-10.8°C few cloudsКанів, Україна

Учні Канівської школи №1 - експерти із… фінансової грамотності

🕔28 грудня 2017 Другий рік поспіль у листопаді в Каневі стартує конкурс знавців фінансової грамотності. Цей цікавий навчальний курс з 2011-го року вивчається в двох загальноосвітніх школах міста: №1 і № 4.

Депутати затвердили розмір бюджету для виконання депутатських повноважень на 2018 рік

🕔28 грудня 2017 Затвердили депутати Канівської міської ради 21 грудня ц.р. й програму «Фонд на виконання депутатських повноважень» Канівської міської ради.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

🕔28 грудня 2017

Про обчислення пенсій чорнобильцям: зміни до статті 54 Чорнобильського закону

🕔27 грудня 2017

Зміни у законодавстві щодо звільнення деяких категорій платників від сплати ЄСВ

🕔27 грудня 2017

Фільм про Канів транслюватимуть на всеукраїнських телеканалах

🕔27 грудня 2017 У вівторок, 26 грудня ц.р., до нашого міста завітав український політик, політолог, історик, громадський діяч і просто друг Канева Микола Томенко. У залі засідань будинку рад він презентував повну версію фільму про Канів, що був знятий в рамках проекту «7 чудес України: історичні міста і містечка».

Україна розпочинається з тебе: у Каневі відзначили 80 років від дня народження В’ячеслава Чорновола

🕔27 грудня 2017 24 грудня ц.р. виповнилося 80 років від дня народження В’ячеслава Чорновола – українського політика, діяча руху опору, публіциста, ініціатора Акту проголошення Незалежності України 24 серпня 1991-го року, чиє життя різко обірвалося у загадковій аварії 25 березня 1999 року.

Обсяг фінансування міської програми «Депутатський фонд» на 2018 рік збільшено до 204 тис.грн.

🕔27 грудня 2017 21 грудня ц.р. в ході засідання сесії Канівської міської ради депутати затвердили міську Програму «Депутатський фонд» на 2018 рік, у рамках якої жителі міста, які опинилися у складних життєвих обставинах, можуть отримати  матеріальну допомогу.

До відома пенсіонерів!

🕔26 грудня 2017

Депутати затвердили бюджет міста на 2018 рік

🕔26 грудня 2017 У четвер, 21 грудня ц.р., в ході останнього засідання сесії цього року депутати Канівської міської ради затвердили бюджет міста на 2018 рік. За відповідний проект рішення проголосувало 26 представників депутатського корпусу, 5 – утрималося.

Учасники бойових дій, чорнобильці та інваліди отримуватимуть деякі адмінпослуги безкоштовно

🕔26 грудня 2017 В ході останнього засідання сесії - у четвер, 21 грудня ц.р., депутати Канівської міської ради ухвалили проект рішення «Про звільнення окремих категорій осіб від оплати вартості деяких адміністративних послуг, яка зараховується до бюджету м. Канева».

Звіт Канівського міського голови депутати міської ради підтримали одноголосно

🕔26 грудня 2017 Серед питань порядку денного чергового засідання сесії, що проходило у четвер, 21 грудня ц.р., депутати розглянули звіт міського голови Ігоря Ренькаса про діяльність виконавчих органів ради за 2017 рік.

Канівське бюро правової допомоги: про поновлення строків прийняття спадщини

🕔26 грудня 2017

«Учитель року – 2018»: канівські педагоги посіли почесні місця на обласному етапі конкурсу

🕔26 грудня 2017 18-20 грудня у КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся Фінальний етап обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018».

Канівський відділ Золотоніської місцевої прокуратури інформує

🕔22 грудня 2017

Благодійний фонд «Фармварта» передав безкоштовно ліків Каневу цього року вартістю близько 1 млн.грн.

🕔22 грудня 2017 Уже другий рік Канів активно співпрацює з благодійним фондом «Фарварта». Завдяки цій організації тисячі канівців, передусім, пенсіонери, багатодітні та малозабезпечені сім’ї мали змогу отримати найрізноманітніші медикаменти.

Депутати Канівської міської ради фракції Радикальної партії Олега Ляшка звітуватимуть про свою роботу

🕔22 грудня 2017

Захар, Кіра, Златослава, Ніколь, Клим і навіть Топрак - як називали дітей в Каневі протягом 2017 року

Кількість стерилізованих тварин у Каневі зросла майже до 200

🕔22 грудня 2017 Днями в Каневі завершилася акція щодо стерилізації безпритульних тварин. До слова, такі заходи щодо регулювання чисельності безпритульних тварин гуманним шляхом проводяться в нашому місті вже вдруге.

До уваги платників внесків та інших платежів до Пенсійного фонду України

🕔21 грудня 2017

Хто відповідатиме за реалізацію проектів-переможців Громадського бюджету?

🕔21 грудня 2017 Члени виконавчого комітету Канівської міської ради визначили виконавчі органи, які відповідатимуть за впровадження проектів -переможців Громадського бюджету в 2018 році. Відповідне рішення – «Про закріплення виконавчих органів міської ради за впровадження проектів-переможців Громадського бюджету в 2018 році» було ухвалено в ході чергового засідання в середу, 20 грудня ц.р.

Дітей, які найбільше потребують уваги та турботи, привітали зі святом Миколая

🕔21 грудня 2017 День святого Миколая - світле та радісне свято, яке приходить до наших осель, як зимова казка, та дарує віру в здійснення найзаповітніших мрій, наповнює наші серця надією та любов’ю, а найголовніше - надихає творити добро та милосердя до інших.

Виконком затвердив вартість харчування дітей в канівських дошкільних закладах

🕔21 грудня 2017 Відповідне рішення було ухвалено на засіданні виконавчого комітету Канівської міської ради у середу, 20 грудня ц.р.

Виконком погодив проект рішення міської ради про бюджет на 2018 рік

🕔20 грудня 2017 У ході чергового засідання виконавчого комітету Канівської міської ради, яке відбулося у середу, 20 грудня ц.р., члени виконавчого комітету розглянули та погодили проект рішення міської ради «Про міський бюджет на 2018 рік».

З 2018-го року Канівський кінофестиваль носитиме ім’я Юрія Іллєнка

🕔20 грудня 2017 Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет в ході чергового засідання у середу, 20 грудня ц.р.