1.9°C clear skyКанів, Україна

Очільник Канівського відділення поліції розповів про роботу депутатам міської ради

🕔17 березня 2017 Начальник Канівського відділу поліції Сергій Ждан звітував перед депутатами Канівської міської ради під час проведення депутатських слухань у четвер, 16 березня ц.р.
Читати

Як не стати корупціонером? – канівських депутатів консультувала фахівець з області

🕔17 березня 2017 У четвер, 16 березня ц.р. в залі засідань будинку рад відбулися депутатські слухання, на яких обговорювалися питання щодо роботи Канівського відділу поліції та правові питання, зокрема, вирішення конфлікту інтересів під час прийняття рішень депутатами відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».
Читати

Канів знову з теплом: у місті працюватимуть всі котельні

🕔16 березня 2017 Завдяки старанням працівників Канівського комунального підприємства теплових мереж, місцевої влади та за підтримки заступника голови ОДА Сергія Овчаренка у четвер, 16 березня ц.р., котельні, які напередодні було відключено через борги, запрацюють.
Читати

Отримати послугу із виготовлення внутрішнього паспорта - ID - картки громадянина України відтепер можна і в Каневі

🕔16 березня 2017
Читати

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта: Рішення Канівської міської ради «Про встановлення ставок орендної плати за користування земельними ділянками, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Канева»

🕔16 березня 2017 Рішення Канівської міської ради «Про встановлення ставок орендної плати за користування земельними ділянками, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Канева»
Читати

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта: Рішення Канівської міської ради «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати при здачі в оренду комунальної власності (цілісного майнового комплексу, нежилих приміщень, індивідуального визн

🕔16 березня 2017 Рішення Канівської міської ради «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати при здачі в оренду комунальної власності (цілісного майнового комплексу, нежилих приміщень, індивідуального визначеного майна) м.Канева, встановлення орендних ставок нерухомого майна (будівель, споруд, приміщень) комунальної власності територіальної громади міста Канева та затвердження договору оренди нерухомого майна»
Читати

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта: рішення Канівської міської ради «Про затвердження Положення про порядок проведення земельних аукціонів в м. Каневі /нова редакція/»

🕔16 березня 2017 Рішення Канівської міської ради «Про затвердження Положення про порядок проведення земельних аукціонів в м. Каневі /нова редакція/».
Читати

20 березня ц.р. відбудеться позачергове засідання міської ради

🕔15 березня 2017
Читати

У березні 1917 року постала Українська Центральна Рада

🕔15 березня 2017 У 1917 році Україна відзначає 100-річчя від початку Української Революції та утворення першого самостійного уряду – Українська Центральна Рада.  З цією вікопомною подією тісно пов’язана й історія Канева, як міста, де поховано Тараса Шевченка.
Читати

Через припинення подачі природного газу у Каневі зупинилися дві котельні: міська влада працює над вирішенням ситуації

🕔15 березня 2017 У вівторок, 14 березня ц.р., в другій половині дня у Каневі було зупинено дві котельні – в районі Канівського коледжу культури та мистецтв і заводу «Магніт».
Читати

Колектив школи, що на Донеччині, висловлює слова вдячності громаді Канівщини за таких воїнів як Микола Порожній

🕔15 березня 2017
Читати

16 березня ц.р. в Каневі відбудуться депутатські слухання щодо роботи місцевих правоохоронців

🕔14 березня 2017
Читати

Повноваження нотаріуса як державного реєстратора прав на нерухоме майно

🕔14 березня 2017
Читати

Зростання доходів місцевих бюджетів - внаслідок вдало проведених реформ Міністерства юстиції України

🕔14 березня 2017
Читати

Відбулися зміни до деяких нормативно-правових актів у сфері державної реєстрації актів цивільного захисту

🕔14 березня 2017 Як повідомляє Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області:
Читати

Реєстрація місця проживання новонародженої дитини

🕔14 березня 2017 Реєстрація місця проживання новонародженої дитини через Канівський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області
Читати

Вітаємо справжніх чоловіків з святом!

🕔13 березня 2017
Читати

У Каневі пройде весняна акція з благоустрою

🕔13 березня 2017 ШАНОВНІ КЛІЄНТИ ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ!
Читати

Проща до Тараса: представники української греко-католицької церкви започаткували в Каневі акцію «Паростки єднання»

🕔13 березня 2017 У суботу, 11 березня ц.р., на Тарасову гору в Канів завітало кілька сотень вірян Української греко-католицької церкви на чолі із Главою УГКЦ Блаженнішим Патріархом Святославом. Подібний захід,  а саме «Проща до Тараса Шевченка» проходить в нашому місті вже втретє.
Читати

Формується група дітей шкільного віку на оздоровлення до обласного дитячого санаторію «Городище»

🕔13 березня 2017 Діти м. Канева щомісяця направляються на оздоровлення до обласного дитячого санаторію «Городище» за путівками Черкаського регіонального відділення Дитячого Фонду України.
Читати

Канівці вшанували пам'ять Кобзаря

🕔10 березня 2017 У п’ятницю, 10 березня ц.р., в ході відзначення 156-х роковин від дня смерті Тараса Шевченка канівці вшанували пам'ять Кобзаря.
Читати

У Каневі відзначили день народження Тараса Шевченка

🕔10 березня 2017 У четвер, 9 березня ц.р., в Каневі відбулися урочисті заходи з нагоди 203-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка.
Читати

16 березня ц.р. в Каневі прийом громадян проводитиме начальник головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області

🕔10 березня 2017
Читати

Про нарахування ЄСВ, обчислення відпускних, нарахування страхового стажу та інші питання, порушені канівськими підприємцями

🕔9 березня 2017 2 березня ц.р. у Канівському міському будинку культури відбулась зустріч підприємців міста з представниками виконавчого комітету Канівської міської ради та контролюючих органів.
Читати

Послуга СМС-Маяк через "Он-лайн будинок юстиції"

🕔9 березня 2017 Головне територіальне управління юстиції в Черкаській області:
Читати