29.2°C broken cloudsКанів, Україна

Більше 800 канівських дітей проводять своє дозвілля в пришкільних відпочинкових таборах

🕔14 червня 2017 Літо – це пора, коли дітям варто набиратись нових вражень, активно відпочивати та пізнавати світ. Утім, часом поєднувати все це буває непросто, особливо, якщо немає можливості відправити дитину до моря чи в санаторій, і вона змушена проводити канікули в місті.

Канів відвідали представники Верховної ради України Оксана Сироїд і Лев Підлісецький (відео)

🕔14 червня 2017 У вівторок, 13 червня ц.р., з робочим візитом Канів відвідали заступник Голови Верховної Ради України Оксана Сироїд і народний депутат Лев Підлісецький.

«Тато, мама, я – туристська сім’я»: на березі дренажного каналу відбувся туристський зліт

🕔13 червня 2017 З 1 по 4 червня ц.р. на березі дренажного каналу, поблизу с. Ліпляве, відбувся міський відкритий туристсько-спортивний, військово-патріотичний зліт учнівської молоді.

Як активізувати співпрацю з європейськими партнерами – дізнавалася Наталія Матінова на конференції в місті Лева

🕔13 червня 2017 Заступник Канівського міського голови Наталія Матінова взяла  участь у Другій німецько-українській конференції партнерства між містами, яка проходила протягом 8-9 червня ц.р. у Львові.

На Черкащині стартував обласний конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість»

🕔13 червня 2017

Канівці візьмуть участь у проведенні Європейського тижня сталої енергії в Україні, що пройде в місті Славутич

🕔13 червня 2017 19 червня ц.р. у м. Славутич (Київська область) відбудеться урочисте відкриття Європейського тижня сталої енергії в Україні, що розпочнеться із церемонії підписання Угоди мерів 30-ма українськими містами.

Як зареєструвати народження дитини, яка народилась за кордоном, та оформити допомогу?

🕔12 червня 2017 Як інформує Канівський міський відділ ДРАЦС  ГТУЮ у Черкаській області тут є чотири варіанта:

Легальне працевлаштування – гарантія захищеного майбутнього

🕔12 червня 2017

22 червня ц.р. – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

🕔12 червня 2017

На загальну суму близько 3 500 000 гривень вже виконано ремонтів доріг у Каневі

🕔12 червня 2017 Весна-літо – активна пора для проведення ремонтів дорожнього покриття.

Працівники управління соцзахисту нараховуватимуть субсидії навіть у вихідні

🕔9 червня 2017 Як відомо, в Україні з 1 травня ц.р. змінилися умови нарахування субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

Близько 60 нових кришок каналізаційних люків збирається закупити КП «Управління ВКГ»

🕔9 червня 2017 Під час апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса із керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету в п’ятницю, 9 червня ц.р., знову порушилося питання щодо крадіжок кришок від каналізаційних люків на вулицях міста.

З 28 по 31 липня ц.р. на Черкащині пройде фестиваль

🕔9 червня 2017

11 червня ц.р. канівські футболісти зустрінуться у матчі з командою Городища

🕔8 червня 2017

Канівські спортсмени здобули призові місця на всеукраїнському турнірі з карате

🕔8 червня 2017 Сім юних спортсменів СК «Атлант» (тренер Антон Бараболін) представили наше місто на відкритій першості Черкаської області з годзю-рю карате "BUDOKAN OPEN", яка проходила в Черкасах 27 травня ц.р.

Співпраця Україна – НАТО: Президент затвердив програму співробітництва на 2017 рік

🕔8 червня 2017 Президент України Петро Порошенко підписав Указ “Про затвердження Річної національної програми під егідою Комісії Україна - НАТО на 2017 рік”.

Виконавчий комітет ухвалив рішення про придбання 2-кімнатної квартири учаснику АТО

🕔7 червня 2017 Відповідне рішення було прийнято одноголосно на черговому засіданні виконавчого комітету у середу, 7 червня ц.р.

Чи варто знову підвищувати тарифи на воду – вивчатиме спеціальна комісія

🕔7 червня 2017 У середу, 7 червня ц.р., на черговому засіданні виконавчого комітету знову розглядалося питання щодо підвищення тарифів на послуги водопостачання та водовідведення Канівського КП «Управління ВКГ».

Пішов з життя директор Канівського комунального підприємства теплових мереж Гузь Олександр Іванович

🕔3 червня 2017

7 червня ц.р. відбудеться прийом завідувачем сектором взаємодії з суб'єктами державної реєстрації

🕔2 червня 2017

У центрі Канева відкривається соціальний магазин

🕔2 червня 2017 13 червня ц.р. у Каневі відкриється перший соціальний магазин.

На День захисту дітей маленькі канівці продемонстрували свої таланти

🕔2 червня 2017 1 червня в Україні традиційно відзначається Міжнародний день захисту дітей.

У Каневі пройшов мистецький форум «Кобзареві джерела»

🕔2 червня 2017 З 29 по 31 травня ц.р. у Каневі проходив Всеукраїнський молодіжний мистецький форум «Кобзареві джерела».

У Каневі стартував конкурс на виконання соціального замовлення

🕔2 червня 2017 Виконавчий комітет Канівської міської ради оголошує конкурс на виконання соціального замовлення для надання соціальних послуг. Відповідне рішення ухвалено 24 травня ц.р.

Благодійник із Фірзена Фріц Майєс отримав почесну грамоту від голови Черкаської ОДА

🕔1 червня 2017 Відвідуючи музей Тараса Шевченка, що на Чернечій горі в Каневі, під час відзначення шевченківських днів, керівник Черкащини Юрій Ткаченко провів зустріч із головою благодійної спілки «Друзі Канева», почесним громадянином міста Канів Фріцом Майєсом.