7.8°C scattered cloudsКанів, Україна

Канівський райвідділ ДСНС ознайомлює з правилами пожежної безпеки в лісі

🕔12 квітня 2018 Пожежа — стихійне лихо, що має катастрофічні наслідки для природи й людей. Найчастіше пожежі в лісових екосистемах провокуються людською недбалістю: не загашені багаття, кинуті недопалки, іскри вихлопів.
Читати

Не випалюйте суху траву - це руйнує екосистему, - інформують надзвичайники

🕔11 квітня 2018 З настанням весняної пори все частіше можна побачити, як на господарських угіддях, уздовж транспортних магістралей і навіть у населених пунктах горить суха трава.
Читати

КП «Місто» отримало дозвіл на видалення зелених насаджень по вулиці Олега Кошового

🕔11 квітня 2018 Найближчим часом по вулиці О.Кошового в Каневі проходитимуть роботи з видалення зелених насаджень. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет 4 квітня ц.р.
Читати

У 2018 році в канівських загальноосвітніх навчальних закладах освітяни планують відкрити 9 перших класів

🕔11 квітня 2018 Депутати Канівської міської ради ухвалили рішення «Про набір дітей до 1-их класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Канева у 2018 році».
Читати

Основні новели Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю»

🕔11 квітня 2018 12 березня ц.р. Президент України підписав прийнятий Верховною Радою закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» (далі – Закон), який опубліковано 17 березня ц.р. в «Голосі України» №50/2018 та набере чинності через три місяці, 18 червня 2018 року, крім частини другої статті 23 цього Закону, яка набирає чинності через один рік з дня набрання чинності цим Законом.
Читати

«Так продовжуватися не може», - міський голова про проблемне оформлення паспортів

🕔10 квітня 2018 У п’ятницю, 6 квітня ц.р., Канівський міський голова Ігор Ренькас провів традиційну апаратну нараду з представниками структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради і комунальних підприємств міста.
Читати

Канівські каратисти захищали честь міста на змаганнях в Ужгороді

🕔10 квітня 2018 З 29 по 31 березня ц.р. у м.Ужгород  проходив  Відкритий Чемпіонат України з годзю-рю карате серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих.
Читати

Порядок роботи Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації

🕔10 квітня 2018 Кожна особа, яка вважає, що її права порушено у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу, може звернутися зі скаргою на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єкта державної реєстрації  не тільки до суду, а і до Міністерства юстиції України або його територіальних органів.
Читати

До уваги споживачів питної води!

🕔6 квітня 2018 Доводимо до відома графіки планової чистки, знезараження резервуарів чистої води та знезараження водогінних мереж.
Читати

Кандидатура Олександра Гнучого висувається на нагородження Почесною грамотою облради

🕔6 квітня 2018 Відповідне рішення «Про висунення кандидатури Гнучого О.М. на нагородження Почесною грамотою Черкаської обласної ради» було ухвалено в ході останнього засідання членів виконавчого комітету в середу, 4 квітня ц.р.
Читати

Члени виконкому затвердили нові тарифи на ритуальні послуги

🕔6 квітня 2018 У середу, 4 квітня ц.р. на черговому засідання виконавчого комітету було затверджено тарифи на ритуальні послуги, що надаються КП «Місто».
Читати

Канів було представлено на 24-й столичній туристичній виставці

🕔6 квітня 2018 Протягом 28-30 березня ц.р. в Києві відбулася 24-та туристична виставка UITT: «Україна – Подорожі та туризм» за участі державних структур, провідних представників туристичного бізнесу та закордонних гостей.
Читати

Весняне прибирання Канева розпочалося з вулиці Олега Кошового

🕔5 квітня 2018 Напередодні великодніх свят - в середу, 4 квітня ц.р. – у Каневі офіційно стартували санітарні дні з благоустрою, озеленення і покращення санітарного стану міста.
Читати

Відтепер оплатити платні послуги в ЦНАПі можна за допомогою картки

🕔5 квітня 2018 Про це повідомляє начальник Центру надання адміністративних послуг Олена Проняєва.
Читати

Середньомісячна зарплата в Каневі за IV квартал 2017 року становить більше 7000 гривень

🕔5 квітня 2018 Середньомісячна заробітна плата за IV квартал 2017 року в Каневі складала 7 100 грн. – це 106,4% середнього рівня по регіону і другий показник по Черкаській області, йдеться у звіті про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Канева за 2017 рік.
Читати

Представників бізнесу запрошують долучитись до тренінгу “Програма COSME: можливості для бізнесу Черкаської області”.

🕔5 квітня 2018 Мінекономрозвитку України та Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА запрошують представників бізнесу долучитись до тренінгу “Програма COSME: можливості для бізнесу Черкаської області”.
Читати

Міський голова: Ситуація із безпритульними собаками загострюється і мене це не влаштовує

🕔3 квітня 2018 Депутати занепокоєні ситуацією із агресією безпритульних собак. Про це та інше йшлося на засіданні сесії Канівської міської ради 29 березня ц.р. в ході обговорення Програми економічного і соціального розвитку міста Канева за 2017 рік.
Читати

Як діяти під час повені? – консультують рятувальники Канівщини

🕔3 квітня 2018 В період відлиги зростає небезпека підняття рівня ґрунтових вод на багатьох річках України вище за норму і вихід води на окремих ділянках на заплаву. Як наслідок, у цей період жителі багатьох регіонів страждають через підтоплення присадибних ділянок, підвальних приміщень і, нерідко цілих сіл.
Читати

Стартувала кампанія укладання договорів із сімейними лікарями

🕔3 квітня 2018 З понеділка, 2 квітня ц.р., в Каневі як і в усій Україні загалом стартувала приписна кампанія «Лікар для кожної сім’ї». Як власне проходитиме кампанія та які ще нововведення чекають українців в ході впровадження медичної реформи пояснювали керівники канівських медичних закладів – Валентина Андрон і Віра Шапошник.
Читати

У Каневі пройшов Чемпіонат області з волейболу серед дівчат 2003-2004 р.н.

🕔2 квітня 2018 30 березня ц.р. у спортивних залах ЗОШ №1 та №4 м.Канів відбувся Чемпіонат Черкаської області з волейболу серед дівчат 2003-2004 р.н.
Читати

Готуємося до вибору професії: школярі завітали до Канівського центру зайнятості

🕔2 квітня 2018 29 березня ц.р. в рамках акції "Випускник 2018" відбулася екскурсія учнів Канівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №4 до Канівського міськрайонного центру зайнятості. Участь у заході взяли учні 10 класу та їх класний керівник Людмила Захарова.
Читати

Черкаською обласною радою унормовано використання прапора Холодного Яру на території Черкаської області

🕔2 квітня 2018 Рішенням Черкаської обласної ради від 06.03.2018 за № 21-41/VII, з нагоди 100-річчя Української революції 1917 – 1921 років, органам влади рекомендовано підняття прапора Холодного Яру у певні дати, пов’язані із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті Героїв. Обласна рада визначила, що на знак вшанування пам’яті Героїв національно-визвольних змагань революційний прапор Холодного Яру піднімається в траурному оформленні – у цьому випадку до верхньої частини древка або флагштока прапора прикріпляється чорна стрічка. Керівникам підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власності, громадських об’єднань Черкащини рекомендовано вивішувати прапор Холодного Яру на будівлях у дні вшанувань.
Читати

Близько 5 млн. грн. треба для посилення протипожежного захисту закладів освіти

🕔30 березня 2018 У п’ятницю, 30 березня ц.р., Канівський міський голова Ігор Ренькас провів традиційну апаратну нараду з представниками структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради і комунальних підприємств міста.
Читати

Земельне питання учасників АТО «зависло» через розбрат між захисниками

🕔30 березня 2018 Питання виділення земельних ділянок для учасників АТО вкотре порушувалося депутатами Канівської міської ради. Чергове засідання 29 березня ц.р. також не стало винятком.
Читати

Придбання ЦНАПу обладнання для виготовлення паспортів – не на часі

🕔30 березня 2018 В ході останнього засідання сесії Канівської міської ради у четвер, 30 березня ц.р., порушилося питання проблемного оформлення паспортів у Канівському районному секторі Державної міграційної служби.
Читати