18.1°C clear skyКанів, Україна

Небезпечний купальний сезон у Каневі відкрито?

🕔3 травня 2018 У Каневі, на комплексі «Авто-Ріка», незважаючи на минулорічну трагедію, знову відбуваються небезпечні купальні розваги. Нагадаємо, 3 серпня 2017 року на приплаві «Авто-Ріки» втонула дівчина. Утім, попри заборони купатися у даному місці, 2 травня ц.р. знову спостерігалося значне скупчення підлітків, які влаштували тут купальні розваги шляхом стрибків з приплаву.

Щодо передплати журналу «Казна України»

🕔3 травня 2018

У Каневі, біля комунального підприємства «Авто-Ріка», зацвіли сакури

🕔2 травня 2018 Ніжним рожевим цвітом японської вишні, як ще називають сакуру, наразі можна полюбуватися у середмісті Канева, біля КП «Авто-Ріка».

Незадекларована праця – прірва для працівників та роботодавців

🕔2 травня 2018

Канівці підтримали ініціативу присвоєння Миколі Кобелякському звання «Почесний громадянин міста Канів»

🕔2 травня 2018 Своє слово з цього приводу громада міста мала змогу висловити в ході громадських слухань, що проходили в залі засідань будинку рад у суботу, 28 квітня ц.р.

У ході благодійної акції «Від серця до серця» канівська молодь зібрала понад 4000 грн.

🕔27 квітня 2018 З 2 по 22 квітня ц.р. в нашому місті проходила щорічна Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця», з метою забезпечення дитячих лікарень якісним медичним обладнанням.

У Канівській школі №4 відкрили пам’ятну дошку загиблому атовцю Сергію Кобченку

🕔27 квітня 2018  У середу, 25 квітня ц.р. виповнився рік від дня героїчної загибелі в ході виконання військового обов’язку в зоні АТО канівця Сергія Кобченка. З нагоди пам’ятної дати у Канівській школі №4, випускником якої є захисник, встановили меморіальну дошку.

Канівці вшанували пам'ять загиблих ліквідаторів Чорнобильської АЕС

🕔26 квітня 2018 Дата 26 квітня 1986 року назавжди закарбована в серцях українців. Трагічний день катастрофи на Чорнобильській АЕС зробив Чорнобиль відомим на увесь світ. Утім, слава видалася гіркою, як полин…

Вибухонебезпечні предмети: як не стати жертвою небезпечної знахідки?

🕔26 квітня 2018

Соціально-правовий захист та інтеграція в українське суспільство ромської нацменшини

🕔26 квітня 2018

Рятувальники нагадують про пожежну безпеку під час відзначення травневих свят

🕔25 квітня 2018 Невдовзі на нас чекають тривалі вихідні, а саме травневі свята. Всі жителі міста і району із задоволенням поїдуть на природу для відпочинку. Але слід пам’ятати, що байдужість та безвідповідальність любителів відпочинку на природі нерідко призводить до лісових пожеж, які завдають значної шкоди лісу та довкіллю загалом.

Мін’юст пропонує автоматично збільшувати розмір аліментів за їх несплату понад рік

🕔25 квітня 2018 Міністерство юстиції представило для обговорення низку нових законодавчих ініціатив, які мають покращити рівень забезпечення прав дітей в Україні.

Черкащина шукає таланти: оголошується обласний конкурс з образотворчого мистецтва

🕔24 квітня 2018 Черкаська обласна громадська організація «Світовид» спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, управлінням освіти і науки облдержадміністрації, департаментом культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації оголошують проведення обласного конкурсу з образотворчого мистецтва для обдарованих дітей та молоді «Таланти твої, Черкащино!».

11 травня ц.р. в Каневі пройде фестиваль творчості людей з інвалідністю

🕔24 квітня 2018

У Каневі День довкілля відзначили акцією з прибирання міста

🕔23 квітня 2018 21 квітня ц.р. Україна відзначала День довкілля. У Каневі з нагоди свята було оголошено загальноміську акцію «За чисте довкілля!», у якій взяли участь представники організацій, установ, підприємств міста, громадських осередків, депутати міської ради, активісти та просто небайдужі канівці.

Державна прикордонна служба України запрошує на військову службу за контрактом

🕔23 квітня 2018 Запрошуємо громадян України віком від 18 до 45 років до прикордонної служби України.

1 травня ц.р. з нагоди свята Весни і Праці у Каневі проходитимуть заходи

🕔23 квітня 2018

Визначено переможця концепції відеоролика про Канів

🕔23 квітня 2018 Конкурсною комісією визначено концепцію відеоролика про місто Канів, сюжет якої найбільше відповідає поставленій меті та завданням конкурсу, інформують в управлінні економічного розвитку.

Йде підготовка до літнього відпочинку та оздоровлення дітей

🕔20 квітня 2018 У середу, 18 квітня ц.р., члени виконкому ухвалили рішення «Про підготовку до літнього відпочинку та оздоровлення дітей м.Канева в 2018 році».

ЗНО з української мови та літератури канівські школярі складатимуть вдома?

🕔20 квітня 2018 Освітяни готуються до проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Особливості державної реєстрації припинення обтяження речових прав на нерухоме майно

🕔20 квітня 2018

Начальника відділу культури висувають на Заслуженого працівника культури України

🕔19 квітня 2018 Відповідне рішення - «Про висунення кандидатури Труфанової О.Г. на присвоєння почесного звання «Заслужений працівник культури України» було ухвалено в середу, 18 квітня ц.р., в ході чергового засідання виконавчого комітету.

Петицію про будівництво спортивного модуля «ОРСК» розглянуть депутати

🕔19 квітня 2018 У середу, 18 квітня ц.р., в ході чергового засідання виконавчого комітету було ухвалено рішення «Про електронну петицію «Будівництво спортивного модуля «ОРСК» на КП «Міський стадіон».

8-9 травня ц.р. в Каневі пройдуть заходи з нагоди Дня пам'яті та примирення

🕔19 квітня 2018

З травня вартість проїзду у громадському транспорті зросте до 5 гривень

🕔18 квітня 2018 З 2 травня ц.р. вартість проїзду на міських автобусних маршрутах загального користування становитиме 5 грн. Відповідне рішення було ухвалено в ході чергового засідання виконавчого комітету у середу, 18 квітня ц.р.