28.5°C clear skyКанів, Україна

Канівські спортсмени здобули призові місця на всеукраїнському турнірі з карате

🕔8 червня 2017 Сім юних спортсменів СК «Атлант» (тренер Антон Бараболін) представили наше місто на відкритій першості Черкаської області з годзю-рю карате "BUDOKAN OPEN", яка проходила в Черкасах 27 травня ц.р.
Читати

Співпраця Україна – НАТО: Президент затвердив програму співробітництва на 2017 рік

🕔8 червня 2017 Президент України Петро Порошенко підписав Указ “Про затвердження Річної національної програми під егідою Комісії Україна - НАТО на 2017 рік”.
Читати

Виконавчий комітет ухвалив рішення про придбання 2-кімнатної квартири учаснику АТО

🕔7 червня 2017 Відповідне рішення було прийнято одноголосно на черговому засіданні виконавчого комітету у середу, 7 червня ц.р.
Читати

Чи варто знову підвищувати тарифи на воду – вивчатиме спеціальна комісія

🕔7 червня 2017 У середу, 7 червня ц.р., на черговому засіданні виконавчого комітету знову розглядалося питання щодо підвищення тарифів на послуги водопостачання та водовідведення Канівського КП «Управління ВКГ».
Читати

Пішов з життя директор Канівського комунального підприємства теплових мереж Гузь Олександр Іванович

🕔3 червня 2017
Читати

7 червня ц.р. відбудеться прийом завідувачем сектором взаємодії з суб'єктами державної реєстрації

🕔2 червня 2017
Читати

У центрі Канева відкривається соціальний магазин

🕔2 червня 2017 13 червня ц.р. у Каневі відкриється перший соціальний магазин.
Читати

На День захисту дітей маленькі канівці продемонстрували свої таланти

🕔2 червня 2017 1 червня в Україні традиційно відзначається Міжнародний день захисту дітей.
Читати

У Каневі пройшов мистецький форум «Кобзареві джерела»

🕔2 червня 2017 З 29 по 31 травня ц.р. у Каневі проходив Всеукраїнський молодіжний мистецький форум «Кобзареві джерела».
Читати

Заява про оголошення конкурсу проектів на виконання соціального замовлення для надання соціальних послуг 

🕔2 червня 2017  
Читати

Благодійник із Фірзена Фріц Майєс отримав почесну грамоту від голови Черкаської ОДА

🕔1 червня 2017 Відвідуючи музей Тараса Шевченка, що на Чернечій горі в Каневі, під час відзначення шевченківських днів, керівник Черкащини Юрій Ткаченко провів зустріч із головою благодійної спілки «Друзі Канева», почесним громадянином міста Канів Фріцом Майєсом.
Читати

Канів відвідали друзі із міста Фірзен

🕔1 червня 2017 З 20 по 24 травня ц.р. у Каневі гостювала делегація із міста-побратима Фірзен (Німеччина) на чолі із Фріцом Майєсом, почесним громадянином нашого міста. Всього делегація нараховувала 9 осіб. Більшість - члени асоціації «Друзі Канева», яка вже понад 25 років активно допомагає Каневу, надаючи матеріальну, гуманітарну допомогу тощо.
Читати

Вартість проїзду в міському транспорті залишається в розмірі 3,50 грн. Виконком не погодив підвищення до 4-ох гривень

🕔1 червня 2017 Ознайомитися з результатами моніторингу, проведеного в міському транспорті, та переглянути діючі тарифи на послуги автоперевезення пасажирів в місті Канів члени виконавчого комітету зібралися на позачергове засідання в середу, 31 травня ц.р.
Читати

1 червня - Міжнародний день захисту дітей

🕔1 червня 2017
Читати

Як впровадити в Україні норвезький досвід з децентралізації - дізнавалися представники виконкому у Миргороді

🕔31 травня 2017 Протягом 29-30 травня ц.р. у Миргороді проходило друге засідання робочої групи з підвищення ефективності діяльності в сфері місцевого економічного розвитку. Захід відбувався в рамках спільного проекту Асоціації міст України та Норвезької асоціації місцевих і регіональних влад "Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні”.
Читати

Чинне законодавство забороняє на березі Дніпра в Каневі облаштовувати пляжі

🕔31 травня 2017 Офіційних місць відпочинку (пляжів) на водних об’єктах міста Канева не визначено.
Читати

Криміногенна ситуація в Каневі: аналіз роботи місцевого відділу поліції

🕔29 травня 2017 В ході минулого засідання сесії Канівської міської ради, яке проходило 25 травня ц.р., депутати заслухали інформацію про результати роботи Канівського відділення поліції протягом чотирьох місяців ц.р., зокрема, про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку тощо.
Читати

Валентина Чиж більше не очолює депутатську комісію із питань ЖКГ, транспорту, зв’язку і комунальної власності

🕔29 травня 2017 Відповідне рішення ухвалили депутати під час ІІІ-го чергового засідання сесії міської ради, яке відбулося у четвер, 25 травня ц.р.  
Читати

Учні школи №6 вшанували пам’ять відомої перекладачки Віри Річ

🕔29 травня 2017 Вже не один рік члени клубу юних лінгвістів Канівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов (керівник - вчитель англійської мови Людмила Калашнік) вивчають і читають твори Т.Г.Шевченка у перекладі Віри Річ – всесвітньо відомої перекладачки української літератури англійською мовою.
Читати

Депутати ухвалили рішення про земельні ділянки для воїнів АТО

🕔29 травня 2017 Депутати Канівської міської ради підтримали надання дозволу виконкому Канівської міськради на розробку технічної документації щодо поділу та об’єднання земельних ділянок площею 6,5 га, яка знаходиться в Лівобережній промисловій зоні на Лівому березі р.Дніпро (орендар ОК «Садівниче товариство воїнів АТО»).
Читати

Одного голосу забракло депутатам для утворення Канівської об’єднаної територіальної громади

🕔29 травня 2017 Вже втретє на засідання сесії Канівської міської ради, яке проходило у четвер, 25 травня ц.р., виносився проект рішення про створення Канівської об'єднаної територіальної громади.
Читати

Працівник, якому залишилося менше трьох років до пенсії, не може бути звільненим

🕔29 травня 2017 Згідно з внесеними змінами до Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП), а саме                 статті 42, категорія працівників, яким залишилося менше трьох років до настання пенсійного віку не підлягають звільненню. Зазначеними змінами законодавець надає переважне право на залишення на роботі при вивільненні працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці особам передпенсійного віку.
Читати

Питання щодо підвищення вартості проїзду в міському транспорті до 4 гривень розглядатиметься пізніше

🕔29 травня 2017 Так, у середу, 24 травня ц.р., на засіданні виконавчого комітету Канівської міської ради розглядалося питання, ініційоване місцевими перевізниками - ТОВ «М+М», щодо вимушеного підвищення тарифів на свої послуги до 4-х гривень.
Читати

1 червня ц.р. у Каневі відзначатимуть Міжнародний день захисту дітей

🕔26 травня 2017
Читати

Як у Німеччині працюють з дітьми, молоддю та сім'ями - вивчала канівська делегація у Фірзені

🕔25 травня 2017 Офіційна делегація міста Канева у складі заступник міського голови Наталія Матінова, директор Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Валентина Яворська, спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді Олександр Семенченко, а також двоє перекладачів з 3 по 12 травня ц.р. перебувала з візитом у місті Фірзен (Німеччина).
Читати