9.2°C light rainКанів, Україна

30 вересня - День усиновлення

🕔28 вересня 2018

Олександру Апалькову і Миколі Жуку вручено літературні премії імені Олекси Кобця

🕔27 вересня 2018 Урочисте вручення відбулося напередодні відзначення 940-ї річниці від заснування Канева – 14 вересня ц.р. в залі засідань будинку рад.

Чи готовий Канів до нового осінньо-зимового сезону – слухали депутати

🕔27 вересня 2018 Вересень добігає кінця. Температура повітря суттєво знижується. Осінь упевнено вступає в свої володіння. Чи готовий Канів до нового осінньо-зимового періоду - заслуховували депутати Канівської міської ради в ході останнього засідання сесії у четвер, 20 вересня ц.р.

Щодо порядку отримання інформації зі Спадкового реєстру органами місцевого самоврядування для визнання спадщини відумерлою

🕔27 вересня 2018

Лабораторія Канівської ЦРЛ отримала нове обладнання для аналізу крові

🕔26 вересня 2018 У вівторок, 25 вересня ц.р., до Канева завітали представники столичного благодійного фонду «MANUS DEI». В ході робочого візиту гості відвідали Канівську центральну районну лікарню, і не з порожніми руками, - а привезли для місцевої клініко-діагностичної лабораторії сучасний аналізатор крові SmartLyte, що допомагатиме визначити кількість електролітів в людській рідині.

Яким Канів буде через десятиліття – розповідали діти у своїх творчих роботах

🕔26 вересня 2018 Традиційно напередодні відзначення чергової річниці від заснування Канева у навчальних закладах міста проводяться конкурси для творчо-обдарованих дітей. Зокрема, конкурси учнівських творів як українською, так і іноземними мовами (англійською, німецькою та французькою). Також діти виражають свою любов до рідного Канева у малюнках.

Учасникам АТО пропонують пройти безкоштовну реабілітацію та санаторно-курортне лікування

🕔26 вересня 2018

9 жовтня ц.р. для представників ОСББ проведуть освітній семінар

🕔26 вересня 2018

У Канівській спеціалізованій школі №6 украй низька кількість учнів

🕔25 вересня 2018 Відповідна інформація з’ясувалася в ході останнього засідання виконавчого комітету Канівської міської ради у середу, 12 вересня ц.р.

Відбулася презентація «енциклопедії» про Канів, яка писалася близько 15 років

🕔25 вересня 2018 Напередодні відзначення 940-ї річниці від заснування Канева в рамках акції «Зроби Каневу подарунок» відбулася урочиста презентація книги Івана Буренка «Канівська старовина. Нариси про минуле Канева». Захід проходив 14 вересня ц.р. в залі засідань будинку рад.

В Каневі запрацювала послуга «Мобільний адміністратор»

🕔24 вересня 2018

Кримінальна відповідальність за порушення законодавства у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу

🕔24 вересня 2018

Як поводитися, якщо ви знайшли вибухонебезпечний предмет – поради рятувальників

X Всеукраїнський молодіжний мистецький форум

Всеукраїнський конкурс студентських робіт 2018

Університету третього віку

🕔21 вересня 2018

Для представників ОСББ планується проведення семінару

🕔17 вересня 2018 Виконавчий комітет Канівської міської ради планує провести освітній семінар для керівників, управителів, голів, бухгалтерів ОСББ, а також активістів і всіх зацікавлених осіб, на якому будуть висвітлені актуальні питання роботи ОСББ (управління, обліку, законодавчих питань тощо).

До завершення терміну прийому проектів на «Громадський бюджет» - 2018 залишилося 10 днів

🕔17 вересня 2018 У середу, 26 вересня ц.р., завершується прийом проектних пропозицій жителів міста для участі у конкурсі проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет», реалізація яких планується у 2019 році.

Концерт Злати Огнєвіч, фестиваль вареників та феєричне фаєр-шоу: Канів відзначив своє 940-річчя. ФОТО

🕔17 вересня 2018 Святкування з нагоди ювілейної дати проходило цими вихідними –15-16 вересня ц.р.

Права на яке майно підлягають державній реєстрації?

🕔17 вересня 2018

До 940-річчя Канева в місті відкриється виставка робіт Івана Марчука

🕔14 вересня 2018

До Дня міста в Каневі проводять роботи з благоустрою набережної Дніпра та центру

🕔14 вересня 2018 У четвер, 13 вересня ц.р., представники структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради вийшли на черговий «суботник», аби прибрати рідне місто до відзначення 940-річчя.

Поради для батьків: що таке булінг і як його уникнути?

🕔14 вересня 2018

Канівський військкомат очолив новий військовий комісар

🕔13 вересня 2018 З 1 серпня ц.р. посаду військового комісара Канівського об’єднаного міського військового комісаріату обіймає майор Ігор Шишка.

Новий навчальний рік у Канівських школах розпочали 2670 учнів

🕔13 вересня 2018 У середу, 12 вересня ц.р., в ході позачергового засідання виконавчого комітету було затверджено фактичну мережу закладів освіти міста Канева на 2018-2019 навчальний рік.