18.1°C clear skyКанів, Україна

Підвищення заробітних плат педагогам можливе з 1 вересня ц.р.

🕔16 травня 2018 Канівська міська рада отримала відповідь від Міністерства освіти  і науки на звернення щодо підвищення заробітної плати педагогічним працівникам дошкільних та позашкільних навчальних закладів.
Читати

Звернення до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації для поновлення порушених прав та законних інтересів

🕔15 травня 2018
Читати

Програма заходів, приурочених до 157-ї річниці з дня перепоховання праху Тараса Шевченка на Чернечій горі

🕔15 травня 2018 22 травня 2018 року                                                                                                      м.Канів
Читати

Легальна заробітна плата — ваш соціальний захист

🕔15 травня 2018 Днями в центрі Канева працівники Канівського відділу обслуговування громадян головного управління ПФУ в Черкаській області провели флешмоб на тему «Легальна заробітна плата — ваш соціальний захист».
Читати

Протягом 16-19 травня ц.р. в Каневі проходитимуть заходи з нагоди Днів сталої енергії

🕔14 травня 2018 У середу, 16 травня ц.р. в Каневі стартують Дні сталої енергії.
Читати

Канівці переймали досвід Фірзена в управлінні і роботі з молоддю: «Перші результати жителі Канева зможуть побачити вже зовсім скоро»

🕔14 травня 2018 Канів і німецьке місто Фірзен поєднують міцні дружні стосунки уже 26 років. Утім, окрім дружби і постійної підтримки, вже другий рік ці міста-побратими співпрацюють за програмою Job Shadowing. Так, нещодавно - з 20 по 27 квітня ц.р. – з такої поїздки до Фірзена задля обміну досвіду повернулася делегація на чолі із Канівським міським головою Ігорем Ренькасом. Також до складу увійшли представники громадської організації «Разом» - Наталія Дехтяренко, Вікторія Подолянюк, Леся Шульга; спеціаліст відділу інвестицій та туризму Альона Коваленко; перекладач Яніна Шостик.
Читати

З 1 травня ц.р. впроваджено новий порядок надання субсидій

🕔14 травня 2018 27 квітня 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1022», якою впроваджено оновлений порядок надання житлових субсидій (набрала чинності з 01.05.2018 року).
Читати

Строки державної реєстрації прав

🕔14 травня 2018 Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень - офіційне визнання і підтвердження державою фактів набуття, зміни або припинення речових прав на нерухоме майно, обтяжень таких прав шляхом внесення відповідних відомостей до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
Читати

Заходи з нагоди Дня Європи

🕔10 травня 2018
Читати

Їх залишилося 14. Канівці дякують за Перемогу ветеранам Другої світової війни

🕔9 травня 2018 Сотні, тисячі канівців йдуть цими днями до вічного вогню, що біля Меморіалу Слави – з квітами, свічками в руках і великою вдячністю у серці… Так протягом 8-9 травня ц.р. Канів відзначає День пам’яті та примирення і 73-ю річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Читати

Депутати вповільнюють створення Національного природного парку «Середньодніпровський»

🕔8 травня 2018 На останнє засідання сесії Канівської міської ради виносився проект рішення «Про недоцільність включення земель до складу Національного природного парку «Середньодніпровський».
Читати

Формується група дітей для оздоровлення в санаторії «Городище»

🕔8 травня 2018 З 29 травня по 18 червня ц.р. група дітей з Канева протягом 21-го календарного дня проходитиме оздоровлення в Черкаському обласному кардіоревматологічному дитячому санаторії «Городище». Наразі формується група. Усі бажаючі можуть звернутися до відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, тел. 3-74-43, вул. Шевченка, 49.
Читати

Начальник Канівського відділу поліції: рівень злочинності зменшився, утім зросла кількість саме тяжких злочинів

🕔8 травня 2018 У понеділок, 7 травня ц.р., відбулась прес-конференція на тему «Рівень злочинності на Канівщині». В ході заходу журналісти поцікавились у начальника відділу місцевої поліції Юрія Лугіна, чи збільшився рівень злочинності в нашому місті та районі і як розкриваються порушені кримінальні провадження.
Читати

Стартує проект «Державотворець» – стажування молоді в органах державної влади

🕔8 травня 2018 Мрієте стати держслужбовцем чи хочете дізнатися як функціонують органи влади? Маєте ідеї, пропозиції та бажання змінювати країну на краще? Тоді проект «Державотворець» – стажування молоді в органах державної влади саме для Вас! Ви зможете дізнатися як працюють органи влади, отримати нові знання, розвинути свої лідерські якості та долучитися до процесів державотворення.
Читати

У Каневі продовжуються роботи з благоустрою набережної Дніпра та вулиць міста

🕔8 травня 2018 Черговий «суботник» проходив у суботу, 5 травня ц.р.
Читати

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

🕔7 травня 2018
Читати

Оздоровлення дітей шкільного віку влітку 2018 року

🕔7 травня 2018 Літо та літні канікули - це той час, якого чекає з нетерпінням кожна дитина. Адже, саме тоді діти мають змогу добре відпочити, розважитись та стати здоровішими і самостійнішими.
Читати

Міська влада боротиметься із несанкціонованими пунктами прийому брухту

🕔7 травня 2018 Реагуючи на численні звернення жителів Канева, керівників підприємств і організацій щодо масового розкрадання майна підприємств, культових споруд, комунального господарства для заволодіння чорними та кольоровими металами і подальшої їх реалізації під виглядом металобрухту заготівельним фірмам Канівська міська рада ухвалила рішення «Про впорядкування діяльності пунктів приймання брухту чорних та кольорових металів на території міста Канів».
Читати

При Канівській міській раді створено інклюзивно-ресурсний центр

🕔7 травня 2018 На останньому засіданні сесії міської ради депутати підтримали рішення «Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Канівської міської ради.
Читати

У Каневі активно готують дороги до проведення поточного ремонту

🕔4 травня 2018 З приходом весни в Каневі активізувалися роботи з ремонту доріг. Так, проведено поточний ремонт по вулиці Київській - від в’їзду в Канів до площі Соборної і далі до площі Шевченка.
Читати

Як уникнути трагедії на воді. Служба у справах дітей звертається до батьків

🕔4 травня 2018
Читати

Два комунальні підприємства у Каневі реорганізують шляхом злиття

🕔4 травня 2018 Відповідне рішення ухвалили представники депутатського корпусу на черговому засідання сесії Канівської міської ради в четвер, 3 травня ц.р.
Читати

Миколі Кобелякському присвоєно звання «Почесний громадянин м.Канів»

🕔4 травня 2018 За відповідне рішення проголосували 23 депутати міської ради в ході чергового засідання сесії у четвер, 3 травня ц.р.
Читати

Депутати підтримали електронну петицію щодо будівництва спортивного модуля «ОРСК»

🕔4 травня 2018 У четвер, 3 травня ц.р., в ході чергового засідання сесії Канівської міської ради депутати ухвалили рішення «Про електронну петицію «Будівництво спортивного модуля ОРСК на території КП «Міський стадіон».
Читати

Виконком: про адміністративні послуги і підготовку до зими

🕔3 травня 2018 У середу, 2 травня ц.р., відбулося чергове засідання виконавчого комітету.
Читати