29.2°C broken cloudsКанів, Україна

З пусканням вінків, стрибками через багаття та битвою фарбами холі відзначили у Каневі Івана Купала

🕔10 липня 2017 Традиційно у ніч з 6-го на 7-е липня Україна відзначає народне свято Івана Купала. В Каневі також дотримуються народних традицій та відзначили свято, як це робили й наші предки сотні років тому: плели й пускали вінки по воді, стрибали через купальське багаття, співали пісень та танцювали…
Читати

Канівський міський голова вручив ордер на 2-кімнатну квартиру учаснику АТО

🕔10 липня 2017 У п’ятницю, 7 липня ц.р., Канівський міський голова Ігор Ренькас вручив ордер на 2-кімнатну квартиру в місті Канів учаснику АТО Вадиму Очеретяному.
Читати

На в’їздах Канева встановлять дорожні знаки, що обмежують швидкість руху транзитного вантажного транспорту

🕔7 липня 2017 Найближчим часом по вулицях Гетьмана Михайла Дорошенка, Старицького, Десантників, що в місті Канів, буде встановлено дорожні знаки про обмеження швидкості руху вантажного транзитного автомобільного транспорту.
Читати

Більше 400 звернень від жителів Канева надійшло до виконкому за останні 6 місяців

🕔7 липня 2017 В ході засідання виконавчого комітету, яке проходило в середу, 5 липня ц.р., члени виконавчого комітету взяли до відома інформацію про підсумки роботи за І півріччя ц.р. щодо розгляду звернень громадян у  виконавчому комітеті Канівської міської ради.
Читати

Виконком запрошує приєднатися до розробки плану економічного розвитку міста

🕔7 липня 2017 Як повідомляє управління економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради, в рамках проекту «Мери за економічне зростання» буде сформовано робочу групу з  розробки Плану місцевого економічного розвитку.  
Читати

У Каневі відпочило близько 30 дітей із Красногорівки

🕔6 липня 2017 З 21 по 27 червня ц.р. Канів приймав особливих гостей. Наше місто відвідали 27 дітей у супроводі 3-х дорослих вчителів, які приїхали з міста Красногорівка Мар’їнського району, що на Донеччині.
Читати

Виконком затвердив склад комісії з питань Громадського бюджету

🕔6 липня 2017 У середу, 5 липня ц.р., виконавчий комітет Канівської міської ради затвердив склад комісії з питань Громадського бюджету.
Читати

Результати проведеного аудиту на КП «Міський ринок» знову розглянуть депутати на постійних комісіях

🕔6 липня 2017 29 червня ц.р. депутати ухвалили рішення «Про інформацію директора комунального підприємства «Міський ринок» Канівської міської ради Малінського В.О. щодо результатів проведеного аудиту підприємства».
Читати

Пішов з життя депутат Канівської міської ради Іван Максим’юк

🕔6 липня 2017
Читати

Куди вказує дороговказ у центрі міста Канів?

🕔5 липня 2017 У середу, 5 липня ц.р., на інтернет-ресурсі «Канос» з’явився критичний матеріал під назвою «Жахливий вигляд вказівника до міст-партнерів Канева поки без уваги чиновників», в якому факти висвітлюються абсолютно недостовірно.
Читати

Прийомний день міського голови: про приватизацію землі, ремонт доріг і танці для тих, кому за…

🕔5 липня 2017 У вівторок, 4 липня ц.р., Канівський міський голова Ігор Ренькас проводив прийом громадян, в ході якого містяни мали змогу розповісти керманичу рідного міста про свої турботи та поцікавитися станом вирішення того чи іншого питання. 
Читати

Особливості правового статусу працівника з інвалідністю

🕔5 липня 2017 Одним з основних нормативних актів, спрямованих на соціальний захист інвалідів в Україні, є Закон України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» від 21.03.91 року № 875-XII (далі — Закон № 875).
Читати

Оголошується конкурс на розміщення об’єктів сезонної торгівлі та сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку і розваг на території Канева

🕔4 липня 2017 Виконавчим комітетом Канівської міської ради оголошується конкурс на розміщення об’єктів сезонної торгівлі та сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку і розваг на території міста Канева
Читати

За півроку в Каневі зареєстровано 150 немовлят. Найпоширеніші імена: Олександр, Артем, Максим, Марія, Вікторія і Анна

🕔4 липня 2017 Протягом I півріччя 2017 року Канівським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області зареєстровано - 150 народжень, із яких хлопчиків - 74, дівчаток — 76.
Читати

З нового року набувають чинності нові ставки орендної плати за земельні ділянки комунальної власності

🕔4 липня 2017 У 2018 році за оренду земельних ділянок, що належать до комунальної власності територіальної громади м.Канів, доведеться сплачувати за новими ставками.
Читати

Канівський міський голова Ігор Ренькас: дорога по вулиці Головатого буде

🕔4 липня 2017 29 червня ц.р., під час засідання сесії, депутат Канівської міської ради Василь Зубко озвучив запит, в якому, зокрема, йшлося про ремонт дороги по вулиці Головатого.
Читати

У складі виконавчого комітету Канівської міської ради новий член

🕔3 липня 2017 В ході останнього сесійного засідання Канівської міської ради депутати внесли зміни до персонального складу виконавчого комітету.
Читати

Депутати прийняли нове положення про Громадський бюджет та затвердили параметри бюджету участі на 2018 рік

🕔3 липня 2017 Під час останнього засідання сесії Канівської міської ради, яке відбулося 29 червня ц.р., депутати Канівської міської ради прийняли нове положення про Громадський бюджет та  ухвалили рішення «Про громадський бюджет міста Канева на 2018 рік», яким, зокрема, затвердили параметри бюджету участі нашого міста на наступний рік.
Читати

Директор КП «Міський ринок» прозвітував за роботу підприємства

🕔3 липня 2017 В ході сесійного засідання 29 червня ц.р. депутати заслухали та підтримали звіт директора КП «Міський ринок» Володимира Малінського.
Читати

Депутати знову провалили голосування за утворення Канівської ОТГ

🕔30 червня 2017 У четвер, 29 червня ц.р., відбулося чергове засідання сесії Канівської міської ради, в ході якого депутати намагалися знову проголосувати за рішення про створення Канівської об’єднаної територіальної громади.
Читати

На День Конституції канівців радували «Дніпровські хвилі» та ансамбль "Канівчанка"

🕔30 червня 2017 28 червня ц.р. українці відзначали 21-у річницю основного закону держави – Конституції. У Каневі з нагоди свята пройшли урочисті й святкові заходи. 
Читати

День Конституції України – в день 100-річчя першого українського уряду

🕔30 червня 2017 28 червня міська громада спільно з Канівською міською радою відзначили 21-річницю прийняття Конституції України. Цього дня також виповнилося 100 років першому уряду України – Генеральному Секретаріату на чолі з Володимиром Винниченком.
Читати

Прийомний день міського голови: про ремонт водогону, асфальтування доріг і пільговий проїзд в міських автобусах

🕔30 червня 2017 Щовівторка у Канівського міського голови Ігоря Ренькаса прийомний день громадян.  З 10-ї години жителі Канева можуть прийти на прийом до очільника міста й безпосередньо йому особисто розповісти про свої проблеми, турботи, а то й пропозиції щодо розвитку міста.
Читати

День молоді: активна молодь Канева представляла рідне місто по всій Черкащині

🕔29 червня 2017 Традиційно в останню неділю червня Україна відзначає День молоді. За інформацією відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, активні представники молодого покоління нашого міста мали змогу провести цей день незабутньо.
Читати

28 червня - День Конституції України

🕔27 червня 2017
Читати