-8.9°C overcast cloudsКанів, Україна

18 травня ц.р. відбудеться позачергове засідання сесії Канівської міської ради

🕔16 травня 2017
Читати

Державна реєстрація бізнесу та нерухомості нотаріусами

🕔16 травня 2017
Читати

«I love Kaniv»: у місті може з’явитися новий арт-об’єкт

🕔15 травня 2017 Імовірно найближчим часом в Каневі з’явиться нова мала архітектурна форма, а саме напис із великих об’ємних літер - «I love Kaniv».
Читати

Повідомлення про намір КП “Управління ВКГ» здійснити зміну діючих тарифів

🕔15 травня 2017
Читати

Естафета пам’яті – 2017

🕔15 травня 2017 Напередодні відзначення Дня Перемоги представники громадських організацій:  ветеранів прикордонних військ, високомобільних-десантних військ, антитерористичної операції на Сході України, воїнів-“афганців”, чорнобильців, канівського козацтва та Товариства сприяння оборони України і клубу-музею ветеранів війни і праці, провели традиційну естафету пам’яті по місцям бойової слави в місті Каневі, започатковану в 2015-у році.
Читати

Переважне право - за працівниками передпенсійного віку

🕔15 травня 2017
Читати

15 травня ц.р.в Каневі стартують Дні Сталої Енергії

🕔15 травня 2017 З метою залучення громади міста до проблем енергозбереження та екології відповідно до Європейської ініціативи «Угода Мерів» за підтримки Асоціації «Енергоефективні міста України»,  в місті Каневі з 15 по 20 травня ц.р. пройдуть Дні Сталої Енергії. Урочисте завершення Днів відбудеться символічно під час святкування в місті Дня Європи. Мета Днів Сталої Енергії – звернути увагу мешканців Канева до питань захисту довкілля, раціонального споживання енергетичних ресурсів та збільшення ефективності використання енергії у побуті в руслі загальноєвропейської політики протидії глобальній зміні клімату.
Читати

18 травня ц.р. в Каневі працюватиме мобільний сервісний центр МВС

🕔15 травня 2017 З травня ц.р. дорогами нашої області роз’їжджає мобільний сервісний центр МВС Черкащини.
Читати

Оголошується конкурс дитячого малюнка «Мої дідусь та бабуся — пенсіонери»

🕔15 травня 2017
Читати

Канівський міський голова Ігор Ренькас: «Для Канева «Дніпробуд» – творець сучасної історії міста»

🕔13 травня 2017 У п’ятницю, 12 травня ц.р., до Канева з’їхалося багато поважних гостей, адже саме тут, в Канівському будинку культури, відзначала свій 90-річний ювілей відома будівельна організація «Дніпробуд».
Читати

Благодійний фонд «ФармВарта» передав Каневу чергову партію ліків

🕔12 травня 2017 У п’ятницю, 12 травня ц.р., відбулося чергове засідання комісії  з питань взаємодії з Благодійною організацією «Благодійний фонд «ФармВарта», у якому взяли участь головний лікар Канівської ЦРЛ Віра Шапошник, головний лікар Канівського центру ПМСД Валентина Андрон, депутати Канівської міської ради Микола Козин і Галина Каретнікова, завідувач відділення соцдопомоги територіального центру Лідія Литвин та інші.
Читати

Канівський фестиваль людей із обмеженими можливостями зібрав учасників із усіх куточків України

🕔12 травня 2017 Десятки сміливих людей із усієї України у четвер, 11 травня ц.р., зібрав Канівський міський будинок культури, де проходив ІХ-й відкритий фестиваль творчості людей із обмеженими фізичними можливостями. Організатор заходу – громадська організація «Канівська організація осіб з інвалідністю «Відродження» (голова Наталія Капустян).
Читати

У Каневі пройшов семінар щодо покращення роботи з впровадження в місті Громадського бюджету

🕔11 травня 2017 У середу, 10 травня ц.р., за підтримки Канівської міської ради в залі засідань будинку рад громадська організація з м.Харків «Нова енергія» провела семінар на тему «Бюджет міських ініціатив м.Канів», в якому взяли участь представники органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу, робочої групи з розробки Положення бюджету участі, громадських організацій, місцевих жителів тощо.
Читати

Старшокласники Канівської школи №3 побували на професіографічній екскурсії

🕔11 травня 2017 4 травня ц.р. Канівський міськрайонний центр зайнятості в рамках КВЕСТ-гри «Моя професія» організував і провів для учнів 8-х, 10-х класів Канівської школи № 3 професіографічну екскурсію в ТОВ «Магнітприлад».
Читати

Духовий оркестр з Канева підкорює Європу

🕔10 травня 2017 Днями духовий оркестр Канівського коледжу культури і мистецтв (художній керівник і диригент Ростислав Близнюк) взяв участь у ІV-у Міжнародному фестивалі духових оркестрів в Чехії.
Читати

У Каневі запрацювала платформа «Відкрите місто»

🕔10 травня 2017  Днями в Каневі запрацювала комунікаційна платформа «Відкрите місто» (www.opencity.in.ua), яка дозволяє жителям оперативно та просто інформувати владу і відповідні структурні підрозділи про ті чи інші проблеми: неприбране сміття, аварії на лініях електромереж, непрацюючі вуличні ліхтарі тощо.
Читати

Вихованці дитсадків Канева влаштували «Весняний зорепад» з літератури

🕔10 травня 2017 Днями у дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №9 «Садко» пройшов міський літературний фестиваль «Весняний зорепад», який організовано з метою популяризації творів відомих класиків української літератури та активізації творчого потенціалу дітей, виявлення і розвитку талановитих дітей дошкільного віку.
Читати

Затверджено порядки здійснення державного контролю і нагляду за додержанням законодавства про працю

🕔10 травня 2017
Читати

У Каневі відзначили День пам’яті та примирення і 72-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

🕔9 травня 2017 Пам'ять поколінь вела канівців до Меморіалу Слави протягом 8 й 9 травня ц.р., у дні, коли вся Україна відзначає День пам’яті та примирення і 72-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Читати

Служба у справах дітей: дитина має бути в сім’ї

🕔9 травня 2017 Останніми роками на телебаченні зросла кількість шоу та телепередач, де порушується питання роботи служб у справах дітей. В Каневі також є така служба. Чим же вона займається та якими питаннями опікується – читайте в цьому матеріалі.
Читати

Пам'ятаємо - перемагаємо!

🕔7 травня 2017
Читати

На сесії звітували директори двох комунальних підприємств міста

🕔5 травня 2017 У четвер, 4 травня ц.р., на засіданні сесії Канівської міської ради перед депутатами звітували керівники комунальних підприємств «Авто-ріка» і «Канівське госпрозрахункове художньо-виробниче об’єднання».
Читати

Депутати ухвалили зміни до міського бюджету на 2017 рік

🕔5 травня 2017
Читати

Розгляд питання про земельні ділянки для воїнів АТО перенесено

🕔5 травня 2017
Читати

Олена Люлька залишилася у складі депутатського корпусу Канівської міської ради VII-го скликання

🕔5 травня 2017 Першим питанням порядку денного на черговому засіданні сесії міської ради VII-го скликання, яке відбулося у четвер, 4 травня ц.р., - було «Про дострокове припинення повноважень депутата Канівської міської ради VII-го скликання Олени Люльки». 
Читати