-3.4°C broken cloudsКанів, Україна

Рідне слово моє! Не мовчи! – у Канівській гімназії відзначили День української писемності та мови

🕔12 листопада 2018

Комунальне підприємство теплових мереж повідомляє про намір здійснити коригування діючих тарифів на теплову енергію для всіх категорій споживачів

🕔9 листопада 2018

21 листопада - День Гідності та Свободи

🕔8 листопада 2018

Команда «Ветерани» - переможець Чемпіонату міста Канів з футболу

🕔8 листопада 2018

До всесвітнього дня діабету

🕔7 листопада 2018

Запрошуємо канівців долучитися до написання радіо диктанту національної єдності

🕔7 листопада 2018

Оголошується конкурс по здачі в оренду нежитлового приміщення

🕔6 листопада 2018

Звіт депутатської фракції КМПО ВО «Свобода» у Канівській міській раді

🕔5 листопада 2018

В Каневі, постановою Центральної виборчої комісії, ліквідовано дві виборчі дільниці

🕔2 листопада 2018

4 листопада - День працівника соціальної сфери України!

🕔2 листопада 2018

Семінар директорів Шкіл нового типу Черкаської області

Порядок оспорювання заповіту

🕔31 жовтня 2018

Повідомлення про намір Канівського КП теплових мереж здійснити коригування діючих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для всіх категорій споживачів та послугу з централізованого опалення

🕔31 жовтня 2018

Спеціальна комісія перевірятиме роботу комунального підприємства «Ринок»

🕔30 жовтня 2018 Відповідне рішення було ухвалено за ініціативи депутата Олега Калніболоцького в ході чергового засідання сесії Канівської міської ради у четвер, 25 жовтня ц.р.

Зупинення розгляду заяви про державну реєстрацію прав на нерухоме майно

🕔30 жовтня 2018

У ситуації, що склалася по заборгованості зарплат вчителям, розбиралися депутати на сесії

🕔29 жовтня 2018 У четвер, 25 жовтня ц.р., в залі засідань будинку рад відбулося чергове засідання сесії Канівської міської ради. В ході заходу депутати заслухали інформацію начальника відділу освіти Надії Голди щодо виплати заробітної плати працівникам освіти м.Канева.

У Каневі відкрили пам’ятну дошку з допіру невідомими іменами загиблих у 1941-у воїнів та жителів міста

🕔29 жовтня 2018 28 жовтня ц.р. Україна відзначала 74-ю річницю вигнання нацистів з України. Урочисті заходи з нагоди пам’ятної дати у Каневі проходили напередодні – з 26 по 27 жовтня ц.р.

По вулиці Енергетиків у Каневі планують побудувати модульну котельню

🕔29 жовтня 2018 Відповідне рішення було ухвалено в ході чергового засідання виконавчого комітету Канівської міської ради у середу, 24 жовтня ц.р.

За знання іноземних мов – екскурсія до Верховної Ради України

🕔26 жовтня 2018 Українська, англійська, німецька і… навіть французька мови звучали в Каневі у середу, 24 жовтня ц.р., в міському будинку культури. Адже саме тут, уже вп’яте, проходив фестиваль іноземних мов серед учнів усіх шкіл міста.

Увага! 30 жовтня ц.р. у Каневі буде перекрито дорожній рух - відбудеться страйк освітян

🕔26 жовтня 2018 У вівторок, 30 жовтня ц.р., з 7-ї до 8-ї години ранку буде перекрито дорожній рух по головних вулицях міста - Київській, Шевченка, Героїв Дніпра та Енергетиків. Певні незручності для жителів та гостей Канева будуть створені у зв’язку з проведенням акції протесту педагогів через заборгованість по виплаті заробітних плат.

Програма заходів з нагоди 74-ї річниці вигнання нацистів з України

🕔25 жовтня 2018

1915 канівських дітей забезпечено оздоровленням та відпочинком

🕔25 жовтня 2018 Загальна кількість дітей шкільного віку (від 7 до 17 років) в Каневі за даними обласного управління статистики складає 2486 дітей. Станом на 25 жовтня ц.р. оздоровленням та відпочинком забезпечено 1915 дітей, що складає 77%. З них дітей пільгових категорій – 1006 осіб. Про це та про підсумки організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей шкільного віку м.Канів в 2018 році в цілому інформувала начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лариса Лебедєва у середу, 24 жовтня ц.р., в ході чергового засідання виконавчого комітету Канівської міської ради.

Члени виконкому заслухали звіт про виконання бюджету міста за 9 місяців 2018 року

🕔24 жовтня 2018 У середу, 24 жовтня ц.р., відбулося чергове засідання виконавчого комітету Канівської міської ради. В ході заходу присутні заслухали звіт начальника фінансового управління виконкому про виконання бюджету міста за 9 місяців 2018 року.

До уваги громадян, які звертаються за призначенням субсидії

🕔24 жовтня 2018

25 жовтня ц.р. відбудеться чергове засідання сесії Канівської міської ради

🕔24 жовтня 2018 У четвер, 25 жовтня ц.р., депутати Канівської міськради зберуться на чергове засідання сесії.