9.3°C overcast cloudsКанів, Україна

21929 виборців зареєстровано у Канівському відділі ведення державного реєстру виборців

🕔27 березня 2018 Станом на сьогодні в Каневі зареєстровано 21929 виборців, що мають виборчу адресу.

Рятувальники інформують про заходи безпеки під час весняної повені

🕔27 березня 2018 Повінь - тимчасове затоплення значної частини суші водою в результаті піднімання рівня води у річці, озері або морі.

В рамках профорієнтаційної роботи учні школи №4 відвідали пожежно-рятувальну частину

🕔26 березня 2018 Професіографічна екскурсія, як одна із форм профорієнтаційної роботи, дає можливість учнівській молоді побачити внутрішній зміст професії, отримати інформацію із першоджерел, поспілкуватись з професіоналами своєї справи, скласти уявлення про професію не тільки з яскравих образів на малюнках та фотографіях, а відчути на собі.

Як протидіяти домашньому насильству?

🕔26 березня 2018 З  7 січня 2018 року набрав чинності новий Закон «Про запобігання та протидію домашньому насильству», який запровадив нові механізми захисту дітей та жінок від домашнього насильства.

На уроках німецької мови використовують сучасні ігрові методики викладання

🕔26 березня 2018 Канівська ЗОШ №1 імені Т.Г.Шевченка завжди славилася традиціями вивчення німецької мови.

На обліку в Канівському центрі зайнятості перебуває 226 безробітних з міста

🕔23 березня 2018 В ході останнього засідання виконкому Канівської міської ради, що проходив у середу, 21 березня ц.р., було ухвалено рішення «Про погодження міської Програми зайнятості населення м.Канева на 2018-2020 роки».

До уваги представників агропідприємств

🕔23 березня 2018

Канівців штрафуватимуть за продаж та купівлю первоцвітів занесених до Червоної книги України

🕔22 березня 2018

Обережно «металеві» злодії!

🕔22 березня 2018 Закон України «Про металобрухт» дає чітке значення металобрухту – це непридатні для прямого використання вироби або частини виробів, які за рішенням власника втратили експлуатаційну цінність внаслідок фізичного або морального зносу і містять у собі чорні або кольорові метали чи їх сплави.

«Єднаймося для подолання туберкульозу!», - закликають медики

🕔22 березня 201824 березня 2018 року Україна та увесь світ відзначають Всесвітній та Всеукраїнський день боротьби з туберкульозом.

Запрошуємо на Саміт проактивних «Б.У.М. – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй»

🕔22 березня 2018Міністерство молоді та спорту України та Українська Академія Лідерства у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Київською обласною державною адміністрацією та за підтримки програми USAID "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE) організовують Саміт проактивних «Б.У.М. – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй».

Опалювальний сезон у Каневі продовжено до 15 квітня

🕔21 березня 2018 У середу, 21 квітня ц.р., в ході останнього засідання виконавчого комітету було ухвалено рішення про продовження терміну опалювального сезону.

Микола Кобелякський може стати почесним громадянином міста

🕔21 березня 2018 У вівторок, 20 березня ц.р., відбулося засідання комісії виконавчого комітету міської ради з питань нагород та присвоєння почесних звань. Порядок денний заходу нараховував одне питання – щодо присвоєння звання «Почесний громадянин м.Канів» Миколі Кобелякському.

Обережно: вибухонебезпечні іграшки, - інформують у ДСНС

🕔21 березня 2018 Ігри з невідомими предметами можуть закінчитися трагедією. Про це щодня попереджають дітей рятувальники України у школах і дитсадках під час занять з безпеки та розповідають, що потрібно робити при виявленні підозрілих знахідок.

У Каневі готуються до чергового кінофестивалю імені Юрія Іллєнка

🕔20 березня 2018 Влітку у місті Каневі відбудеться ІІІ Канівський міжнародний кінофестиваль ім. Ю. Іллєнка

Канівським школярам презентували робітничі професії

🕔20 березня 2018 У рамках акції «Випускник 2018» фахівцями Канівського міськрайонного центру зайнятості проводяться різноманітні профорієнтаційні заходи для учнівської молоді.

Канівський міський голова: «Ніхто не допоможе нам крім власних комунальників»

🕔20 березня 2018 У неділю, 18 березня ц.р., Україна відзначала День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. В Каневі людей праці вітали з професійним святом напередодні – у п’ятницю, 16 березня ц.р.

Канівський центр зайнятості запрошує на навчання

🕔20 березня 2018 Запрошуємо всіх бажаючих пройти професійне навчання на замовлення роботодавців за такими професіями:

Концерт ансамблю народної музики

🕔19 березня 2018

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади

🕔19 березня 2018

Інформаційна довідка щодо кредитування населення по Програмі "теплих" кредитів

🕔16 березня 2018 Кабінет Міністрів України спрямував 400 мільйонів гривень на урядову Програму з енергоефективності, яку в народі називають «теплі кредити». Втричі, у порівнянні з минулим роком, збільшено фінансову підтримку для ОСББ/ЖБК.

Оскарження відмови у державній реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

🕔16 березня 2018

Увага! Синоптики попереджають про погіршення погодних умов

🕔16 березня 2018 До виконавчого комітету Канівської міської ради надійшла телефонограма (оперативна інформація) про погіршення погодних умов.

Канівські комунальники готуються до чергової боротьби зі снігом

🕔16 березня 2018 Не зважаючи, що за календарем уже два тижні як березень, зима не збирається так легко відступати. Так, найближчим часом за прогнозами синоптиків на нас знову чекає порція снігопадів і морозів.

16 березня ц.р. канівських комунальників привітають з професійним святом

🕔16 березня 2018