-3.4°C broken cloudsКанів, Україна

Де в Каневі можна буде придбати живу ялинку до Нового року?

🕔5 грудня 2018 Державне підприємство «Канівське лісове господарство» отримало погодження членів виконавчого комітету Канівської міської ради на розміщення торгових майданчиків для реалізації новорічних ялинок на території Канева.
Читати

План місцевого економічного розвитку Канева схвалили експерти Світового банку

🕔5 грудня 2018 22-23 листопада ц.р. у Києві відбулася конференція високого рівня «Муніципалітети за сталий розвиток», організаторами якої стали три проекти і програми, що фінансуються Європейським Союзом: «Угода мерів – Схід», «Угода мерів – Демонстраційні проекти» та «Мери за економічне зростання». Учасниками заходу стали майже чотири сотні представників органів центральної, регіональної та локальної влади, координаторів та структур підтримки Угоди мерів країн Східного Партнерства – Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та України.
Читати

Рятувальники закликають громадян не виходити на тонку кригу

🕔4 грудня 2018 У зв’язку з підвищенням температурних показників і нетривалими морозами, на водоймах Канівщини сформувався тонкий лід, що є вкрай небезпечно для відвідувачів. Саме тому фахівці ДСНС закликають мешканців міста та району не виходити на кригу на ставках, річках та інших водоймах. Адже необдумана та необережна поведінка загрожує вашому життю.
Читати

Роботодавці можуть самостійно отримувати електронні довідки про страховий стаж своїх працівників

🕔4 грудня 2018
Читати

У Каневі відзначили Міжнародний день осіб з інвалідністю. Відео

🕔4 грудня 2018 У понеділок, 3 грудня ц.р., у Каневі пройшли заходи до Міжнародного дня осіб з інвалідністю.
Читати

5 грудня ц.р. пройдуть заходи з нагоди Дня Збройних Сил України та Дня волонтера

🕔3 грудня 2018
Читати

Які проекти здобули перемогу у Громадському бюджеті - 2019?

🕔3 грудня 2018 У четвер, 29 листопада ц.р., відбулося чергове засідання комісії з питань громадського бюджету. В ході заходу члени комісії затвердили результати голосування по Громадському бюджету 2019, яке проходило в Каневі з 12 по 26 листопада ц.р.
Читати

Про готовність реагування на можливі надзвичайні ситуації, пов’язані з різким погіршенням погодних умов в осінньо-зимовий період

🕔3 грудня 2018   29 листопада відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Канівської міської ради з порядком денним: 1) Про готовність реагування на можливі надзвичайні ситуації, пов’язані з різким погіршенням погодних умов в осінньо-зимовий період Протокол комісії ТЕБ та НС № 25 від 29 листопада 2018 року        
Читати

Право на оскарження у сфері державної реєстрації

🕔3 грудня 2018
Читати

Звіт міського голови перед територіальною громадою Канева

🕔30 листопада 2018
Читати

Громадські слухання

🕔30 листопада 2018
Читати

В ОДА обговорили ситуацію в області в умовах запровадженого у країні воєнного стану

🕔29 листопада 2018
Читати

Володимира Святелика затвердили на посаді керуючого справами виконавчого комітету

🕔29 листопада 2018 В ході останнього позачергового засідання сесії Канівської міської ради у четвер, 29 листопада ц.р. депутати ухвалили рішення про затвердження на посаді керуючого справами виконавчого комітету Канівської міськради Володимира Святелика.
Читати

В.о. старости села Яблунів Віктора Огородніка ввели до складу виконавчого комітету

🕔29 листопада 2018 Водночас із ухваленням «доленосного» рішення про приєднання Яблунева до Канева, депутати Канівської міської ради внесли зміни до складу виконавчого комітету Канівської міської ради, ввівши виконуючого обов’язки старости села Яблунів Віктора Огородніка.
Читати

Яблунів приєднався до Канева. «Народилася» Канівська міська об’єднана територіальна громада

🕔29 листопада 2018 Доленосне рішення було ухвалено в ході позачергового засідання сесії Канівської міської ради у четвер, 29 листопада ц.р.
Читати

Жителям міста Канева та Канівського району перераховано пенсію

🕔28 листопада 2018 Зміна розміру пенсії з першого грудня цього року пов’язана зі зростанням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, із 1435 грн. до 1497 грн. Яких саме категорій стосується перерахунок та як змінився розмір пенсії – інформує начальник Канівського відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Олег Вербук.
Читати

Розгляд скарг у сфері державної реєстрації об’єктів нерухомого майна

🕔28 листопада 2018
Читати

Як зареєструвати народження, якщо дитина народилась за кордоном?

🕔27 листопада 2018 Канівський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану інформує, що в такому разі є 4 варіанти дій:
Читати

Як у Каневі борються із нелегальними пунктами прийому металобрухту – слухали депутати

🕔27 листопада 2018 У травні ц.р. депутати Канівської міської ради ухвалили рішення «Про впорядкування діяльності пунктів приймання брухту чорних та кольорових металів на території міста Канів». Відтак, було створено спеціальну комісію для проведення обстежень пунктів прийому, які здійснюють операції з металобрухтом. Пройшло півроку. Що зафіксувала комісія за цей період і яка ситуація з прийомом металобрухту сьогодні – заслуховували представники депутатського корпусу в ході чергового засідання сесії у четвер, 22 листопада ц.р.
Читати

Публічне звернення щодо належного оформлення трудових відносин

🕔26 листопада 2018
Читати

На Центр ПМСД в 2019 році передбачено майже 1 мільйон гривень з міського бюджету

🕔26 листопада 2018 В ході останнього засідання сесії Канівської міської ради депутати затвердили Програму розвитку та підтримки Канівського центру первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД) на 2019 рік.
Читати

Чи має право дитина на тимчасову допомогу, якщо один із батьків не платить аліменти?

🕔26 листопада 2018 Часто після розлучення один із батьків не виконує своїх обов’язків щодо утримання своїх дітей та ухиляється від сплати аліментів, які були визначені судовим рішенням. Проте існують випадки, коли державою передбачено надання тимчасової допомоги на утримання дітей.
Читати

У Каневі вшанували пам'ять мільйонів загиблих в роки Голодомору

🕔26 листопада 2018 Загальнонаціональною хвилиною мовчання канівці вшанували пам'ять тих, хто став жертвами жорстокого геноциду українського народу. Так, у суботу, 24 листопада ц.р., в Каневі проходили заходи з нагоди чорної сторінки історії нашої держави – 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років. Років, коли мільйони українців померли страшною, мученицькою смертю – від голоду.
Читати

Увага! Рятувальники попереджають про ускладнення погодних умов

🕔23 листопада 2018 Черкаський обласний центр з гідрометеорології інформує про ускладнення погодних умов вдень 26 та впродовж доби 27 листопада 2018 року по Черкаській області.
Читати

5 мільйонів 800 тисяч гривень з державного та міського бюджетів виділено на погашення заборгованості по зарплатах вчителів

🕔23 листопада 2018 2 мільйона 400 тис.грн. власних надходжень міського бюджету було виділено на заробітну плату канівським педагогам. Відповідне рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2017 р. №9-98 «Про міський бюджет на 2018 рік» було ухвалено в ході чергового засідання сесії Канівської міської ради у четвер, 22 листопада ц.р.
Читати