1.9°C clear skyКанів, Україна

Очільник Канівського відділення поліції розповів про роботу депутатам міської ради

🕔17 березня 2017 Начальник Канівського відділу поліції Сергій Ждан звітував перед депутатами Канівської міської ради під час проведення депутатських слухань у четвер, 16 березня ц.р.

Як не стати корупціонером? – канівських депутатів консультувала фахівець з області

🕔17 березня 2017 У четвер, 16 березня ц.р. в залі засідань будинку рад відбулися депутатські слухання, на яких обговорювалися питання щодо роботи Канівського відділу поліції та правові питання, зокрема, вирішення конфлікту інтересів під час прийняття рішень депутатами відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Канів знову з теплом: у місті працюватимуть всі котельні

🕔16 березня 2017 Завдяки старанням працівників Канівського комунального підприємства теплових мереж, місцевої влади та за підтримки заступника голови ОДА Сергія Овчаренка у четвер, 16 березня ц.р., котельні, які напередодні було відключено через борги, запрацюють.

Отримати послугу із виготовлення внутрішнього паспорта - ID - картки громадянина України відтепер можна і в Каневі

🕔16 березня 2017

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта: Рішення Канівської міської ради «Про встановлення ставок орендної плати за користування земельними ділянками, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Канева»

🕔16 березня 2017 Рішення Канівської міської ради «Про встановлення ставок орендної плати за користування земельними ділянками, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Канева»

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта: Рішення Канівської міської ради «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати при здачі в оренду комунальної власності (цілісного майнового комплексу, нежилих приміщень, індивідуального визн

🕔16 березня 2017 Рішення Канівської міської ради «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати при здачі в оренду комунальної власності (цілісного майнового комплексу, нежилих приміщень, індивідуального визначеного майна) м.Канева, встановлення орендних ставок нерухомого майна (будівель, споруд, приміщень) комунальної власності територіальної громади міста Канева та затвердження договору оренди нерухомого майна»

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта: рішення Канівської міської ради «Про затвердження Положення про порядок проведення земельних аукціонів в м. Каневі /нова редакція/»

🕔16 березня 2017 Рішення Канівської міської ради «Про затвердження Положення про порядок проведення земельних аукціонів в м. Каневі /нова редакція/».

20 березня ц.р. відбудеться позачергове засідання міської ради

🕔15 березня 2017

У березні 1917 року постала Українська Центральна Рада

🕔15 березня 2017 У 1917 році Україна відзначає 100-річчя від початку Української Революції та утворення першого самостійного уряду – Українська Центральна Рада.  З цією вікопомною подією тісно пов’язана й історія Канева, як міста, де поховано Тараса Шевченка.

Через припинення подачі природного газу у Каневі зупинилися дві котельні: міська влада працює над вирішенням ситуації

🕔15 березня 2017 У вівторок, 14 березня ц.р., в другій половині дня у Каневі було зупинено дві котельні – в районі Канівського коледжу культури та мистецтв і заводу «Магніт».

Колектив школи, що на Донеччині, висловлює слова вдячності громаді Канівщини за таких воїнів як Микола Порожній

🕔15 березня 2017

16 березня ц.р. в Каневі відбудуться депутатські слухання щодо роботи місцевих правоохоронців

🕔14 березня 2017

Повноваження нотаріуса як державного реєстратора прав на нерухоме майно

🕔14 березня 2017

Зростання доходів місцевих бюджетів - внаслідок вдало проведених реформ Міністерства юстиції України

🕔14 березня 2017

Відбулися зміни до деяких нормативно-правових актів у сфері державної реєстрації актів цивільного захисту

🕔14 березня 2017 Як повідомляє Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області:

Реєстрація місця проживання новонародженої дитини

Вітаємо справжніх чоловіків з святом!

🕔13 березня 2017

У Каневі пройде весняна акція з благоустрою

🕔13 березня 2017 ШАНОВНІ КЛІЄНТИ ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ!

Проща до Тараса: представники української греко-католицької церкви започаткували в Каневі акцію «Паростки єднання»

🕔13 березня 2017 У суботу, 11 березня ц.р., на Тарасову гору в Канів завітало кілька сотень вірян Української греко-католицької церкви на чолі із Главою УГКЦ Блаженнішим Патріархом Святославом. Подібний захід,  а саме «Проща до Тараса Шевченка» проходить в нашому місті вже втретє.

Формується група дітей шкільного віку на оздоровлення до обласного дитячого санаторію «Городище»

🕔13 березня 2017 Діти м. Канева щомісяця направляються на оздоровлення до обласного дитячого санаторію «Городище» за путівками Черкаського регіонального відділення Дитячого Фонду України.

Канівці вшанували пам'ять Кобзаря

🕔10 березня 2017 У п’ятницю, 10 березня ц.р., в ході відзначення 156-х роковин від дня смерті Тараса Шевченка канівці вшанували пам'ять Кобзаря.

У Каневі відзначили день народження Тараса Шевченка

🕔10 березня 2017 У четвер, 9 березня ц.р., в Каневі відбулися урочисті заходи з нагоди 203-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка.

16 березня ц.р. в Каневі прийом громадян проводитиме начальник головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області

🕔10 березня 2017

Про нарахування ЄСВ, обчислення відпускних, нарахування страхового стажу та інші питання, порушені канівськими підприємцями

🕔9 березня 2017 2 березня ц.р. у Канівському міському будинку культури відбулась зустріч підприємців міста з представниками виконавчого комітету Канівської міської ради та контролюючих органів.

Послуга СМС-Маяк через "Он-лайн будинок юстиції"

🕔9 березня 2017 Головне територіальне управління юстиції в Черкаській області: