8.6°C broken cloudsКанів, Україна

Аварія по вулиці Енергетиків, що залишила мешканців багатоповерхівок в районі заводу Магніт без води, ліквідована

🕔10 січня 2017У суботу вранці, 7 січня ц.р., на водогоні по вулиці Енергетиків (в районі так званої бази ОРСа) через розгерметизацію труби сталася аварія.
Читати

У Каневі наколядували «на щастя, на здоров’я…»

🕔10 січня 2017Ні сильний мороз, ні снігопад не завадили канівцям по-справжньому відзначити свято Різдва Христового. Так, у неділю, 8 січня ц.р., жителі міста зібралися в холі Канівського міського будинку культури, де в затишній теплій атмосфері відбувся різдвяний концерт «Коляда понад світом мандрує».
Читати

Пам’ять про воїна-«афганця» у серцях канівчан

🕔10 січня 20175 січня ц.р. у клубі-музеї «Ветеран» було проведено вечір-спогад з нагоди вшанування пам’яті воїна-«афганця» лейтенанта Павла Корчаки, який загинув в Афганістані, виконуючи інтернаціональний обов’язок.
Читати

Розширено коло осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу

🕔10 січня 2017 3 січня 2017 року Петро Порошенко підписав Закон України «Про Вищу раду правосуддя», яким  внесені зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в частині розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.
Читати

Вітання Канівського міського голови з Різдвом Христовим!

🕔6 січня 2017
Читати

Реформація і Україна

🕔6 січня 2017Реформація (від лат. reformatio — перетворення, виправлення) — католицький церковно-релігійний, духовно-суспільний та політичний рух оновлення в країнах Західної та Центральної Європи у XVI столітті, спрямований на повернення добіблійних першоджерел християнства, який набув форми релігійної боротьби проти католицької церкви і папської влади.
Читати

Різдвяний концерт до відзначення в Україні 500-річчя реформації

🕔6 січня 2017 На виконання Указу Президента України «Про відзначення в Україні 500-річчя реформації» від 26.08.2016 року №357/2016 9 січня ц.р. о 15.00 год. в Канівському міському будинку культури (кінотеатрі) відбудеться різдвяний концерт, де окрім музичних творів лунатимуть невеликі доповіді на тему «Зміст реформації та її наслідки».
Читати

Електронний запис на прийом та подача заяв до Канівського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет

🕔5 січня 2017 Міністерство юстиції України запровадило пілотний проект щодо подання заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет та здійснюється попередній електронний запис на прийом (через мережу Інтернет в режимі он-лайн) до відділів державної реєстрації актів цивільного стану та надання консультацій фахівцями відділів ДРАЦС.
Читати

Колишньому директору Костянецького будинку культури Галині Заболотній виповнюється 70 років

🕔5 січня 2017 16 січня ц.р. відзначає свій ювілей Галина Миколаївна Заболотна. Чудовій жінці з великим життєвим досвідом, з багатою душею виповнюється 70 років.
Читати

Директорам шкіл дозволили не заповнювати електронні декларації

🕔5 січня 2017
Читати

Online конференція на тему: “Можливості самореалізації молоді на прикладах успішних молодих людей

🕔3 січня 2017
Читати

З 1 січня 2017 року перелік осіб, що мають подавати е-декларації розширився

🕔1 січня 2017
Читати

Вітання міського голови з Новим Роком та світлим святом Різдва Христового!

🕔30 грудня 2016
Читати

Підведено підсумки конкурсу на краще святкове оформлення підприємств, об'єктів торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування до Нового 2017 року та Різдва

🕔29 грудня 2016
Читати

Створено online калькулятор, який підраховує суму податків яку сплатить кожен українець у 2017 році

🕔28 грудня 2016Створено калькулятор, який підраховує суму податків українців у 2017 році Сайт "Ціна держави" створив спеціальний калькулятор, який дозволяє підрахувати, скільки середньостатистичний українець заплатить податків наступного року Калькулятор було створено на основі інформації, яку було отримано після ухвалення держбюджету на 2017 рік та інших законів, повідомляє прес-центр сайту на своїй сторінці у Facebook. Таким чином через підвищення мінімальної зарплати збільшиться й сума прибуткового податку та відрахувань на ЄСВ. На цю суму також вплинуло підвищення ставки акцизного податку на алкоголь, бензин та тютюнові вироби. Понад те, зростуть видатки на освіту та охорону здоров‘я, збільшаться витрати на оборону та охорону правопорядку. "Пропонуємо на нашому калькуляторі порахувати скільки ви заплатите протягом наступного року на утримання держави. Загалом середньостатистичний платник податків віддасть 55 тисяч гривень (розрахунки для середньої зарплати). 2016 року було 45.6 тисяч", - наголосили у відомстві.   
Читати

Пенсійний фонд України роз’яснює особливості виплати пенсій за січень 2017 року

🕔28 грудня 2016
Читати

Урядом на півроку продовжено строк, протягом якого всі неприбуткові організації мають привести свої установчі документи у відповідність до вимог Податкового кодексу України

🕔27 грудня 2016
Читати

Свято для дітей Канівського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів

🕔23 грудня 2016
Читати

Реєстрація місця проживання новонародженої дитини через Канівський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області

🕔23 грудня 2016
Читати

Шлюб за добу

🕔23 грудня 2016
Читати

Навчальні заклади області йдуть на карантин

🕔21 грудня 2016
Читати

Подарунки від Святого Миколая

🕔20 грудня 2016
Читати

19 грудня - День святого Миколая

🕔19 грудня 2016
Читати

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

🕔14 грудня 2016
Читати

Вокально-хоровий колектив української пісні

🕔13 грудня 2016
Читати