7.4°C overcast cloudsКанів, Україна

Увага! Рятівники інформують про характерні ознаки вибухонебезпечних предметів

Обізнані – значить озброєні. Для студентів Канівського ВПУ провели профорієнтаційний захід

🕔20 березня 2019 Днями в ДНЗ "Канівське вище професійне училище" відбувся профорієнтаційний захід для молоді, який провели фахівці Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Канівські волейболістки вибороли перемогу у Всеукраїнському турнірі

🕔19 березня 2019 В рамках підготовки до ІV туру Чемпіонату України з волейболу «Дитяча ліга» дитячий волейбольний клуб «Вікторія» взяв участь у Всеукраїнському турнірі серед дівчат 2005 – 2006 р.н.

Канівські посадовці залучатимуть молодь до процесу управління громадою

🕔19 березня 2019 Канівська ОТГ увійшла до трійки громад на Черкащині, які візьмуть участь у Програмі розвитку партисипативних практик «Молодь громади – каталізатор змін».

20 березня ц.р. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

🕔19 березня 2019 У середу, 20 березня ц.р., відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Канівської міської ради.

Синоптики попереджають про сильні пориви вітру протягом доби

🕔18 березня 2019 Станом на 16 год. 25 хв. у понеділок, 18 березня ц.р., до Канівської міської ради надійшло попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності від Черкаського обласного центру з гідрометеорології.

У Канівській громаді розпочалася робота зі стратегічного планування

🕔18 березня 2019 У п’ятницю, 15 березня ц.р., відбулося перше засідання робочої групи щодо розробки стратегії розвитку Канівської ОТГ.

Міський голова привітав канівських комунальників з професійним святом

🕔18 березня 2019 Ще зранку вони підмітали канівські вулиці, вивозили сміття та ліквідовували аварії, а по обіді зібралися в залі засідань будинку рад. Тут, у п’ятницю, 15 березня ц.р., працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення вітали з професійним святом.

Героїв імена у пам’яті народу. До 100-річчя від дня народження Миколи Потужного

🕔18 березня 2019 У березні виповнюється 100 років від дня народження Героя Радянського Союзу Миколи Никодимовича Потужного, уродженця с.Горобіївки Канівського району.

Канівський міський голова з робочим візитом відвідав село Яблунів

🕔18 березня 2019 У четвер, 15 березня ц.р., Канівський міський голова Ігор Ренькас у рамках робочої поїздки відвідав село Яблунів, що входить до складу Канівської об’єднаної територіальної громади.

СБУ інформує про першочергові дії у разі терористичних актів

🕔18 березня 2019 Управління Служби безпеки України в Черкаській області інформує про необхідність проведення інформаційно-роз’яснювальних заходів щодо першочергових дій у разі загрози виникнення терористичних або диверсійних актів.

24 березня ц.р. в Каневі відбудеться перегляд фільму «Невидимий батальйон»

🕔15 березня 2019 У неділю, 24 березня ц.р., в міському будинку культури оргінузють безкоштовний показ української кінострічки «Невидимий батальйон».

Безробітних канівців запрошують долучитися до акції з благоустрою

🕔15 березня 2019 Шановні клієнти служби зайнятості! Протягом березня - квітня 2019 року проходитиме весняна акція з благоустрою територій населених пунктів, упорядкування пам’ятників загиблим воїнам, обелісків, братських могил, кладовищ, екологічного захисту навколишнього середовища

Тарифи на платні послуги, що надаються Канівською центральною районною лікарнею

🕔15 березня 2019

Товариство з обмеженою відповідальністю «КЛУБ СИРУ» повідомляє про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

🕔13 березня 2019

Про черговий призов громадян на строкову військову службу у 2019 році

🕔12 березня 2019

У Канівській ЗОШ №4 пройшов відкритий щорічний турнір з волейболу

🕔12 березня 2019 З нагоди Дня 8 Березня в спортивному залі Канівської ЗОШ № 4 відбувся відкритий щорічний турнір з волейболу серед жіночих команд.

Що робити з безпритульними тваринами на вулицях міст і сіл?

🕔12 березня 2019 Незабаром весна і однією із найбільш актуальних проблем стане питання безпритульних тварин на вулицях місті сіл. Що робити людям, які зіштовхуються із цією проблемою? Як повинна вирішуватись вона у кожному селі або місті?

Багатоквартирні будинки у Каневі буде списано з балансу КП «ЖЕК»

🕔12 березня 2019 Порядок списання багатоквартирних будинків з балансу комунальної власності було затверджено депутатами в ході останнього засідання сесії Канівської міської ради у четвер, 28 лютого ц.р.

15 березня ц.р. відбудеться перше засідання щодо розробки Стратегії розвитку Канівської ОТГ

🕔11 березня 2019 Попередньо вже повідомлялося, що Канівська ОТГ стала одним з переможців Конкурсу з відбору громад, яким буде надаватися підтримка в підготовці Стратегій розвитку.

Набір першокласників до навчальних закладів проходитиме за закріпленими територіями

🕔11 березня 2019 У середу, 6 березня ц.р., відбулася розширена нарада під головуванням Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з директорами шкіл міста.

Увага! Синоптики попереджають про сильні пориви вітру протягом найближчої доби

🕔11 березня 2019 З Черкаського обласного центру з гідрометеорології надійшло попередження про стихійні метеорологічні явища ІІ рівня небезпечності (СМЯ ІІ) по Черкаській області № 5 / 2

На 205-у річницю від дня народження Кобзаря до Канева завітав Президент України

🕔11 березня 2019 Протягом 9-10 березня ц.р. в Каневі проходили урочисті заходи з нагоди вшанування пам’яті українського письменника, художника, Пророка Тараса Шевченка.

Канівчанкам подарували «Великий весняний концерт». Фоторепортаж

🕔11 березня 2019 У переддень Міжнародного жіночого дня, 7 березня ц.р., в міському будинку культури пройшов «Великий весняний концерт».

Виконком затвердив нові тарифи на ритуальні послуги КП «Місто»

🕔7 березня 2019 Відповідне рішення було ухвалено в середу, 6 березня ц.р., в ході останнього засідання виконавчого комітету Канівської міської ради.