9-10 квітня ц.р. знову відвідала Канів.
Читати

Команда канівських спортсменів посіла перше місце на Чемпіонаті області з дзюдо

🕔10 квітня 2019 У суботу, 6 квітня ц.р., в місті Черкаси відбувся відкритий Чемпіонат області з дзюдо серед юнаків до 16 років, в якому взяли участь вихованці фізкультурно-спортивного клубу «Івазар» під керівництвом тренера-викладача з дзюдо Олександра Іванова.
Читати

Визначено дати проведення другого форуму Ukrainian ID у Каневі

🕔10 квітня 2019 У вівторок, 9 квітня ц.р., до Канева з черговим візитом завітала президент Фонду гуманітарного розвитку України та ініціатор Форуму Наталія Заболотна.
Читати

Визначено порядок надання одноразової грошової допомоги канівським захисникам

🕔10 квітня 2019 Члени виконавчого комітету затвердили Положення про надання одноразової грошової допомоги учасникам антитерористичної на сході України, учасникам операції об’єднаних сил та бійцям-добровольцям. Відповідне рішення було ухвалено на останньому засіданні виконкому у середу, 3 квітня ц.р.
Читати

Весняна толока по-канівськи: містяни активно прибирають рідне місто

🕔10 квітня 2019 З настанням тепла канівська громада завзято взялася за прибирання вулиць, парків та прибудинкових територій свого міста. Усі – трудові колективи, школярі, жителі багатоквартирних будинків, ОСББ та житлово-будівельних кооперативів, активісти - активно прибирають території Канева від сміття, розчищають чагарники, вирізають засохлі гілки, садять дерева та квіти.
Читати

До 80-річчя від дня народження Фріца Маєса

🕔9 квітня 2019 8 квітня виповнилось би 80 років від дня народження Почесного  громадянина  м. Канів – Фріца Маєса.
Читати

Цього року на території Канівської ОТГ діятиме 7 пришкільних таборів

🕔9 квітня 2019 Структурні підрозділи, які опікуються освітою, здоров’ям та дозвіллям дітей Канівської ОТГ, готуються до проведення їхнього літнього відпочинку та оздоровлення. Відповідне рішення було ухвалено в ході чергового засідання виконавчого комітету у середу, 3 квітня ц.р.
Читати

У Каневі пройшов Чемпіонат області з волейболу серед дівчат

🕔9 квітня 2019 У суботу, 6 квітня ц.р., у спортивних залах ЗОШ №1 та ЗОШ №4 пройшов Чемпіонат Черкаської області з волейболу серед дівчат 2003-2004 р.н.
Читати

Кількість хворих на кір зростає, але канівці вперто ігнорують вакцинацію

🕔8 квітня 2019 Останнім часом кількість випадків захворювання українців на кір набула резонансного характеру. Скільки людей захворіло на Канівщині та які вживаються заходи застереження від хвороби обговорювалися в ході проведення прес-конференції у понеділок, 8 квітня ц.р.
Читати

Управління соцзахисту інформує щодо виплати разової грошової допомоги

🕔8 квітня 2019 Міське управління соціального захисту населення інформує, що у 2019 році виплату до 5 травня разової грошової допомоги можна оформити звернувшись за адресою: м. Канів, вул. Шевченка, буд. 49, кабінет №8.
Читати

Правила тимчасової зміни місця голосування в другому турі президентських виборів

🕔8 квітня 2019 Як повідомив начальник відділу ведення державного реєстру виборців Микола Порожній тимчасова зміну місця голосування буде розпочато після оголошення рішення ЦВК про проведення другого туру виборів Президента України, що відбудуться 21 квітня ц.р.
Читати

Проведено автоматичний перерахунок пенсійних виплат працюючим пенсіонерам

🕔8 квітня 2019 Із 1 квітня ц.р. проведено автоматичний перерахунок пенсійних виплат працюючим пенсіонерам, - інформує Канівський  відділ обслуговування громадян (сервісний центр).
Читати

Депутати порушили питання скидання стічних вод в потік Дунаєць

🕔4 квітня 2019 У четвер, 28 березня ц.р., в ході останнього засідання сесії Канівської міської ради перед депутатами звітувався директор КП «Управління ВКГ» Володимир Цюкало.
Читати

Ветерани Другої світової війни, яким більше 90 років, отримуватимуть стипендію

🕔4 квітня 2019 Жителі Канева і Яблунева, які мають статус учасників бойових дій та учасників війни періоду Другої світової війни, яким виповнилося 90 і більше років, щомісяця отримуватимуть стипендію з міського бюджету.
Читати

Канівським учасникам АТО пропонують пройти реабілітацію

🕔3 квітня 2019 Шановні канівці - учасники  антитерористичної операції та постраждалі учасники  Революції Гідності!
Читати

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

🕔3 квітня 2019 Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта: «Про затвердження тарифів на утримання торгівельного місця та інших послуг на ринку»
Читати

Статус постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи 4-ї категорії зберігається

🕔3 квітня 2019 Верховний Суд у складі Судової палати для розгляду справ щодо захисту соціальних прав Касаційного адміністративного суду висловився щодо збереження статусу потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Читати

Усі адміністратори ЦНАПу забезпечені терміналами для безготівкового розрахунку

🕔3 квітня 2019 Відтепер за словами начальника Канівського центру надання адміністративних послуг Олени Проняєвої всі платні послуги відвідувачі можуть оплатити безпосередньо в ЦНАПі за допомогою банківської картки.
Читати

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

🕔2 квітня 2019 Рішення Виконавчого комітету  «Про затвердження розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів за кошти місцевого бюджету у 2019 році».
Читати

Військовослужбовці-контрактники з Яблунева отримуватимуть допомогу з міського бюджету

🕔2 квітня 2019 Враховуючи приєднання с.Яблунів до Канівської територіальної громади та, відповідно утворення Канівської ОТГ, депутати Канівської міської ради внесли зміни до діючої програми підтримки військовослужбовців, які зараховані на проходження військової служби за контрактом, де врахували військовослужбовців-контрактників не тільки з м.Канів, а й с.Яблунів.
Читати

3 квітня ц.р. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

🕔2 квітня 2019 У середу, 3 квітня ц.р., відбудеться чергове засідання членів виконавчого комітету Канівської міської ради.
Читати

Оголошується конкурс бізнес-проектів на отримання часткового відшкодування кредиту

🕔2 квітня 2019 До уваги суб’єктів підприємницької діяльності: часткове відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими  для реалізації бізнеc-проектів.
Читати

За кого проголосували канівці на президентських виборах?

🕔1 квітня 2019 Стало відомо результати голосування виборців 197-го округу по місту Канів за Президента України.
Читати