-10.8°C few cloudsКанів, Україна

Оголошено конкурс на кращу концепцію відеоролика про місто Канів

🕔30 січня 2018

Сольний концерт Євгенія Литвина

🕔30 січня 2018

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

🕔29 січня 2018

Рішенням міської ради затверджено Положення про порядок проведення земельних аукціонів в м. Каневі в новій редакції

🕔29 січня 2018

Жертви насильства та діти отримали більше можливостей доступу до безоплатної правової допомоги

🕔29 січня 2018

31 січня виповнюється 74 роки з дня визволення Канева від німецько-фашистських загарбників

🕔29 січня 2018

Відбудуться звіти депутатів фракції «Батьківщина»

🕔26 січня 2018

33 правопорушники були залучені до суспільно-корисних робіт в Каневі за 2017 рік

🕔24 січня 2018 В ході останнього засідання виконавчого комітету у середу, 24 січня ц.р., було ухвалено рішення «Про перелік об’єктів та види суспільно-корисних робіт для правопорушників».

З 1 березня ц.р. стартує конкурс на кращу концепцію відеоролика про Канів

🕔24 січня 2018 У середу, 24 січня ц.р., члени виконавчого комітету ухвалили рішення «Про проведення міського конкурсу на кращу концепцію відеоролика про місто Канів».

Заходи з нагоди 100-річчя бою під Крутами

🕔24 січня 2018

Чорнобильці 1-ї і 2-ї категорій один раз на рік мають змогу безкоштовного проїзду до будь-якого пункту України

🕔24 січня 2018 Виконавчим комітетом затверджено механізм відшкодування безплатного проїзду до будь-якого пункту України та назад для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Така пільга надається за рахунок коштів місцевого бюджету «чорнобильцям» 1-ї і 2-ї категорії один раз на рік.

Збільшено фінансування на виконання громадських робіт у 2018 році

🕔24 січня 2018 У середу, 24 січня ц.р., на засіданні виконавчого комітету Канівської міської ради було ухвалено рішення «Про організацію громадських робіт у 2018 році».

У представників підприємств Черкащини є можливість пройти безкоштовне стажування в Німеччині

🕔23 січня 2018 Стажування здійснюється в рамках німецької Програми для підприємств з експортно-імпортним потенціалом і менеджерів Fit for Partnership with Germany (Готові до співпраці з Німеччиною).

Єдина і незалежна: у Каневі відзначили День Соборності України

🕔23 січня 2018 22 січня 1919 року відбулося проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки в єдину соборну українську державу. З 1999-го року цей день – 22 січня – оголошено Днем Соборності України. У Каневі з нагоди свята відбулися урочисті заходи.

Учениця ЗОШ №4 виборола ІІ-е місце на обласній олімпіаді з німецької мови

🕔22 січня 2018 Хтось із мудрих сказав: “Успіх - це не стільки те, що ми маємо, скільки те, ким ми стаємо в результаті”. І це дійсно так. Давно помічено, що для того, щоб мати результат, не потрібно боятися відкривати щось нове...

Прокурор Черкаської області здійснюватиме прийом громадян у Каневі

🕔19 січня 2018

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

У територіальному центрі відсвяткували Водохреща

🕔19 січня 2018

Канів бореться із сніговою негодою

🕔19 січня 2018 У п’ятницю, 19 січня ц.р., Канівський міський голова Ігор Ренькас провів апаратну нараду для представників структурних підрозділів виконавчого комітету та комунальних підприємств міста.

Оновлено склад Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді

🕔18 січня 2018 У вівторок, 16 січня ц.р., під головуванням заступника Канівського міського голови Наталії Матінової відбулось засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді.

2018 рік проголошено роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»

🕔18 січня 2018

Інваліди з вадами зору отримуватимуть пільги на житлово-комунальні послуги

🕔18 січня 2018 З 1 січня ц.р. особи з інвалідністю з вадами зору 1-ї і 2-ї групи та діти з вадами зору, які проживають в Каневі, отримуватимуть до 50% знижки при оплаті житлово-комунальних послуг та послуг зв’язку.

Синоптики прогнозують сильні снігопади, які перейдуть у дощ

🕔17 січня 2018 Про це, зокрема, йшлося в ході селекторної наради голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка.

«Щасливі діти – міцна країна»: діти-переселенці проходять курс тренінгів з психологічної підтримки

🕔17 січня 2018 Однією з категорій сімей, якими опікується міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, є сім’ї з дітьми внутрішньо переміщених осіб.

Порядок та правила прибирання міських територій взимку

🕔17 січня 2018 Сніг узимку – цілком природне явище. На дорогах його прибирають комунальники, у дворах багатоквартирних будинків – балансоутримувач, біля приватних садиб – власники, біля підприємств – суб’єкти господарювання.