15.5°C light rainКанів, Україна

Реформа держслужби-2

🕔19 серпня 2017
Читати

У Каневі шукають можливість проведення енергомодернізації дитсадка «Теремок»

🕔19 серпня 2017 У п’ятницю, 18 серпня ц.р., до Канева з робочим візитом приїхали представники головного офісу «Ощадбанк». Разом із Канівським міським головою Ігорем Ренькасом та представниками структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міськради вони обговорювали перспективи отримання кредиту в сумі 4 млн. грн. на реалізацію проекту «Капітальний ремонт дошкільного навчального закладу «Теремок», що розташований у місті Канів за адресою: вул.Дніпробудівська, 4».
Читати

Пропонуємо якісне професійне навчання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

🕔19 серпня 2017 В Україні постійно зберігається попит на робітничі професії слюсарів, водіїв, зварювальників, мулярів, кухарів та інші. Такі професії можна здобути в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО).               
Читати

Пропонуються в оренду вільні приміщення, які перебувають в комунальній власності міста Канів

🕔18 серпня 2017
Читати

20 серпня ц.р. на міському стадіоні пройде одразу дві гри з футболу

🕔18 серпня 2017
Читати

19 серпня - свято Преображення Господнього, або Яблучний Спас

🕔18 серпня 2017 Це одне із 12 найбільших християнських свят, відзначається православними та греко-католиками. Святкування Преображення триває 9 днів, з 18 до 26 серпня. Припадає на Успінський піст або Спасівку, проте цього дня дозволяється споживати рибу, олію та вино.
Читати

Десять канівських підлітків відвідали польське місто Члухів

🕔18 серпня 2017 У рамках програми партнерства між містами Канів і Члухів (Польща) нещодавно група канівських творчо-обдарованих дітей відвідала польське місто.
Читати

Як працює система управління Канева – дізнавалися студенти Київського університету ім.Т.Шевченка

🕔17 серпня 2017 У четвер, 17 серпня ц.р., у залі засідань будинку рад відбулася зустріч студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка з представниками влади міста.
Читати

Створено оперативний штаб та мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги

🕔17 серпня 2017 З метою правового захисту, швидкого реагування щодо порушених прав власників земель та землекористувачів, пов’язаних з орендою землі, з правом на урожай, протидії спроб рейдерського захоплення, крадіжок  врожаю і землі при Черкаській обласній державній адміністрації створено обласний оперативний штаб з протидії аграрному рейдерству в Черкаській області.
Читати

З 19 по 22 серпня ц.р. у Каневі проходитиме військово-патріотичний вишкіл

🕔16 серпня 2017 З метою підняття патріотичного духу серед місцевого населення та пропаганди здорового й спортивного способу життя громадська організація «Канівська спілка учасників АТО» проводитиме в місті військово-патріотичний вишкіл. Захід проходитиме в міському парку на набережній Дніпра з 19 по 22 серпня ц.р.
Читати

Оголошується конкурсний відбір проектів регіонального розвитку

🕔16 серпня 2017 Мінрегіон інформує про проведення конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄC у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики — Підтримка регіональної політики України.
Читати

Внесення змін до генерального плану міста

🕔15 серпня 2017
Читати

Сьогодні в Україні святкують Медовий спас: прикмети і традиції

🕔14 серпня 2017
Читати

Асоціація міст України запрошує до обговорення законопроекту про надання ОТГ повноважень з управління земельними ресурсами за межами населених пунктів

🕔14 серпня 2017
Читати

Заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України

🕔14 серпня 2017
Читати

Тренінг

🕔11 серпня 2017
Читати

Рекомендації Держпраці: режим праці в умовах підвищеної температури зовнішнього повітря

🕔10 серпня 2017 Управління Держпраці у Черкаській області звертається до керівників підприємств та організацій вжити необхідних заходів з попередження нещасних випадків під час підвищення температури повітря, а також відкоригувати час роботи працівників у спекотні дні.
Читати

Запрошуємо на службу в поліцію на вакантні посади до підрозділів Головного управління Національної поліції України в Черкаській області

🕔10 серпня 2017
Читати

Порошенко підписав указ про шефство місцевих органів влади над військовими частинами

🕔9 серпня 2017
Читати

Що не так з оплатою праці державних службовців і як це змінити

🕔7 серпня 2017 Громадяни вимагають від чиновників швидких та якісних реформ, та чи мотивує чинна система оплати праці державних службовців рухати країну вперед?
Читати

У Обленерго удосконалили «платіжку»

🕔7 серпня 2017
Читати

4 серпня - День Національної поліції України!

🕔3 серпня 2017
Читати

Прийом громадян працівниками юридичного відділу Головного управління Державної казначейської служби України з питань погашення заборгованості за рішеннями суду

🕔3 серпня 2017     ДНІ ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН працівниками юридичного відділу Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області  з питань погашення заборгованості за рішеннями суду, виконання яких гарантується державою  
Читати

Інвестиційний проект

🕔3 серпня 2017
Читати

Пенсійна реформа: законодавчі ініціативи

🕔3 серпня 2017
Читати