-2.4°C broken cloudsКанів, Україна

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта: Рішення Канівської міської ради «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати при здачі в оренду комунальної власності (цілісного майнового комплексу, нежилих приміщень, індивідуального визн

🕔16 березня 2017 Рішення Канівської міської ради «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати при здачі в оренду комунальної власності (цілісного майнового комплексу, нежилих приміщень, індивідуального визначеного майна) м.Канева, встановлення орендних ставок нерухомого майна (будівель, споруд, приміщень) комунальної власності територіальної громади міста Канева та затвердження договору оренди нерухомого майна»

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта: рішення Канівської міської ради «Про затвердження Положення про порядок проведення земельних аукціонів в м. Каневі /нова редакція/»

🕔16 березня 2017 Рішення Канівської міської ради «Про затвердження Положення про порядок проведення земельних аукціонів в м. Каневі /нова редакція/».

20 березня ц.р. відбудеться позачергове засідання міської ради

🕔15 березня 2017

У березні 1917 року постала Українська Центральна Рада

🕔15 березня 2017 У 1917 році Україна відзначає 100-річчя від початку Української Революції та утворення першого самостійного уряду – Українська Центральна Рада.  З цією вікопомною подією тісно пов’язана й історія Канева, як міста, де поховано Тараса Шевченка.

Через припинення подачі природного газу у Каневі зупинилися дві котельні: міська влада працює над вирішенням ситуації

🕔15 березня 2017 У вівторок, 14 березня ц.р., в другій половині дня у Каневі було зупинено дві котельні – в районі Канівського коледжу культури та мистецтв і заводу «Магніт».

Колектив школи, що на Донеччині, висловлює слова вдячності громаді Канівщини за таких воїнів як Микола Порожній

🕔15 березня 2017

16 березня ц.р. в Каневі відбудуться депутатські слухання щодо роботи місцевих правоохоронців

🕔14 березня 2017

Повноваження нотаріуса як державного реєстратора прав на нерухоме майно

🕔14 березня 2017

Зростання доходів місцевих бюджетів - внаслідок вдало проведених реформ Міністерства юстиції України

🕔14 березня 2017

Відбулися зміни до деяких нормативно-правових актів у сфері державної реєстрації актів цивільного захисту

🕔14 березня 2017 Як повідомляє Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області:

Реєстрація місця проживання новонародженої дитини

Вітаємо справжніх чоловіків з святом!

🕔13 березня 2017

У Каневі пройде весняна акція з благоустрою

🕔13 березня 2017 ШАНОВНІ КЛІЄНТИ ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ!

Проща до Тараса: представники української греко-католицької церкви започаткували в Каневі акцію «Паростки єднання»

🕔13 березня 2017 У суботу, 11 березня ц.р., на Тарасову гору в Канів завітало кілька сотень вірян Української греко-католицької церкви на чолі із Главою УГКЦ Блаженнішим Патріархом Святославом. Подібний захід,  а саме «Проща до Тараса Шевченка» проходить в нашому місті вже втретє.

Формується група дітей шкільного віку на оздоровлення до обласного дитячого санаторію «Городище»

🕔13 березня 2017 Діти м. Канева щомісяця направляються на оздоровлення до обласного дитячого санаторію «Городище» за путівками Черкаського регіонального відділення Дитячого Фонду України.

Канівці вшанували пам'ять Кобзаря

🕔10 березня 2017 У п’ятницю, 10 березня ц.р., в ході відзначення 156-х роковин від дня смерті Тараса Шевченка канівці вшанували пам'ять Кобзаря.

У Каневі відзначили день народження Тараса Шевченка

🕔10 березня 2017 У четвер, 9 березня ц.р., в Каневі відбулися урочисті заходи з нагоди 203-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка.

16 березня ц.р. в Каневі прийом громадян проводитиме начальник головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області

🕔10 березня 2017

Про нарахування ЄСВ, обчислення відпускних, нарахування страхового стажу та інші питання, порушені канівськими підприємцями

🕔9 березня 2017 2 березня ц.р. у Канівському міському будинку культури відбулась зустріч підприємців міста з представниками виконавчого комітету Канівської міської ради та контролюючих органів.

Послуга СМС-Маяк через "Он-лайн будинок юстиції"

🕔9 березня 2017 Головне територіальне управління юстиції в Черкаській області:

Використання реєстраторами та нотаріусами лише захищених носіїв особистих ключів

🕔9 березня 2017 Головне територіальне управління юстиції в Черкаській області інформує:

Вітаємо з святом весни!

🕔7 березня 2017

6 березня - річниця затвердження Державного Гімну України

🕔6 березня 2017

Сьогодні в Україні день жалоби за загиблими гірниками на шахті Степова у Львівській області

🕔3 березня 2017

25 березня ц.р. канівців закликають приєднатися до Всесвітньої акції Година Землі

🕔3 березня 2017 У суботу, 25 березня ц.р. о 20.30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої планети.