31.1°C clear skyКанів, Україна

Спортивними змаганнями та танцями канівська молодь відзначила своє свято

🕔6 липня 2018 24 червня ц.р. в Україні традиційно відзначається День молоді. З нагоди свята в Каневі було проведено низку заходів.

Канівську молодь запрошують долучитися до військово-патріотичного табору

🕔6 липня 2018 З 11 по 17 серпня 2018 року в урочищі «Холодний Яр» відбудеться молодіжний військово-патріотичний наметовий табір «Холодноярщина»

Канівській міській об’єднаній територіальній громаді усе ж бути?

🕔6 липня 2018 У четвер, 5 липня ц.р., в ході чергового засідання сесії Канівської міської ради депутати ухвалили рішення «Про надання згоди на добровільне приєднання Яблунівської територіальної громади Канівського району до Канівської міської територіальної громади».

Що робити, якщо працівнику відмовляють у звільненні?

🕔6 липня 2018 Головний державний інспектор Управління Держпраці у Черкаській області та інспектор праці виконавчого комітету Канівської міської ради відповідають на питання працівників м. Канева.

Активним містянам пропонують пройти безоплатне навчання "Розумна взаємодія"

🕔6 липня 2018

Івана Купала святкуємо безпечно – закликають канівців рятівники

🕔5 липня 2018

Допуск працівника до роботи без офіційного працевлаштування – заборонено!

🕔5 липня 2018

Адміністративна відповідальність за порушення законодавства у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу

🕔5 липня 2018

Підвищення пенсій з 1 липня 2018 року: кому та скільки?

🕔5 липня 2018 Із 1 липня ц.р. розмір прожиткового мінімуму змінюється, що є підставою для зміни розміру пенсії та надбавок, які визначають виходячи з прожиткового мінімуму, інформує Канівський відділ обслуговування громадян  головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області.

Запрошуємо дітей пільгових категорій оздоровитися в ТОВ „Дитячий оздоровчий табір „Тимурівець“

🕔4 липня 2018

Електронну петицію щодо пільгового проїзду школярів підтримали більше ста канівців

🕔3 липня 2018 23 квітня ц.р. на електронну платформу Єдиної системи місцевих петицій було подано нову петицію «Про скасування обмеження в часі для пільгового проїзду школярів» (автор Ольга Мокровольська).

Як канівці називають новонароджених дітей в 2018 році?

🕔3 липня 2018 Найпоширеніші та рідковживані імена, які були присвоєні дітям при державній реєстрації народження протягом І півріччя 2018 року в Канівському міськрайонному відділі ДРАЦС ГТУЮ у Черкаській області

Тарасову гору у Каневі відвідала делегація з Литви

🕔3 липня 2018 В рамках четвертої литовської «Національної експедиції» 2018 року річками Литви, Білорусі і України 1 липня ц.р. на Тарасовій горі відбулася зустріч литовської делегації науковців, журналістів, мандрівників, музикантів з міським головою Ігорем Ренькасом, керуючим справами виконкому міської ради Володимиром Святеликом та головним спеціалістом відділу культури Костянтином Андрієнком.

У Каневі відбулося свято з нагоди Дня Конституції України

🕔2 липня 2018 У четвер, 28 червня ц.р., канівці відзначили день прийняття основного документу країни – Конституції.

6 липня ц.р. на набережній Дніпра святкуватимуть Івана Купала

🕔2 липня 2018

КП "ЖЕК" має намір здійснити коригування тарифів на захоронення відходів

🕔2 липня 2018

Казначейство інформує про зміну реквізитів бюджетних рахунків

🕔2 липня 2018

Канівський дітей запрошують оздоровитися в МДЦ

У Каневі відзначили День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

🕔23 червня 2018 Можна довго сперечатися з приводу дати початку чи завершення Другої світової війни, і кожен по своєму буде прав, але найголовніше, щоб в цих суперечках ми ніколи не забували про людей, які пережили ці страхіття, не забували, якою ціною дісталася нам ця Перемога.

Купатися в Дніпрі: заборонити не можна дозволити

🕔23 червня 2018 Де тут ставити кому - намагалися розібратися у четвер, 21 червня ц.р., в ході засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Канівська тепломережа має намір здійснити коригування діючих тарифів

Увага! Штормове попередження, - інформують метеорологи

🕔22 червня 2018

Передові методики вивчення іноземних мов переймали канівські освітяни

🕔22 червня 2018 Нова українська школа (НУШ) вимагає абсолютно нових підходів до навчання та виховання дітей. Одним із  основних пріоритетів у навчанні дітей є вивчення іноземних мов. 2018 рік був оголошений роком вивчення німецької мови. Канівська загальноосвітня школа № 1 ім. Т.Г.Шевченка брала участь у пілотному проекті Нового Стандарту початкової освіти з німецької мови. Вчитель німецької мови з Канева О.Сагайдак – єдина на всю Черкащину - мала можливість пройти навчання в інституті ім. Гете (німецькій громадській організації, метою якої є популяризація німецької мови за кордоном) та здобула знання щодо роботи в умовах НУШ- вивчення іноземних мов з 1-го класу.

Доцільність підвищення тарифів на воду вивчатимуть на засіданні комісії

🕔22 червня 2018 Питання щодо коригування тарифів на послуги КП «Управління ВКГ» розглядалося на черговому засіданні виконкому у середу, 20 червня ц.р.

«Магніт» притягує: депутати відвідали славнозвісний канівський завод

🕔21 червня 2018 У Каневі про електромеханічний завод «Магніт» ходять легенди. Свого часу це потужне підприємство давало роботу п'ятьом тисячам містян, тобто в кожній другій сім’ї канівців хтось обов’язково працював саме на «Магніті». Говорять, що саме тут, у маленькому Каневі на березі Дніпра, вироблялися секретні деталі на потреби військово-промислового комплексу. Ще відзначають, що «Магніт» - це «кузня» кадрів. Такої фахової підготовки, трудової дисципліни і відданості роботі як у «магнітівців» ще треба було пошукати. У 90-ті, коли завод значно скорочував свої потужності, серед канівців навіть ходив анекдот, що «магнітівцям» уже й зарплату перестали платити, а вони все одно ходять на роботу, немов притягнуті магнітом. А «Магніт» дійсно притягував.