20.5°C broken cloudsКанів, Україна

Канів та оновлений Громадський бюджет

🕔4 травня 2017 10 травня 2017 року в Каневі відбудеться семінар «Бюджет міських ініціатив м. Канів» з представниками органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу, робочої групи з розробки Положення бюджету участі, місцевих жителів, громадських організацій, ЗМІ та експертів проекту.

19 травня ц.р. в Каневі проводитимуть прийом громадян представники Управління захисту споживачів в Черкаській області

🕔4 травня 2017

У Каневі відзначили Всесвітній день охорони праці

🕔4 травня 2017 Відповідно до Указу Президента Всесвітній день охорони праці, який відзначається щороку 28 квітня, визначено Днем охорони праці в Україні. За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз цьогорічного Всесвітнього дня охорони праці – «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

11 травня ц.р. відбудеться позачергове засідання сесії Канівської міської ради

🕔4 травня 2017

12 травня ц.р. в Каневі пройдуть урочисті заходи з нагоди 90-річчя

🕔3 травня 2017

11 травня ц.р. в Каневі пройде фестиваль

🕔3 травня 2017

Зупинилося серце легендарного поета, почесного громадянина Канева Бориса Олійника

🕔3 травня 2017 На 82-у році життя пішов у Вічність видатний український поет, перекладач, академік НАН України, Герой України, лауреат Шевченківської премії, голова Українського фонду культури та почесний громадянин Канева Борис Ілліч Олійник.

Канівська громада дала згоду на об’єднання з п’ятьма сільськими радами

🕔1 травня 2017 Відповідне рішення було прийнято у суботу, 29 квітня ц.р., в залі засідань будинку рад під час проведення громадських слухань. У заході взяло участь більше 50 осіб.

Перерахунок пенсій у зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму з 1 травня 2017 року

🕔28 квітня 2017

Атовцям пропонують оздоровитися

🕔28 квітня 2017 Центр допомоги учасникам АТО та управління соціального захисту населення виконавчого комітету Канівської міської ради закликають військовослужбовців, які брали участь в проведенні антитерористичної операції (АТО) пройти лікування та відпочинок в санаторіях реабілітаційного характеру.

Всесвітній день охорони праці

🕔28 квітня 2017

Канівці провели в останню путь захисника України Сергія Кобченка

🕔27 квітня 2017 Невтішна статистика війни черговий раз донесла до Канева звістку про те, що скорботний список наших земляків, які відійшли у вічність, захищаючи Україну, поповнився ще одним захисником з міста Канів - Сергієм Кобченком.

Наслідки заниження вартості нерухомого майна при його оцінці

🕔27 квітня 2017

Заходи з відзначення в Каневі Дня пам'яті тa примирення, присвячені пам'ятi жертв Другої Світової війни та 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі (8,9 травня 2017 року)

🕔27 квітня 2017

1 травня ц.р. на набережній Дніпра виступатиме духовий оркестр Канівського коледжу культури і мистецтв

🕔27 квітня 2017

Чорнобильський біль: у Каневі вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів аварії на ЧАЕС

🕔26 квітня 2017 Від трагічної ночі на Чорнобильській АЕС минув 31 рік. Що дійсно трапилось, хто винен, як відбиватимуться наслідки аварії на наступних поколіннях? На ці питання, на жаль, немає відповідей… Нам залишається лише пам’ятати той героїчний подвиг людей, які не побоялися піти у бій зі страшним вогнем і нищівною радіацією…

Засідання сесії Канівської міської ради переноситься на 4 травня ц.р.

27 квітня ц.р. в Каневі відбудеться поховання учасника АТО Сергія Кобченка

🕔26 квітня 2017

Готуємо захисників Вітчизни: канівські школярі проходять навчально-польові збори

🕔26 квітня 2017 25 квітня ц.р. на базі Канівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбулося урочисте відкриття навчально-польових зборів з юнаками шкіл міста, які проходитимуть 25-26 квітня та 28 квітня.

29 квітня ц.р. у Каневі відбудеться футбольний турнір серед випускників ДЮСШ

🕔26 квітня 2017

Канівцям презентували систему голосування за проекти «Громадського бюджету»

🕔25 квітня 2017 У вівторок, 25 квітня ц.р., до Канева завітала представник громадської організації SocialBOOST Катерина Сідало. Вона презентувала в Каневі систему, яку використовують під час голосування за проекти, подані на «Громадський бюджет».

13 травня ц.р. відбудеться вечір пам'яті, присвячений 135-й річниці від дня народження композитора Кирила Стеценка

🕔25 квітня 2017

26 квітня ц.р. в Каневі відбудуться заходи з нагоди 31-х роковин Чорнобильської катастрофи

🕔25 квітня 2017

Підприємців Черкащини кличуть на форум

🕔24 квітня 2017

Законопроект № 6150: що він змінить у сфері державної реєстрації актів цивільного стану громадян?

🕔24 квітня 2017