29.2°C broken cloudsКанів, Україна

Затверджено порядки здійснення державного контролю і нагляду за додержанням законодавства про працю

🕔10 травня 2017

У Каневі відзначили День пам’яті та примирення і 72-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

🕔9 травня 2017 Пам'ять поколінь вела канівців до Меморіалу Слави протягом 8 й 9 травня ц.р., у дні, коли вся Україна відзначає День пам’яті та примирення і 72-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Служба у справах дітей: дитина має бути в сім’ї

🕔9 травня 2017 Останніми роками на телебаченні зросла кількість шоу та телепередач, де порушується питання роботи служб у справах дітей. В Каневі також є така служба. Чим же вона займається та якими питаннями опікується – читайте в цьому матеріалі.

Пам'ятаємо - перемагаємо!

🕔7 травня 2017

На сесії звітували директори двох комунальних підприємств міста

🕔5 травня 2017 У четвер, 4 травня ц.р., на засіданні сесії Канівської міської ради перед депутатами звітували керівники комунальних підприємств «Авто-ріка» і «Канівське госпрозрахункове художньо-виробниче об’єднання».

Депутати ухвалили зміни до міського бюджету на 2017 рік

🕔5 травня 2017

Розгляд питання про земельні ділянки для воїнів АТО перенесено

🕔5 травня 2017

Олена Люлька залишилася у складі депутатського корпусу Канівської міської ради VII-го скликання

🕔5 травня 2017 Першим питанням порядку денного на черговому засіданні сесії міської ради VII-го скликання, яке відбулося у четвер, 4 травня ц.р., - було «Про дострокове припинення повноважень депутата Канівської міської ради VII-го скликання Олени Люльки».

На КП «Міський ринок» проведено аудит – результати стануть відомі вже в травні

🕔5 травня 2017

Почесну відзнаку «За заслуги перед містом Канів» від міського голови отримав священик Успенського собору Георгій Почтовий

🕔5 травня 2017 20 квітня ц.р. настоятель Успенського собору Георгій Почтовий відзначив свій 70-й день народження. Канівський міський голова Ігор Ренькас привітав отця Георгія із ювілейною датою.

Канівський міський голова взяв участь у столичній конференції з питань економічного розвитку

🕔4 травня 2017 24 квітня ц.р. у Києві пройшла конференція, присвячена запуску в Україні нового проекту ЄС «Мери за економічне зростання», у якій взяли участь Канівський міський голова Ігор Ренькас і начальник управління економічного розвитку Олена Жорнова.

Канів та оновлений Громадський бюджет

🕔4 травня 2017 10 травня 2017 року в Каневі відбудеться семінар «Бюджет міських ініціатив м. Канів» з представниками органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу, робочої групи з розробки Положення бюджету участі, місцевих жителів, громадських організацій, ЗМІ та експертів проекту.

19 травня ц.р. в Каневі проводитимуть прийом громадян представники Управління захисту споживачів в Черкаській області

🕔4 травня 2017

У Каневі відзначили Всесвітній день охорони праці

🕔4 травня 2017 Відповідно до Указу Президента Всесвітній день охорони праці, який відзначається щороку 28 квітня, визначено Днем охорони праці в Україні. За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз цьогорічного Всесвітнього дня охорони праці – «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

11 травня ц.р. відбудеться позачергове засідання сесії Канівської міської ради

🕔4 травня 2017

12 травня ц.р. в Каневі пройдуть урочисті заходи з нагоди 90-річчя

🕔3 травня 2017

11 травня ц.р. в Каневі пройде фестиваль

🕔3 травня 2017

Зупинилося серце легендарного поета, почесного громадянина Канева Бориса Олійника

🕔3 травня 2017 На 82-у році життя пішов у Вічність видатний український поет, перекладач, академік НАН України, Герой України, лауреат Шевченківської премії, голова Українського фонду культури та почесний громадянин Канева Борис Ілліч Олійник.

Канівська громада дала згоду на об’єднання з п’ятьма сільськими радами

🕔1 травня 2017 Відповідне рішення було прийнято у суботу, 29 квітня ц.р., в залі засідань будинку рад під час проведення громадських слухань. У заході взяло участь більше 50 осіб.

Перерахунок пенсій у зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму з 1 травня 2017 року

🕔28 квітня 2017

Атовцям пропонують оздоровитися

🕔28 квітня 2017 Центр допомоги учасникам АТО та управління соціального захисту населення виконавчого комітету Канівської міської ради закликають військовослужбовців, які брали участь в проведенні антитерористичної операції (АТО) пройти лікування та відпочинок в санаторіях реабілітаційного характеру.

Всесвітній день охорони праці

🕔28 квітня 2017

Канівці провели в останню путь захисника України Сергія Кобченка

🕔27 квітня 2017 Невтішна статистика війни черговий раз донесла до Канева звістку про те, що скорботний список наших земляків, які відійшли у вічність, захищаючи Україну, поповнився ще одним захисником з міста Канів - Сергієм Кобченком.

Наслідки заниження вартості нерухомого майна при його оцінці

🕔27 квітня 2017

Заходи з відзначення в Каневі Дня пам'яті тa примирення, присвячені пам'ятi жертв Другої Світової війни та 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі (8,9 травня 2017 року)

🕔27 квітня 2017