31.1°C clear skyКанів, Україна

Запрошуємо відвідати дводенний тематичний тренінг

🕔18 липня 2018    
Читати

Підстави та порядок зупинення державної реєстрації прав

🕔18 липня 2018
Читати

На набережній Дніпра у Каневі вандали знову ламають лавки

🕔18 липня 2018 Так, цими вихідними у парку на набережній річки Дніпро було пошкоджено дві лавки, інформує директор КП «Місто» Дмитро Шайдаров.
Читати

Пам’ятка для населення: вибухонебезпечні предмети

🕔18 липня 2018 До вибухонебезпечних предметів відносяться різноманітні боєприпаси, які випадково знаходять на землі у лісі, на полі після розмиву грунту дощовими водами, на дні річок, проте частіше - у грунті. Це авіаційні бомби, артилерійські снаряди, інженерні та артилерійські (мінометні) міни, фугаси, гранати та патрони.
Читати

На фестивалі «Доба Шевченка» вдалося зібрати близько ста тисяч гривень

🕔17 липня 2018 «Золота підкова Черкащини» дещо заржавіла, але її треба «натерти» і активізувати, а починатися цей маршрут має саме з Канева. Про це заявила президент Фонду гуманітарного розвитку України Наталія Заболотна у Каневі в понеділок, 16 липня ц.р., в ході так званого «розбору польотів» та підведення підсумків опісля проведення в нашому місті першого Міжнародного економічно-гуманітарного Форуму Ukrainian ID.
Читати

Канівці у складі збірної України - переможці Кубку Світу з годзю-рю карате та рюкю кобудо

🕔17 липня 2018 Протягом 6-8 липня ц.р. в м.Одеса проходив Кубок Світу з годзю-рю карате та рюкю кобудо, на якому 700 спортсменів з 15-ти країн світу відчайдушно змагалися за омріяну перемогу.
Читати

Депутати не підтримали проект рішення про заборону продажу алкоголю

🕔16 липня 2018 Відповідний проект рішення, що передбачав заборону продажу алкогольних напоїв з 22.00 до 08.00 години в зимовий період (листопад – березень) та з 23.00 до 08.00 години в літній період (квітень – жовтень) на території міста Канів, виносився на обговорення представників депутатського корпусу в ході чергового засідання сесії Канівської міської ради 5 липня ц.р.
Читати

Порядок роботи Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації

🕔16 липня 2018
Читати

Рішення про отримання кредиту для ремонту дитсадка «Теремок» ухвалено

🕔12 липня 2018 З другої спроби у четвер, 12 липня ц.р., в ході позачергового засідання сесії Канівської міської ради депутати ухвалили рішення «Про здійснення запозичень до міського бюджету м.Канів».
Читати

Канівським учасникам АТО пропонують безкоштовно пройти психологічну реабілітацію та лікування в санаторії

🕔12 липня 2018
Читати

Ще один крок на шляху до створення Канівської ОТГ подолано

🕔12 липня 2018 У четвер, 12 липня ц.р., в ході позачергового засідання сесії Канівської міської ради депутати ухвалили рішення «Про схвалення проекту рішення про добровільне приєднання Яблунівської територіальної громади Канівського району Черкаської області до Канівської міської територіальної громад Черкаської області».
Читати

Канівське сміттєзвалище чекає на реконструкцію - депутати затвердили програму

🕔12 липня 2018 5 липня ц.р. в ході чергового засідання сесії Канівської міської ради депутати затвердили Програму поводження з твердими побутовими відходами в місті Каневі на 2018-2020 роки, якою, зокрема, передбачено реконструкцію міського сміттєзвалища.
Читати

«Чотири лапи» у Каневі стерилізуватимуть безпритульних тварин

🕔12 липня 2018 У четвер, 12 липня ц.р., в Каневі розпочинають свою роботу зі стерилізації та щеплення безпритульних тварин ТОВ «Чотири лапи Україна», що представляють міжнародну благодійну організацію «Чотири лапи» (Відень, Австрія), інформує директор КП «Місто» Дмитро Шайдаров.
Читати

Ukrainian ID: На карті України вдалося знову «запалити» місто Канів

🕔11 липня 2018 7 липня ц.р. на Тарасовій горі у Каневі пройшов міжнародний економічно-гуманітарний форум Ukrainian ID. Взяти участь у ньому з’їхалися економісти, політики, бізнесмени, журналісти, митці... Варто зауважити, що такої кількості почесних гостей наше місто не зустрічало вже досить давно.
Читати

Оголошено проведення громадських слухань з порядком денним: «Про присвоєння звання «Почесний громадянин м. Канів» українському живописцю Івану Марчуку

🕔11 липня 2018  
Читати

14 тисяч жителів Канева та району вже обрали свого сімейного лікаря

🕔11 липня 2018 14 тисяч (або 32%) жителів з Канева та району вже обрали свого сімейного лікаря та уклали з ним відповідний договір на обслуговування.
Читати

Найближчим часом у Каневі розпочнуть боротися з амброзією

🕔11 липня 2018 У четвер, 5 липня ц.р., на останньому засіданні сесії Канівської міської ради директор Канівського КП «Місто» Дмитро Шайдаров звітувався про проведену роботу підприємства за 2017 рік.
Читати

Головним управлінням Національної поліції в Черкаській області оголошується конкурс на заміщення вакантних посад

🕔10 липня 2018  
Читати

Питання захмарних зарплат посадовців порушили депутати міськради

🕔10 липня 2018 Представники депутатського корпусу Канівської міської ради звернулися до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо несправедливих заробітних плат і премій посадовців, що ведуть до знищення держави. Відповідне звернення було прийняте в ході чергового засідання сесії 5 липня ц.р.
Читати

Канівці відгуляли свято Івана Купала на набережній Дніпра

🕔10 липня 2018 У ніч з 6-го на 7-е липня ц.р. канівці відзначили чи не найулюбленіше та наймасовіше свято літа - Івана Купала.
Читати

Депутати побоюються брати кредит задля ремонту дитсадка «Теремок»

🕔10 липня 2018 У четвер, 5 липня ц.р., в ході останнього засідання сесії Канівської міської ради розглядалося питання щодо здійснення запозичень до міського бюджету. Йшлося, зокрема, про отримання кредиту від «Державного ощадного банку України» в розмірі 5,2 млн.грн., які будуть спрямовані на капітальний ремонт дитсадка «Теремок» (вул.Дніпробудівська, 4).
Читати

Канівська тепломережа здійснюватиме енергосервісну діяльність

🕔10 липня 2018 Депутати Канівської міської ради затвердили статут КП теплових мереж в новій редакції, що дасть змогу проводити заходи, спрямовані на зменшення рівня споживання традиційних видів енергоносіїв: природного газу, теплової енергії, електричної енергії, вугілля тощо та створення умов для залучення інвестицій для впровадження енергозаощаджуючих заходів та програм міста Канева. Відповідне рішення було ухвалено в ході останнього засідання сесії міськради в четвер, 5 липня ц.р.
Читати

Як житиме Україна завтра – вирішували на форумі у Каневі

🕔9 липня 2018 Економічно-гуманітарний форум, сучасний фестиваль, перегляд кінострічок, творчі зустрічі з письменниками, перформанси, вручення премії та акція на підтримку ув’язненого українського кінорежисера Олега Сенцова – все це відбувалося протягом «Доби Шевченка» (24 години non-stop) у Каневі з 7-го по 8-е липня ц.р.
Читати

На виконкомі розглянули петицію щодо пільгового проїзду школярів

🕔9 липня 2018 У середу, 4 липня ц.р., в ході чергового засідання виконавчого комітету Канівської міської ради було ухвалено рішення «Про електронну петицію «Про скасування обмеження в часі для пільгового проїзду школярів».
Читати

Головне територіальне управління юстиції: Моніторинг реєстраційних дій

🕔9 липня 2018
Читати