8.5°C overcast cloudsКанів, Україна

Для правопорушників затверджено перелік суспільно корисних робіт

🕔7 березня 2019 У середу, 6 березня ц.р., члени виконавчого комітету Канівської міської ради затвердили перелік об’єктів та види суспільно корисних робіт для правопорушників, на яких застосовано адміністративне стягнення або кримінальне покарання у виді громадських робіт.
Читати

Василя Туліна висувають на нагородження Почесною грамотою облради

🕔6 березня 2019 Відповідне рішення «Про затвердження кандидатури Туліна В.І. на нагородження Почесною грамотою Черкаської обласної ради» було ухвалено в ході останнього засідання виконавчого комітету Канівської міської ради у середу, 6 березня ц.р.
Читати

ID картка - вимога сьогодення

🕔6 березня 2019
Читати

Пенсійний фонд інформує: індексація та перерахунок пенсій з 1 березня 2019 року

🕔6 березня 2019 Частиною 2 статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон № 1058) передбачено, що для забезпечення індексації пенсії щороку проводиться перерахунок раніше призначених пенсій шляхом збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, який враховується для обчислення пенсії.
Читати

До проведення виборів відділ державного реєстру виборців працює без вихідних

🕔6 березня 2019 До чергових виборів Президента України залишилося менше місяця.
Читати

«Роде наш красний»: канівський коледж зібрав разом славетні династії міста

🕔5 березня 2019 У суботу, 2 березня ц.р., в рамках Всеукраїнського фестивалю «Шевченко у моїй родині» в Канівському коледжі культури і мистецтв пройшов літературно-мистецький захід «Роде наш красний».
Читати

У канівському сквері міст-побратимів встановлять дитячий майданчик

🕔5 березня 2019 Допомагають облаштовувати сквер, що розташований у Каневі по вулиці Енергетиків, друзі із польського міста-партнера Члухів.
Читати

Депутати затвердили План місцевого економічного розвитку Канева на 2019-2020 роки

🕔5 березня 2019 Відповідне рішення було затверджено в ході останнього засідання сесії Канівської міської ради ухвалено у четвер, 28 лютого ц.р.
Читати

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора

🕔4 березня 2019 Виконавчий комітет Канівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора реєстраційного відділу виконавчого комітету Канівської міської ради
Читати

Чи готові ви ризикувати довкіллям та власним здоров’ям заради випалювання сухої трави?

🕔4 березня 2019 Щорічно зі сходженням снігу та встановленням сухої погоди пожежно-рятувальні підрозділи все частіше залучаються до ліквідації пожеж в екосистемах, ліквідовуючи загорання сухої трави на господарських угіддях, уздовж транспортних магістралей та на узбіччях.
Читати

6 березня ц.р. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

🕔4 березня 2019 У середу, 6 березня ц.р., відбудеться чергове зсідання виконавчого комітету Канівської міської ради.
Читати

Більше тисячі заявок з усього світу надійшло щодо участі в Канівському кінофестивалі

🕔4 березня 2019 Триває прийом робіт на участь у IV-у Канівському міжнародному кінофестивалі ім. Ю. Іллєнка.
Читати

Чотирьом учасникам бойових дій в АТО виділено земельні ділянки

🕔1 березня 2019 Відповідні рішення було ухвалено в ході останнього засідання сесії Канівської міської ради у четвер, 28 лютого ц.р.
Читати

Чотири роки українським воїнам на сході допомагає Канівський волонтерський центр

🕔1 березня 2019 Рівно чотири роки тому, 1 березня 2015 року, в Каневі офіційно був створений Волонтерський центр на чолі з активістками Людмилою Мальон та Наталією Шульгою.
Читати

З ліцеїв канівські загальноосвітні навчальні заклади знову перетворилися на школи

🕔1 березня 2019 Депутати міської ради внесли зміни до ухваленого раніше рішення, відповідно до якого назви міських загальноосвітніх навчальних закладів повернулися до попередніх. Рішення було ухвалено у четвер, 28 лютого ц.р., в ході чергового засідання сесії Канівської міської ради.
Читати

Яким буде перший місяць весни? Прогноз на березень – 2019 на Черкащині

🕔1 березня 2019 Перший місяць весни - березень, саме він «виганяє» зиму, запрошуючи весну «в гості». Березень характеризується збільшенням тривалості дня й зменшенням хмарності, що сприяє інтенсивному зростанню тривалості сонячного сяйва до 120, проти лютневих 70 годин. Сонце щодень піднімається все вище і вище над обрієм і все більше прогріває повітря.
Читати

За збір, продаж та купівлю первоцвітів – штрафи до 3655 гривень

🕔28 лютого 2019 Відділом екології та муніципального контролю виконавчого комітету Канівської міської ради спільно з Національною поліцією будуть проведені посилені заходи щодо збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу, в тому числі тих, що занесені до Червоної книги України.
Читати

Де дізнатися про стан розгляду заяви державним реєстратором?

🕔28 лютого 2019 Державна реєстрація прав на нерухомість та їх обтяжень проводиться за заявою заявника шляхом звернення до суб’єкта державної реєстрації прав або нотаріуса.
Читати

9-10 березня ц.р. відбудуться заходи з нагоди дня народження і дня смерті Т. Шевченка

🕔28 лютого 2019
Читати

Новітні технології протезування для учасників АТО

🕔27 лютого 2019  
Читати

Що варто знати про кір та як уберегти себе від захворювання?

🕔27 лютого 2019 В Україні триває спалах кору з 2017 року. За цей час більше 73 000 людей у різних регіонах України захворіли на кір. Унаслідок хвороби померли 28 людей. Головна причина спалаху — велика кількість людей, нещеплених проти кору.
Читати

Близько ста осіб у Каневі тимчасово змінили місце голосування

🕔27 лютого 2019 Про це повідомив начальник відділу ведення державного реєстру виборців Микола Порожній в ході апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради та комунальних підприємств міста у п’ятницю, 22 лютого ц.р.
Читати

Основні принципи виборчого законодавства - консультує бюро правової допомоги

🕔26 лютого 2019 У грудні минулого року Міністерство юстиції України спільно з Центральною виборчою комісією започаткували ініціативу «Я МАЮ ПРАВО ОБИРАТИ», яка реалізовується в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!». До неї також  долучилася і система  безоплатної правової допомоги, яка включає понад 550 центрів та бюро по всій країні. Зважаючи на це, хочемо звернути увагу на основоположних засадах виборчого права.
Читати

У Канівському ліцеї №6 оновлюють решту вікон на металопластикові

🕔26 лютого 2019 З січня ц.р. у Канівському ліцеї №6 розпочались роботи по завершенню встановлення металопластикових вікон.
Читати

Канівцям пропонують долучитися до розробки Стратегії розвитку Канівської ОТГ

🕔26 лютого 2019 Інвестиції приходять у ті громади, де є сприятливе середовище і розроблена Стратегія розвитку цієї громади.
Читати