25°C broken cloudsКанів, Україна

Як отримати копії документів, що містяться в реєстраційній справі відповідної юридичної особи?

🕔1 березня 2017 Головне територіальне управління юстиції в Черкаській області інформує:

Оголошується конкурс на розміщення об’єктів сезонної торгівлі та сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку і розваг на території міста Канева

🕔1 березня 2017

Заходи з нагоди 203-річниці від дня народження Т.Г.Шевченка та вшанування пам’яті Т. Г. Шевченка

🕔1 березня 2017

11 березня ц.р. в Канівському МБК відбудеться благодійна вистава за творами Кобзаря

🕔28 лютого 2017

Канів взяв участь у відкритому чемпіонаті Черкаської області серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих з годзю-рю карате

🕔27 лютого 2017 Змагання проходили у спортивній залі обласної СДЮШОР з 24 по 25 лютого ц.р.

Були сусідами – стали партнерами: Канівська, Литвинецька і Ковалівська територіальні громади уклали Меморандум про співпрацю

🕔27 лютого 2017 Не пройшло й тижня від часу підписання спільного Меморандуму про співпрацю між Каневом і с.Яблунів Канівського району, як бажання укласти такий Меморандум з Каневом виявили й територіальні громади Литвинця й Ковалів.

Профорієнтаційний КВЕСТ «Моя майбутня професія»

🕔27 лютого 2017 У сучасних умовах професійна орієнтація населення, зокрема, шкільної молоді, є одним із головних напрямків державної політики зайнятості. У зв’язку з цим профорієнтаційна робота розгортається у принципово новому форматі, в якому акценти зміщено від регулювання поточної ситуації на ринку праці до профілактики безробіття, особливо молодіжного.

Результати матчів Чемпіонату м. Канева з міні - футболу сезону 2017 року після VІ туру

🕔27 лютого 2017

У Канівському дитсадку «Білочка» пройшов міський конкурс «Шашковий турнір - 2017»

🕔27 лютого 2017 У Канівському дошкільному навчальному закладі №4 «Білочка» відбувся міський шашковий турнір серед дітей старшого дошкільного віку.

Сесія Канівської міської ради: про результати «Громадського бюджету-2017» та надання матеріальної допомоги

🕔27 лютого 2017 Хвилиною мовчання за загиблими під час Революції Гідності розпочалося ІІІ-є чергове засідання VI-ї сесії міської ради VII-го скликання, яке відбулося у четвер, 23 лютого ц.р.

Результати Чемпіонату області з боксу серед юнаків

🕔27 лютого 2017

Трудовий договір чи трудова угода?

🕔24 лютого 2017 Зараз дуже популярна тема про так звані приховані трудові правовідносини. Ідеться про укладення ЦПД з фізособами і про визнання таких договорів трудовими.

Які роботи щодо перепланування квартири більше не потребують дозволу, а за які доведеться відповідати

🕔24 лютого 2017 Канівське бюро правової допомоги інформує: Урядова постанова суттєво спростила правила переобладнання та перепланування житла. Разом з тим окремі архітектурні зміни все ще заборонені. А за результатами такого втручання власника або орендаря нерухомості можуть зобов’язати повернути все до попереднього стану.

Результати матчів Чемпіонату м. Канева з міні-футболу сезону 2017 року після ІV туру

🕔24 лютого 2017

2 березня ц.р. в залі будинку рад відбудеться зустріч із підприємцями Канева

🕔23 лютого 2017

Члени виконкому знову не погодили підняття тарифів на «воду»

🕔22 лютого 2017 Знову на засідання виконкому, яке відбулося у середу, 22 лютого ц.р., виносилося питання про коригування тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення. І знову – безрезультатно.

Засідання виконкому: про розвиток туризму, проведення кінофестивалю та підтримку військових

🕔22 лютого 2017 У середу, 22 лютого ц.р., в кабінеті Канівського міського голови відбулося засідання виконавчого комітету Канівської міської ради.

Канівський міський голова Ігор Ренькас і голова села Яблунів Віктор Огороднік уклали Меморандум про співпрацю

🕔22 лютого 2017 Ще один крок до впровадження на Канівщині адміністративної реформи, а саме об’єднання громад зроблено. У середу, 22 лютого ц.р., в робочій атмосфері Канівський міський голова Ігор Ренькас і голова Яблунівської сільської ради Віктор Огороднік підписали спільний Меморандум про взаємодію і співробітництво.

Сьогодні відзначають Міжнародний день підтримки жертв злочинів

🕔22 лютого 2017 24 роки тому, 22 лютого 1990, уряд Англії опублікував "Хартію жертв злочинів". Відтоді у всьому світі відзначають День підтримки жертв злочинів.

Володимир Петренко – символ української революції кінця ХХ століття у Каневі

🕔21 лютого 2017 «Упродовж свідомого життя, в міру можливості, втілював у життя українську національну ідею» - з автобіографії Володимира Петренка.

9 березня ц.р. в Каневі виступить Національний Президентський оркестр

🕔21 лютого 2017

Як своєчасно зареєструвати смерть, куди звертатись та які документи при собі мати - інформує управління юстиції

🕔21 лютого 2017 Головне територіальне управління юстиції в Черкаській області інформує:

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

🕔21 лютого 2017

У Каневі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

🕔20 лютого 2017 Цими днями Україна згадує одні з найтрагічніших днів сучасної історії Батьківщини. Три роки тому, з 18 по 22 лютого 2014 року, на головному майдані країни (а також на прилеглих вулицях Грушевського та Інститутській) були безжально розстріляні більше ста активістів Революції Гідності - людей, які відстоювали своє право на справедливість. Вони навічно вкарбувалися в наших серцях як герої Небесної Сотні.

Виконавчий комітет Канівської міської ради оголошує конкурс на управителів з управління багатоквартирними будинками

🕔20 лютого 2017