-10.8°C few cloudsКанів, Україна

6 лютого ц.р. відбудуться депутатські слухання щодо розгляду питань освіти

🕔16 січня 2018
Читати

«Обережно, тонкий лід!» - інформує відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення

🕔16 січня 2018
Читати

22 січня ц.р. відбудуться заходи з нагоди відзначення Дня Соборності України

🕔16 січня 2018 0 10.00 – покладання квітів до пам’ятних знаків В.Чорноволу, Героям Небесної сотні, могил загиблих на Сході України канівців, до могили Т.Г.Шевченка, О 12.00 – акція «Ланцюг єдності» через р.Дніпро, О 15.00 – урочистості та показ документального фільму в залі міського будинку культури.
Читати

Порядок надання компенсацій за пільговий проїзд діятиме до березня

🕔15 січня 2018 На засіданні виконавчого комітету Канівської міської ради у середу, 10 січня ц.р., було ухвалено рішення «Про затвердження порядку надання та механізму розрахунку компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян на міських автобусних маршрутах у 2018 році».
Читати

Канів уклав Меморандум із представниками ПРООН щодо співпраці в рамках енергоефективності міста

🕔15 січня 2018 У середу, 10 січня ц.р., до Канева з робочим візитом завітала офіційна делегація Представництва Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) на чолі із директором Янтомасом Хімстра.
Читати

Зупинення розгляду заяви про державну реєстрацію прав

🕔15 січня 2018
Читати

КП “Управління ВКГ» повідомляє про намір здійснити коригування діючих тарифів з централізованого водопостачання, водовідведення та встановити тарифи на послуги з постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем)

🕔12 січня 2018
Читати

Оголошено набір до першої в області Школи малого і середнього підприємництва

🕔11 січня 2018
Читати

Звіт депутата Канівської міської ради Олени Люльки за роботу в 2017 році

🕔11 січня 2018
Читати

Підсумки діяльності Канівського міськрайонного центру зайнятості за 2017 рік

🕔11 січня 2018 Протягом 2017 року послугами Канівського міськрайонного центру зайнятості скористалися 1369 безробітних громадян міста та району, що на 23,9% менше, ніж за відповідний період минулого року. З початку року центром зайнятості зареєстровані 865 безробітних осіб, що становить 85,6% аналогічного періоду 2016 року.
Читати

Досвід, гідний наслідування, або чим вразила Стеблівська ОТГ

🕔11 січня 2018 Молода громада з центром у селищі Стеблів утворилася торік 19 вересня. До її складу увійшли 12 населених пунктів Корсунь-Шевченківського району. За короткий проміжок часу новоствореній ОТГ вдалося реалізувати цілу низку соціальних проектів, навчитися заробляти й раціонально розподіляти кошти, а також чітко сформувати ключові напрями подальшого розвитку. Між іншим, серед досягнень об’єднаної громади є й такі здобутки, які впевнено можна назвати прогресивними. Про що саме йдеться? Читайте далі й дізнаєтеся!
Читати

У Каневі пройшов Всеукраїнський турнір з волейболу імені Лариси Макаренко

🕔11 січня 2018 4-5 січня 2018 року  в спортивному залі Канівської ЗОШ № 4 відбувся традиційний Всеукраїнський турнір з волейболу, присвячений пам’яті вчителя фізкультури Лариси Макаренко.
Читати

Як виховати Людину міркували канівські вчителі на педагогічних читаннях з гуманної педагогіки

🕔10 січня 2018 Ще з 1999 року вчителі Канівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням іноземних мов залучилися до роботи з гуманної педагогіки, відвідуючи обласні, Всеукраїнські та Міжнародні Педагогічні читання.
Читати

Азербайджан, Німеччина, Туреччина, Узбекистан - у 2017 році Канівський РАЦС зареєстрував 8 шлюбів з іноземцями

🕔9 січня 2018 Відповідно до Сімейного кодексу шлюбом є сімейний союз чоловіка і жінки, які досягли шлюбного віку і зареєстрований в установленому законом порядку з добровільної згоди нареченого і нареченої. В Україні примушування жінки та чоловіка до шлюбу не допускається.
Читати

У 2017 році в Каневі народилося 277 дітей. З них – більше хлопчиків

🕔9 січня 2018 Протягом 2017 року  відділом зареєстровано – 277 народжень, а це на 14 дітей більше ніж у минулому році.
Читати

Канівські гімназисти другий рік поспіль перемогли в турнірі з волейболу імені Павла Корчаки

🕔4 січня 2018 Це щорічний традиційний турнір з волейболу серед юнаків міста і району, присвячений пам'яті воїна-афганця, лейтенанта Павла Корчаки.
Читати

З Дідом Морозом і Снігуронькою канівці зустріли Новий рік

🕔4 січня 2018 Масові гуляння в Каневі з нагоди найбажанішого та довгоочікуваного свята – Нового року – тривають і досі.
Читати

Особливості працевлаштування інвалідів

🕔4 січня 2018 Кожному із роботодавців в конкретний момент часу доводиться приймати на роботу інваліда. Як правильно прийняти такого працівника на роботу? Які особливості має таке оформлення? Які додаткові умови потрібно буде створювати для робочого місця інваліда? Коли можна відмовити в працевлаштуванні  інваліду?
Читати

Дні прийому громадян з питань погашення заборгованості за рішеннями суду

🕔3 січня 2018 Канівське управління державної казначейської служби України Черкаської області інформує про дні прийому громадян працівниками юридичного відділу Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області з питань погашення заборгованості за рішеннями суду, виконання яких гарантується державою
Читати

В рамках проекту «шлюб за добу» у Каневі народилася перша сім’я

🕔2 січня 2018 Напередодні Нового року в Каневі народилася нова сім'я. Так, у суботу, 30 грудня ц.р., в рамках пілотного проекту «Шлюб за добу» в нашому місті відбулася перша урочиста церемонія державної реєстрації шлюбу, оформлення якого відбулося за 24 години.
Читати

Новорічне вітання від Центру допомоги учасникам АТО

🕔31 грудня 2017
Читати

Посилка з подарунками від канівців відправиться до Красногорівки

🕔29 грудня 2017 Нещодавно до нас звернулася Красногорівська ЗОШ № 4 , яка знаходиться в зоні зіткнення АТО по  спонсорську допомогу у вигляді матеріалів для організації гуртка «На крилах натхнення». Так сталося, що ця щойно відновлена школа стала осередком не тільки простору, дружнього до дитини, а і Центром дозвілля та особистого розвитку людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями, особливо зважаючи на безпосередню близькість бойових дій.
Читати

Діти атовців до Нового року отримають подарунки від міського голови

🕔29 грудня 2017 Так, напередодні новорічно-різдвяних свят міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить благодійну акцію, даруючи дітям учасників АТО новорічні подарунки та вітальні листівки від Канівського міського голови Ігоря Ренькаса.
Читати

Переможці конкурсу з оформлення закладів та установ до Нового року отримали почесні відзнаки

🕔29 грудня 2017 Передноворічні дні ми проводимо, як правило, у приємних турботах - прикрашаємо оселю, купуємо подарунки рідним, обираємо святкове вбрання… Саме ці клопоти й створюють відповідний новорічний настрій.
Читати

Під кінець року учасник АТО з Канева отримав земельну ділянку

🕔29 грудня 2017 Учасник АТО Віталій Бичук отримав дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1000,0 кв.м для передачі у приватну власність. Відповідний проект рішення підтримали 30 депутатів Канівської міської ради в ході чергового засідання сесії 21 грудня ц.р.
Читати