-0.2°C overcast cloudsКанів, Україна

Вклонитися Кобзарю: на річницю перепоховання Тараса Шевченка до Канева з’їхалися сотні гостей

🕔24 травня 2017 Сотні українців та гостей країни приїхали у понеділок, 22 травня ц.р., до Канева, аби віддати данину шани Українському Пророкові – Тарасові Шевченку з нагоди 156-ї річниці від дня перепоховання його праху на Чернечій горі.

Оголошується конкурс на розміщення об’єктів сезонної торгівлі на території міста Канева

🕔24 травня 2017 Виконавчим комітетом Канівської міської ради оголошується конкурс на розміщення об’єктів сезонної торгівлі (торгівля плодоовочевою продукцією, фруктами, кісточковими плодами, баштанними культурами) на території міста Канева

Ярмарок професій відбувся на міському ринку

🕔24 травня 2017 19 травня ц.р. у Каневі на території міського ринку проходив ярмарок професій. Тут презентували свої послуги Канівський міськрайонний центр зайнятості та професійні напрямки ДНЗ «Канівське вище професійне училище».

28 травня ц.р. у Каневі відбудеться гра чемпіонату Черкаської області з футболу

🕔24 травня 2017

Пам'ятка про правила поводження із виявленими підозрілими вибухонебезпечними предметами у тому числі замаскованими під них речами

🕔24 травня 2017

30 травня ц.р. відбудеться особистий прийом начальником відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції

🕔24 травня 2017

Адміністративна відповідальність за вимагання проставлення печатки

Канівці відзначили День Європи із європейськими друзями

🕔21 травня 2017 Урочистим виконанням гімнів України і Європи відкрилися в Каневі заходи з нагоди Дня Європи у суботу, 20 травня ц.р.

Проблеми фінансово-економічного виховання дошкільнят обговорювали освітяни на обласному семінарі, що пройшов у Каневі

🕔19 травня 2017 У середу, 17 травня ц.р., у Канівському дошкільному закладі «Теремок» відбувся обласний семінар спеціалістів з питань дошкільної освіти: завідувачів, методистів та координаторів проекту на тему: «Актуальність проблеми фінансово-економічного виховання в сучасному світі».

Подорожуємо по безвізу: запитання – відповідь

🕔19 травня 2017

45 каналізаційних люків було вкрадено в Каневі за 2017 рік

🕔18 травня 2017 На засідання сесії, яке відбулось у четвер, 18 травня ц.р., депутат Іван Максим’юк порушив проблему масового зняття кришок із каналізаційних люків.

Депутати міської ради не підтримали утворення Канівської об’єднаної територіальної громади

🕔18 травня 2017 У четвер, 18 травня ц.р., на друге позачергове засідання VII-ї сесії міської ради VII-го скликання в залі засідань будинку рад зібралося 28 депутатів.

В Україні стартувала загальнонаціональна кампанія з профорієнтації випускників шкіл

🕔17 травня 2017

Програма заходів, приурочених до 156-ї річниці з дня перепоховання праху Т.Г.Шевченка на Чернечій горі

🕔16 травня 2017

У Каневі відбувся І-й етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

🕔16 травня 2017 6 травня ц.р. в міському парку на набережній Дніпра відбувся І (міський) етап Всеукраїнської  військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), учасниками якого стали 6 команд (роїв) міських шкіл.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

18 травня ц.р. відбудеться позачергове засідання сесії Канівської міської ради

🕔16 травня 2017

Державна реєстрація бізнесу та нерухомості нотаріусами

🕔16 травня 2017

«I love Kaniv»: у місті може з’явитися новий арт-об’єкт

🕔15 травня 2017 Імовірно найближчим часом в Каневі з’явиться нова мала архітектурна форма, а саме напис із великих об’ємних літер - «I love Kaniv».

Повідомлення про намір КП “Управління ВКГ» здійснити зміну діючих тарифів

🕔15 травня 2017

Естафета пам’яті – 2017

🕔15 травня 2017 Напередодні відзначення Дня Перемоги представники громадських організацій:  ветеранів прикордонних військ, високомобільних-десантних військ, антитерористичної операції на Сході України, воїнів-“афганців”, чорнобильців, канівського козацтва та Товариства сприяння оборони України і клубу-музею ветеранів війни і праці, провели традиційну естафету пам’яті по місцям бойової слави в місті Каневі, започатковану в 2015-у році.

Переважне право - за працівниками передпенсійного віку

🕔15 травня 2017

15 травня ц.р.в Каневі стартують Дні Сталої Енергії

🕔15 травня 2017 З метою залучення громади міста до проблем енергозбереження та екології відповідно до Європейської ініціативи «Угода Мерів» за підтримки Асоціації «Енергоефективні міста України»,  в місті Каневі з 15 по 20 травня ц.р. пройдуть Дні Сталої Енергії. Урочисте завершення Днів відбудеться символічно під час святкування в місті Дня Європи. Мета Днів Сталої Енергії – звернути увагу мешканців Канева до питань захисту довкілля, раціонального споживання енергетичних ресурсів та збільшення ефективності використання енергії у побуті в руслі загальноєвропейської політики протидії глобальній зміні клімату.

18 травня ц.р. в Каневі працюватиме мобільний сервісний центр МВС

🕔15 травня 2017 З травня ц.р. дорогами нашої області роз’їжджає мобільний сервісний центр МВС Черкащини.