-4.3°C clear skyКанів, Україна

Влада оголошує «війну» порушникам правил поведінки на канівській набережній

🕔17 липня 2017 За останні кілька років канівська набережна змінилася до невпізнання. Встановлений на вході в парк фонтан є чи не найбільшим осередком зустрічей для дітей та молоді. Розчистилися чагарники, утворивши гарні галявини для пікніків чи прогулянок. Встановлено лавки, проведено освітлення, посаджені нові дерева й квіти…
Читати

Економісти та підприємці Канева працюють над інвестиційною привабливістю міста

🕔14 липня 2017 У четвер, 13 липня ц.р., до Канева завітали представники незалежної соціологічної компанії «Оперативна соціологія», які провели в місті  соціальне дослідження, в ході якого відбулася групова дискусія з питань оцінки внеску нашого міста для залучення інвестицій за участю представників громади та приватного бізнесу.
Читати

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту шукає молодих і активних для співпраці

🕔14 липня 2017 Якщо поважний вік – це насамперед досвід і знання, то молодість асоціюється з невтомною енергією, креативністю і сучасним поглядом, чого часто так бракує дорослим. Саме тому відділ у справах сім’ї, молоді та спорту запрошує молодих, активних і талановитих до співпраці.
Читати

Питання підвищення вартості проїзду в міському транспорті знову розглядатиметься на виконкомі

🕔13 липня 2017 10 липня ц.р. до виконавчого комітету Канівської міської ради надійшов лист від місцевого автоперевізника ТОВ «М+М», в якому знову йдеться про підвищення вартості проїзду в міському транспорті до 4-х грн.
Читати

Прийомний день міського голови: про урядову програму «Доступні ліки» та кладовище в мікрорайоні Костянець

🕔13 липня 2017 У вівторок, 11 липня ц.р., міський голова Ігор Ренькас провів прийомний день для жителів Канева. На зустріч із керманичем міста цього разу прийшло 15 представників громади. Це, зокрема, жителі вулиць Шевченка, Свердлова, Кошового, Енергетиків, Героїв Дніпра, Кобилянської, Дорошенка тощо. 
Читати

Що таке незадекларована праця і які її «підводні камені» - консультують фахівці

🕔12 липня 2017 У Каневі триває роз’яснювальна робота у рамках проведення пілотної інспекційної кампанії з подолання незадекларованої праці, інформує секретар робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення виконавчого комітету Канівської міської Тетяна Зоць.
Читати

Перспективи будівництва житла для переселенців обговорювала місцева влада із представниками громадських організацій

🕔12 липня 2017 Минулого тижня Канів відвідали представники громадських організацій «Солдатські комітети» Костянтин Ільченко і «Спільнота біженців з Донецька та сходу України» Олександр Лавриненко. З робочим візитом вони завітали до Канівського міського голови Ігоря Ренькаса, з яким говорили про перспективи будівництва в Каневі житла для переселенців.
Читати

Прес-конференція міського голови: про вакцину від сказу та стерилізацію безпритульних тварин

🕔12 липня 2017 Днями у Каневі було зафіксовано випадок хворої на сказ домашньої тварини (кішки). Про це повідомив  начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Управління Держпродспоживслужби в Канівському районі Анатолій Плаха на прес-конференції Канівського міського голови, яка відбулася у понеділок, 10 липня ц.р.
Читати

Канів отримав чергову партію ліків від «ФармВарти»

🕔11 липня 2017 У четвер, 6 липня ц.р., до Канева надійшла чергова партія ліків від благодійного фонду «ФармВарта».
Читати

Понад 2000 одиниць поштової кореспонденції надійшло до виконкому за І півріччя

🕔11 липня 2017 Серед рішень, ухвалених в ході засідання виконавчого комітету Канівської міської ради 5 липня ц.р., «виконкомівці» заслухали та взяли до відома інформацію про стан виконавської дисципліни у виконавчому комітеті Канівської міської ради за I півріччя ц.р.
Читати

Міністерство оборони України висловлює подяку канівській громаді за військовослужбовця

🕔11 липня 2017 Днями до виконавчого комітету Канівської міської ради надійшов лист від командира військової частини ПП В2254 С.Зеленіна, у якому від імені Міністерства оборони України в/ч ПП В2254 висловлюється щира подяка канівській громаді за земляка, старшого мічмана Володимира Яблоньского, який наразі сумлінно виконує свій військовий обов’язок із захисту суверенітету і територіальної цілісності України.
Читати

Оголошено переможців конкурсу на виконання соціального замовлення для надання соціальних послуг

🕔10 липня 2017Оголошено переможців конкурсу на виконання соціального замовлення для надання соціальних послуг
Читати

З пусканням вінків, стрибками через багаття та битвою фарбами холі відзначили у Каневі Івана Купала

🕔10 липня 2017 Традиційно у ніч з 6-го на 7-е липня Україна відзначає народне свято Івана Купала. В Каневі також дотримуються народних традицій та відзначили свято, як це робили й наші предки сотні років тому: плели й пускали вінки по воді, стрибали через купальське багаття, співали пісень та танцювали…
Читати

Канівський міський голова вручив ордер на 2-кімнатну квартиру учаснику АТО

🕔10 липня 2017 У п’ятницю, 7 липня ц.р., Канівський міський голова Ігор Ренькас вручив ордер на 2-кімнатну квартиру в місті Канів учаснику АТО Вадиму Очеретяному.
Читати

На в’їздах Канева встановлять дорожні знаки, що обмежують швидкість руху транзитного вантажного транспорту

🕔7 липня 2017 Найближчим часом по вулицях Гетьмана Михайла Дорошенка, Старицького, Десантників, що в місті Канів, буде встановлено дорожні знаки про обмеження швидкості руху вантажного транзитного автомобільного транспорту.
Читати

Більше 400 звернень від жителів Канева надійшло до виконкому за останні 6 місяців

🕔7 липня 2017 В ході засідання виконавчого комітету, яке проходило в середу, 5 липня ц.р., члени виконавчого комітету взяли до відома інформацію про підсумки роботи за І півріччя ц.р. щодо розгляду звернень громадян у  виконавчому комітеті Канівської міської ради.
Читати

Виконком запрошує приєднатися до розробки плану економічного розвитку міста

🕔7 липня 2017 Як повідомляє управління економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради, в рамках проекту «Мери за економічне зростання» буде сформовано робочу групу з  розробки Плану місцевого економічного розвитку.  
Читати

У Каневі відпочило близько 30 дітей із Красногорівки

🕔6 липня 2017 З 21 по 27 червня ц.р. Канів приймав особливих гостей. Наше місто відвідали 27 дітей у супроводі 3-х дорослих вчителів, які приїхали з міста Красногорівка Мар’їнського району, що на Донеччині.
Читати

Виконком затвердив склад комісії з питань Громадського бюджету

🕔6 липня 2017 У середу, 5 липня ц.р., виконавчий комітет Канівської міської ради затвердив склад комісії з питань Громадського бюджету.
Читати

Результати проведеного аудиту на КП «Міський ринок» знову розглянуть депутати на постійних комісіях

🕔6 липня 2017 29 червня ц.р. депутати ухвалили рішення «Про інформацію директора комунального підприємства «Міський ринок» Канівської міської ради Малінського В.О. щодо результатів проведеного аудиту підприємства».
Читати

Пішов з життя депутат Канівської міської ради Іван Максим’юк

🕔6 липня 2017
Читати

Куди вказує дороговказ у центрі міста Канів?

🕔5 липня 2017 У середу, 5 липня ц.р., на інтернет-ресурсі «Канос» з’явився критичний матеріал під назвою «Жахливий вигляд вказівника до міст-партнерів Канева поки без уваги чиновників», в якому факти висвітлюються абсолютно недостовірно.
Читати

Прийомний день міського голови: про приватизацію землі, ремонт доріг і танці для тих, кому за…

🕔5 липня 2017 У вівторок, 4 липня ц.р., Канівський міський голова Ігор Ренькас проводив прийом громадян, в ході якого містяни мали змогу розповісти керманичу рідного міста про свої турботи та поцікавитися станом вирішення того чи іншого питання. 
Читати

Особливості правового статусу працівника з інвалідністю

🕔5 липня 2017 Одним з основних нормативних актів, спрямованих на соціальний захист інвалідів в Україні, є Закон України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» від 21.03.91 року № 875-XII (далі — Закон № 875).
Читати

Оголошується конкурс на розміщення об’єктів сезонної торгівлі та сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку і розваг на території Канева

🕔4 липня 2017 Виконавчим комітетом Канівської міської ради оголошується конкурс на розміщення об’єктів сезонної торгівлі та сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку і розваг на території міста Канева
Читати