1.9°C clear skyКанів, Україна

Якими будуть пенсійні виплати у 2019 році – інформує Пенсійний фонд

🕔3 січня 2019 Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, з 1 січня 2019 року становить 1 497 грн., з 1 липня – 1 564 грн., з 1 грудня – 1 638 грн., інформує Канівський відділ обслуговування громадян ГУПФУ в Черкаській області.

Йому було б 80 …

🕔2 січня 2019

У дітей школи № 4 поцупили символ Нового Року

🕔2 січня 2019

Канівці зустріли Новий рік біля головної ялинки в центрі міста

🕔2 січня 2019 Традиційно, зустрівши Новий рік, жителі та гості Канева вирушають до головної ялинки міста, що розташована в центрі. Не став винятком і 2019-й.

КП "Управління ВКГ" інформує про намір здійснити коригування діючих тарифів

🕔29 грудня 2018

Завдяки наполегливим діям АМУ спрощено механізм надання органами місцевого самоврядування фінансової підтримки комунальним підприємствам

🕔29 грудня 2018

4 січня 2019 р. відбудеться круглий стіл «Степан Бандера в історії національно-визвольного руху України у ХХ столітті»

Канів розпочне 2019 рік із новим бюджетом об’єднаної територіальної громади

🕔29 грудня 2018 Відповідне рішення Канівської міської ради «Про бюджет Канівської міської ОТГ на 2019 рік» було ухвалено в ході останнього засідання сесії 20 грудня 2018 р.

"Новорічні покатушки"

🕔21 грудня 2018

Конкурс на заміщення вакантних посад помічника чергового сектору реагування патрульної поліції

🕔19 грудня 2018

До уваги водіїв та пішоходів: на дорогах утримується ожеледиця!

🕔18 грудня 2018

Необережне поводження з вогнем: протягом року у Каневі сталося 23 пожежі

🕔18 грудня 2018 Надзвичайні ситуації завдають чимало лиха людям та навколишньому середовищу, несуть з собою значні матеріальні, екологічні збитки та часто й людські жертви. Найбільш поширеними надзвичайними ситуаціями з усіх існуючих категорій є пожежі, адже вони мають значну чисельність, ареали поширення та несуть з собою численні збитки.

Канівський міський голова прозвітувався за рік роботи перед територіальною громадою

🕔17 грудня 2018 У суботу, 15 грудня ц.р., в міському будинку культури Канівський міський голова Ігор Ренькас звітувався перед територіальною громадою про проведену роботу в 2018 році.

19 грудня ц.р. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

🕔17 грудня 2018 У середу, 19 грудня ц.р., відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Канівської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Свято із сльозами на очах: у Каневі вшанували пам'ять ліквідаторів

🕔14 грудня 2018 У п’ятницю, 14 грудня ц.р., у Каневі пройшли заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

У Каневі пройшла всеукраїнська акція «16 днів проти насилля»

🕔14 грудня 2018 Традиційно з 25 листопада по 10 грудня в усіх регіонах України щороку проходить акція «16 днів проти насилля».

20 грудня ц.р. відбудеться засідання сесії Канівської міської ради

🕔14 грудня 2018 У четвер, 20 грудня ц.р., в залі засідань будинку рад представник депутатського корпусу Канівської міської ради зберуться на чергове засідання сесії.

Область оголошує конкурсний відбір проектних пропозицій від громадських організацій

🕔14 грудня 2018 Відповідно до ст. 14, 15 Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в України» та з метою підтримки громадської активності молоді, створення банку молодіжних суспільно-корисних ініціатив управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА розпочинає конкурсний відбір проектних пропозицій від громадських організацій, ініціативних груп та благодійних фондів для включення їх до календарного плану управління на 2019 рік та подальшої фінансової підтримки протягом року.

15-16 грудня ц.р. в Каневі проходитиме футбольний турнір пам’яті Віталія Святуна

🕔13 грудня 2018 Минає рік, як пішов із життя канівський спортсмен, гравець місцевого футбольного клубу «Родень» та просто гарна людина, колега і друг Віталій Святун.

Висота снігового покриву становить 16 см, - інформують метеорологи

🕔13 грудня 2018 За даними спостережень метеостанції Канів за останню добу, 12 грудня ц.р., випало 12,5 мм опадів у вигляді снігу та мокрого снігу.

Трудовий договір та договір цивільно-правового характеру. Яка різниця?

🕔13 грудня 2018 Питання визначення різниці між трудовим договором та договором цивільно-правового характеру (ЦПХ) має дуже практичне значення. Багато роботодавців зловживають укладенням договорів ЦПХ із працівниками, приховуючи таким чином фактичні трудові відносини. Для чого це робити? Є декілька тому причин.

Головну ялинку міста у Каневі відкриють на День святого Миколая

🕔13 грудня 2018 У середу, 19 грудня ц.р., з нагоди Дня святого Миколая в Каневі відбудуться святкові гуляння з концертами, майстер-класами та відкриттям центральної ялинки міста.

У Каневі пройшла міська спартакіада для дітей з інвалідністю

🕔12 грудня 2018 4 грудня ц.р. на базі Канівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 було проведено міську спартакіаду для дітей з інвалідністю.

Виконуючи заповіт Фріца Майєса, фірзенці дарують Канівській ЦРЛ сучасний операційний стіл

🕔12 грудня 2018 Уже майже півроку минуло, як серед нас не стало почесного громадянина Канева, голови громадської організації «Друзі Канева» Фріца Майєса… Утім, «посіяні» ним добрі справи, продовжують давати свої плоди донині. Так, цими днями Канів відвідує гість із німецького міста-побратима Фірзена - Мохамед Фарукі Фарук.

Канівське бюро правової допомоги: як діяти з кредитом після розлучення?

🕔12 грудня 2018