17.2°C scattered cloudsКанів, Україна

Шалена спека та рання осінь: яким буде літо на Черкащині?

🕔17 травня 2019 За інформацією Черкаського обласного центру з гідрометеорології літо на Черкащині очікується тепліше норми та з недобором опадів.
Читати

18 травня ц.р. - 75-і роковини депортації кримських татар

🕔17 травня 2019 У травні 1944 року сталінський режим підготував і здійснив силами НКВС-НКДБ спецоперацію примусового виселення корінного народу Криму – кримських татар. Їх загнали у товарні вагони і повезли у Сибір і Середню Азію. Внаслідок депортації загинув майже кожний другий представник кримськотатарського народу. 
Читати

19 травня в Україні День пам'яті жертв політичних репресій

🕔17 травня 2019 Щороку у третю неділю травня Україна відзначає День пам'яті жертв політичних репресій. Український інститут національної пам’яті підготував інформаційні матеріали до роковин Великого терору.
Читати

«Клуб сиру» організовує громадські слухання щодо видобування підземних вод

🕔16 травня 2019 11 червня ц.р. в приміщенні зали засідань Канівської міської ради відбудуться громадські слухання щодо планової діяльності ТОВ «Клуб сиру» з приводу видобування питних підземних вод з Канівського 2 родовища.
Читати

Як оздоровити дітей шкільного віку влітку 2019 року?

🕔16 травня 2019 Літо та літні канікули - це той час, якого чекає з нетерпінням кожна дитина. Адже саме тоді діти мають змогу добре відпочити, розважитись та стати здоровішими і самостійнішими.
Читати

Центральну дорогу в Яблуневі відремонтують вже у травні цього року

🕔16 травня 2019 Відповідне рішення «Про виконання робіт на об’єктах соціальної інфраструктури с.Яблунів» було ухвалено в ході останнього засідання членів виконавчого комітету Канівської міської ради у п’ятницю, 10 травня ц.р.
Читати

Програма заходів з нагоди 158-ї річниці з дня перепоховання Т.Шевченка на Чернечій горі

🕔15 травня 2019 Виконавчий комітет Канівської міської ради та Шевченківський національний заповідник планують проведення низки заходів, присвячених 158-й річниці з дня перепоховання Тараса Шевченка.
Читати

Створено мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства

🕔15 травня 2019 Наша країна, як і більшість країн світу, переживає негативні соціальні процеси, які супроводжуються значними кризовими змінами у суспільстві. Одним із таких явищ є домашнє насильство.
Читати

Тариф на утримання торгівельного місця на ринку зріс на 30%

🕔15 травня 2019 В ході останнього засідання виконавчого комітету у п’ятницю, 10 травня ц.р., було ухвалено рішення «Про затвердження тарифів на утримання торгівельного місця та інших послуг на ринку».
Читати

21 травня ц.р. в Каневі презентують фільм Олександра Денисенка

🕔14 травня 2019
Читати

«Муніципальна няня»: дві сім’ї в Каневі вже отримують виплати від держави

🕔14 травня 2019 З 1 січня в Україні почала діяти соціальна програма «Муніципальна няня». З її допомогою уряд може відшкодовувати батькам частину зарплати няні, яка доглядає дітей до трьох років.
Читати

Канівська школа №6 запрошує на навчання за інноваційним проектом «Інтелект України»

🕔14 травня 2019 Канівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов з великим ентузіазмом долучилась до участі в науково-педагогічному проекті «Інтелект України».
Читати

По вулиці Героїв Небесної сотні тимчасово призупинять рух транспорту

🕔13 травня 2019 Відповідне рішення було ухвалено 10 травня ц.р. в ході останнього засідання виконавчого комітету Канівської міської ради.
Читати

Розпочалася передплатна кампанія на Всеукраїнський журнал «Казна України»

🕔13 травня 2019
Читати

Пів-України були представлені на канівському фестивалі людей з інвалідністю

🕔13 травня 2019 Одна легеня – не перепона, якщо ти любиш співати, в інвалідному візку теж можна виконувати хореографічні «па», а при ДЦП можливо освоїти музичний інструмент… У цьому переконували канівців учасники ХІ-го Всеукраїнського фестивалю творчості людей з інвалідністю «Дніпровські хвилі», що проходив у Каневі протягом 10-11 травня ц.р.
Читати

22 травня ц.р. на Тарасовій горі презентують Кобзаря у вишивці

🕔13 травня 2019 Жителі та гості міста, які підуть покласти квіти на могилу Тараса Шевченка в день перепоховання його праху на Чернечій горі, стануть свідками презентації унікального культурно-мистецького проекту «Образ і слово Кобзаря у вишивці».
Читати

Подякувати ветеранам: у Каневі пройшов мітинг-реквієм з нагоди Дня Перемоги

🕔10 травня 2019 9 травня ц.р. канівці йшли до «вічного вогню», що біля Меморіалу Слави, де традиційно в цей день щороку проходить мітинг-реквієм з нагоди Дня перемоги над нацизмом.
Читати

Спільною молитвою канівці вшанували пам'ять загиблих в роки Другої світової війни

🕔10 травня 2019 Традиційно надвечір 8 травня ц.р., в День пам’яті і примирення, канівці зібралися біля Меморіалу Слави, щоб вшанувати пам'ять полеглих в роки Другої світової війни.
Читати

У Яблуневі реконструювали стелу із іменами односельців, які загинули в роки Другої світової війни

🕔10 травня 2019 У середу, 8 травня ц.р., в селі Яблунів, що входить до складу Канівської об’єднаної територіальної громади, пройшов мітинг, присвячений Дню пам’яті та примирення.
Читати

До Дня Перемоги канівські ветерани отримали подарунки від благодійників

🕔10 травня 2019 День Перемоги є особливим святом, ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам та учасникам війни, які боронили незалежність нашої країни на полях боїв, на своїх плечах винесли тягар у повоєнні роки та підняли країну з руїн.
Читати

З 2 травня ц.р. функціонують нові небюджетні рахунки для сплати єдиного внеску

🕔8 травня 2019 Канівське УДКСУ Черкаської області повідомляє, що з 02.05.2019р функціонують нові небюджетні рахунки для сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, відкриті на ім'я органів Державної фіскальної служби України на МФО 899998.
Читати

За результатами опитування: громадськість Канева хвилюють дороги, тротуари та стан екології

🕔8 травня 2019 У понеділок, 6 травня ц.р. відбулося друге засідання робочої групи щодо розробки Стратегії розвитку Канівської ОТГ.
Читати

Оголошується конкурс з присудження премії імені Олекси Кобця у 2019 році

🕔8 травня 2019 Відповідне розпорядження було підписано Канівським міським головою Ігорем Ренькасом 6 травня ц.р.
Читати

Учасники бойових дій періоду Другої світової війни отримають по 1000 гривень

🕔8 травня 2019 Відповідне розпорядження «Про надання одноразової грошової допомоги  учасникам бойових дій періоду Другої світової війни» видав Канівський міський голова Ігор Ренькас.
Читати

Канівцям презентують проект щодо впровадження сталих енергоефективних рішень

🕔7 травня 2019 У п’ятницю, 10 травня ц.р., у залі засідань виконавчого комітету Канівської міської ради відбудеться презентація проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) та Фонду Енергоефективності: нові можливості для фінансування термореновації житлового фонду.
Читати