6.6°C overcast cloudsКанів, Україна

Депутатів Канівської міської ради скликають на позачергову сесію

🕔16 січня 2021 25 січня ц.р. відбудеться І позачергове засідання ІV сесії Канівської міської ради VІІІ скликання.

Канів готується реагувати на погіршення погодних умов

🕔16 січня 2021 Алгоритм дій у разі можливої надзвичайної ситуації, пов’язаної з різким погіршенням погодних умов, розробляли в ході останнього засідання члени комісії з питань ТЕБ та НС у четвер, 14 січня ц.р.

COVID-19: ваші дії у разі поганого самопочуття

🕔16 січня 2021

20 січня відбудеться перше в цьому році засідання виконкому

🕔15 січня 2021 Членів виконавчого комітету Канівської міської ради скликають на засідання, яке відбудеться у середу, 20 січня ц.р.

Повний перехід на українську мову: яких сфер життя торкнеться?

🕔15 січня 2021 Вже завтра,  16 січня ц.р., державною мовою зобов’яжуть обслуговувати  у всіх сферах життя.

Протягом наступної доби на дорогах Черкащини очікується ожеледиця

🕔15 січня 2021 Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності надійшло від Черкаського обласного центру з гідрометеорології.

Увага! Розшукується людина

🕔15 січня 2021 У суботу, 16 січня ц.р., організовуються пошукові роботи по зниклому безвісти 28.12.2020 р. Анатолію Ганненку, морського піхотинця, учасника АТО 2014-2020 р.

COVID-19: за минулу добу одужали 3 пацієнти Канівської лікарні

🕔15 січня 2021 Оперативна інформація про хворих на коронавірусну інфекцію, що перебувають на стаціонарному лікуванні в КНП "Канівська Багатопрофільна лікарня".

ЦНАП запускає «швидку» послугу з реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання

🕔15 січня 2021 Центри надання адміністративних послуг є стратегічно важливими об’єктами інфраструктури, які щоденно забезпечують обслуговування великої кількості громадян, надаючи їм адміністративні послуги. Головна мета їх діяльності – зробити такі послуги доступними, швидкими і якісними.

COVID-19: 12 осіб захворіло у Каневі за минулу добу

🕔15 січня 2021 Дані станом на п’ятницю, 15 січня ц.р., (за попередню добу) щодо захворювання на COVID-19 по КНП «Канівський ЦПМСД»

«Розширений» Канівський ЦНАП очолила новий керівник

🕔14 січня 2021 Кабінет Міністрів України збільшив перелік адміністративних послуг, які громадяни можуть отримати через Центри надання адміністративних послуг.

Центр з гідрометеорології застерігає про ожеледицю на дорогах Черкащини

🕔14 січня 2021 Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності надійшло від Черкаського обласного центру з гідрометеорології.

COVID-19: до Канівської лікарні госпіталізовано ще 6 пацієнтів

🕔14 січня 2021 Оперативна інформація про хворих на коронавірусну інфекцію, що перебувають на стаціонарному лікуванні в КНП "Канівська Багатопрофільна лікарня".

COVID-19: за останню добу по Каневу підтверджено 2 нових випадки захворювання

🕔14 січня 2021  Дані станом на четвер, 14 січня ц.р.,  (за попередню добу) щодо захворювання на COVID-19 по КНП «Канівський ЦПМСД».

Відбулося засідання «круглого» столу з питань легалізації зайнятості та виплати зарплати в умовах карантину

🕔14 січня 2021 У середу, 13 січня ц.р., за участі представників Держпраці у Черкаській області, Державної служби зайнятості та органів місцевого самоврядування проведено засідання «круглого» столу щодо інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань легалізації зайнятості та виплати заробітної плати працівникам в умовах карантину та по завершенню локдауну.

Люди дякують: в мікрорайоні Пушкіна і Маяковського облаштували нові сходи

🕔13 січня 2021 У понеділок, 11 січня ц.р., відзначався Всесвітній день «дякую». Слова вдячності цього дня отримали й працівники Канівської міської ради на чолі із міським головою Ігорем Ренькасом.

Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад

🕔13 січня 2021 Виконавчий комітет Канівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

Завтра на дорогах Черкащини прогнозують ожеледицю

🕔13 січня 2021 Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності надійшло від Черкаського обласного центру з гідрометеорології.

Тариф на електроенергію для населення підвищили

🕔13 січня 2021 Кабінет Міністрів України ще в грудні минулого року схвалив постанову, згідно з якою з 1 січня 2021 року було змінено тариф на електроенергію.

COVID-19: за останню добу у Канівській лікарні померло 2 пацієнтів

🕔13 січня 2021 Оперативна інформація про хворих на коронавірусну інфекцію, що перебувають на стаціонарному лікуванні в КНП "Канівська Багатопрофільна лікарня".

Втрата. Пішов із життя колишній настоятель храму в мікрорайоні Костянець, протоієрей Володимир Цянцьо

🕔13 січня 2021 Канівська міська рада та її виконавчий комітет висловлює слова скорботи та співчуття у зв’язку із передчасною смертю протоієрея, колишнього настоятеля храму Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа, що в канівському мікрорайоні Костянець Черкаської єпархії.

COVID-19: на Канівщині захворіла ще 21 особа, 65 - одужало

🕔13 січня 2021 Дані станом на середу, 13 січня ц.р., (за попередню добу) щодо захворювання на COVID-19 по КНП «Канівський ЦПМСД»

COVID-19: 47 пацієнтів перебуває на стаціонарному лікуванні у Канівській лікарні

🕔12 січня 2021 Оперативна інформація про хворих на коронавірусну інфекцію, що перебувають на стаціонарному лікуванні в КНП "Канівська Багатопрофільна лікарня".

На час карантину прийом громадян Канівський міський голова переводить у «онлайн»-формат

🕔12 січня 2021 Для покращення комунікації з жителями громади та оперативного вирішення їх нагальних потреб Канівський міський голова Ігор Ренькас на своїй публічній сторінці у Facebook запроваджує нову рубрику «Запитай міського голову».

Увага! Завтра на дорогах Черкащини очікується ожеледиця

🕔12 січня 2021 Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності по Черкаській області та Черкасах надійшло від Черкаського обласного центру з гідрометеорології.