9.2°C light rainКанів, Україна

Футболісти Черкащини та Київщини боролися за кубок Канівського турніру, пам’яті Героїв АТО

🕔13 вересня 2018 У середу, 12 вересня ц.р., у Каневі вже втретє проходив традиційний міжобласний турнір з футболу, пам’яті Героїв АТО.

Кубок козацької слави збере всіх боксерів України до Канева

🕔12 вересня 2018 Саме в нашому місті у жовтні ц.р. вдруге пройде боксерський турнір.

Захисти себе, якщо тебе примушують звільнитися за «власним бажанням»

🕔12 вересня 2018 Більшість роботодавців звільняють працівників «за власним бажанням», при цьому головна вимога «добровільність» зовсім не виконується.

ВЕБ-ПОРТАЛ «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»

🕔12 вересня 2018 Міністерством юстиції України для зручності громадян та уникнення черг у відділах державної реєстрації актів цивільного стану запроваджено пілотний проект Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

Оголошується конкурс з визначення проектів національно-патріотичного виховання

🕔11 вересня 2018

До 940-річчя Канева у світ вийшла книга про минуле рідного міста

🕔11 вересня 2018 Днями за сприяння Канівського міського голови Ігоря Ренькаса у видавництві «Панмедія» у світ вийшла книга «Канівська старовина. Нариси про минуле Канева». Видання присвячене до ювілейної дати – 940-річчя Канева, яке жителі та гості міста святкуватимуть цими вихідними – 15-16 вересня ц.р.

Звільнення за власним бажанням: як правильно розірвати трудовий договір?

🕔11 вересня 2018 Досить часто звертаються працівники про те, що хочуть звільнитися з роботи, але їх з різних причин не відпускають. Відповідно до ст. 38 Кодексу законів про працю України, працівник має право розірвати трудовий договір, попередивши про це власника або уповноважений ним орган письмовою заявою за два тижні.

За останню добу кількість опадів у Каневі сягнула близько 2 см

🕔10 вересня 2018 Про це свідчить оперативна інформація метеорологічної станції Канів про опади в місті протягом 9-10 вересня ц.р.

Не паліть опале листя! Ви труїте себе та своїх дітей, - говорять екологи

🕔10 вересня 2018 Спалювати сміття, опале листя та гілля в Каневі – дороге задоволення. Оскільки за це на ініціаторів несанкціонованого вогнища очікують значні штрафи. Правилами благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Каневі категорично заборонено спалювати сміття та опале листя на території міста, інформує відділ екології та муніципального контролю.

Визначення прізвища дитині при державній реєстрації народження

🕔10 вересня 2018

9 вересня - День пам’яті жертв фашизму

🕔7 вересня 2018

Вітаємо з Днем фізичної культури і спорту України

🕔7 вересня 2018

Засідання виконкому: про сезонну торгівлю, призов на строкову службу та квартоблік

🕔6 вересня 2018 У середу, 5 вересня ц.р., в кабінеті міського голови відбулося чергове засідання виконавчого комітету Канівської міської ради.

Екологи застерігають: амброзія – небезпечна для людини та довкілля

🕔5 вересня 2018 Ця рослина однорічна. Її зовнішній вигляд нагадує коноплю, а в деяких випадках гіркий полин. Насіння амброзії швидко розноситься вітром на відстань до 5 км.

Канівські депутати звернулися до Прем’єр-Міністра щодо заборгованості зарплат вчителям

🕔5 вересня 2018 23 серпня ц.р. в ході останнього засідання сесії Канівської міської ради депутати ухвалили рішення про звернення до Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана щодо субвенції державного бюджету для працівників освіти.

День пам'яті з нагоди 100 років з дня початку

🕔5 вересня 2018

На суму понад 200 тис.грн. цьогоріч відремонтовано водогонів по вулицях Канева

🕔5 вересня 2018 23 серпня ц.р. на засіданні сесії Канівської міської ради представники депутатського корпусу ухвалили рішення «Про звіт директора КП «Управління ВКГ» Цюкала В.М. про господарсько-фінансову діяльність підприємства за 2017 рік та перше півріччя 2018 року».

«Вікі любить пам’ятки» - сфотографуй пам’ятку для Вікіпедії і виграй у фотоконкурсі

🕔4 вересня 2018 З 1 по 30 вересня ц.р. триватиме щорічний міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки» - цей конкурс визнаний Книгою рекордів Гіннеса найбільшим фотоконкурсом у світі. Метою проекту є зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цього року конкурс проходять понад 50 країн світу.

У зв’язку з ремонтними роботами внесено зміни до графіку руху маршруту №2

🕔4 вересня 2018 У зв’язку з початком ремонтних робіт по перекладанню дорожнього покриття вулиці Олега Кошового тимчасово внесено зміни до графіку руху автобусів маршруту №2.

Як реформуватиметься система соціальних послуг – дізнавалися на семінарі

🕔4 вересня 2018 У понеділок, 3 вересня ц.р., відбувся виїзний тематичний короткостроковий семінар для працівників територіальних центрів міста Канева та Канівського району.

Протягом трьох днів у центрі Канева перекриватиметься дорожній рух

🕔3 вересня 2018 У вівторок, 4 вересня ц.р., з 8-ї ранку по вулиці Олега Кошового у Каневі буде перекрито дорожній рух.

Програма заходів з нагоди 940-ї річниці Дня міста «Канів – місто у серці!»

🕔3 вересня 2018 Традиційно у треті вихідні вересня канівці відзначають день народження рідного міста. Цього року Каневу виповнюється 940 років. Запрошуємо жителів міста та гостей на урочисте святкування та заходи, присвячені ювілейній даті.

Чи можна будувати в Каневі пляж – скажуть фахівці

🕔3 вересня 2018 У випуску Канівського тижневика «Дніпрова Зірка» від 9 серпня ц.р. було опубліковано матеріал «Директор Канівської ГЕС Василь Гринь: Неможливість облаштування пляжу на Дніпрі через роботу Канівської ГЕС – міф».

Канівська вчителька увійшла до топ 50-ти педагогів GLOBAL TEACHER PRIZE UKRAINE

🕔3 вересня 2018 GLOBAL TEACHER PRIZE UKRAINE - це щорічна національна премія для вчителів-агентів освітянських змін.

Головним управлінням Національної поліції в Черкаській області оголошується конкурс на заміщення вакантних посад

🕔31 серпня 2018