29.2°C broken cloudsКанів, Україна

Затверджено порядки здійснення державного контролю і нагляду за додержанням законодавства про працю

🕔10 травня 2017
Читати

У Каневі відзначили День пам’яті та примирення і 72-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

🕔9 травня 2017 Пам'ять поколінь вела канівців до Меморіалу Слави протягом 8 й 9 травня ц.р., у дні, коли вся Україна відзначає День пам’яті та примирення і 72-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Читати

Служба у справах дітей: дитина має бути в сім’ї

🕔9 травня 2017 Останніми роками на телебаченні зросла кількість шоу та телепередач, де порушується питання роботи служб у справах дітей. В Каневі також є така служба. Чим же вона займається та якими питаннями опікується – читайте в цьому матеріалі.
Читати

Пам'ятаємо - перемагаємо!

🕔7 травня 2017
Читати

На сесії звітували директори двох комунальних підприємств міста

🕔5 травня 2017 У четвер, 4 травня ц.р., на засіданні сесії Канівської міської ради перед депутатами звітували керівники комунальних підприємств «Авто-ріка» і «Канівське госпрозрахункове художньо-виробниче об’єднання».
Читати

Депутати ухвалили зміни до міського бюджету на 2017 рік

🕔5 травня 2017
Читати

Розгляд питання про земельні ділянки для воїнів АТО перенесено

🕔5 травня 2017
Читати

Олена Люлька залишилася у складі депутатського корпусу Канівської міської ради VII-го скликання

🕔5 травня 2017 Першим питанням порядку денного на черговому засіданні сесії міської ради VII-го скликання, яке відбулося у четвер, 4 травня ц.р., - було «Про дострокове припинення повноважень депутата Канівської міської ради VII-го скликання Олени Люльки». 
Читати

На КП «Міський ринок» проведено аудит – результати стануть відомі вже в травні

🕔5 травня 2017
Читати

Почесну відзнаку «За заслуги перед містом Канів» від міського голови отримав священик Успенського собору Георгій Почтовий

🕔5 травня 2017 20 квітня ц.р. настоятель Успенського собору Георгій Почтовий відзначив свій 70-й день народження. Канівський міський голова Ігор Ренькас привітав отця Георгія із ювілейною датою.
Читати

Канівський міський голова взяв участь у столичній конференції з питань економічного розвитку

🕔4 травня 2017 24 квітня ц.р. у Києві пройшла конференція, присвячена запуску в Україні нового проекту ЄС «Мери за економічне зростання», у якій взяли участь Канівський міський голова Ігор Ренькас і начальник управління економічного розвитку Олена Жорнова.
Читати

Канів та оновлений Громадський бюджет

🕔4 травня 2017 10 травня 2017 року в Каневі відбудеться семінар «Бюджет міських ініціатив м. Канів» з представниками органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу, робочої групи з розробки Положення бюджету участі, місцевих жителів, громадських організацій, ЗМІ та експертів проекту.
Читати

19 травня ц.р. в Каневі проводитимуть прийом громадян представники Управління захисту споживачів в Черкаській області

🕔4 травня 2017
Читати

У Каневі відзначили Всесвітній день охорони праці

🕔4 травня 2017 Відповідно до Указу Президента Всесвітній день охорони праці, який відзначається щороку 28 квітня, визначено Днем охорони праці в Україні. За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз цьогорічного Всесвітнього дня охорони праці – «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».
Читати

11 травня ц.р. відбудеться позачергове засідання сесії Канівської міської ради

🕔4 травня 2017
Читати

12 травня ц.р. в Каневі пройдуть урочисті заходи з нагоди 90-річчя

🕔3 травня 2017
Читати

11 травня ц.р. в Каневі пройде фестиваль

🕔3 травня 2017
Читати

Зупинилося серце легендарного поета, почесного громадянина Канева Бориса Олійника

🕔3 травня 2017 На 82-у році життя пішов у Вічність видатний український поет, перекладач, академік НАН України, Герой України, лауреат Шевченківської премії, голова Українського фонду культури та почесний громадянин Канева Борис Ілліч Олійник.
Читати

Канівська громада дала згоду на об’єднання з п’ятьма сільськими радами

🕔1 травня 2017 Відповідне рішення було прийнято у суботу, 29 квітня ц.р., в залі засідань будинку рад під час проведення громадських слухань. У заході взяло участь більше 50 осіб.
Читати

Перерахунок пенсій у зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму з 1 травня 2017 року

🕔28 квітня 2017
Читати

Атовцям пропонують оздоровитися

🕔28 квітня 2017 Центр допомоги учасникам АТО та управління соціального захисту населення виконавчого комітету Канівської міської ради закликають військовослужбовців, які брали участь в проведенні антитерористичної операції (АТО) пройти лікування та відпочинок в санаторіях реабілітаційного характеру.  
Читати

Всесвітній день охорони праці

🕔28 квітня 2017
Читати

Канівці провели в останню путь захисника України Сергія Кобченка

🕔27 квітня 2017 Невтішна статистика війни черговий раз донесла до Канева звістку про те, що скорботний список наших земляків, які відійшли у вічність, захищаючи Україну, поповнився ще одним захисником з міста Канів - Сергієм Кобченком.
Читати

Наслідки заниження вартості нерухомого майна при його оцінці

🕔27 квітня 2017
Читати

Заходи з відзначення в Каневі Дня пам'яті тa примирення, присвячені пам'ятi жертв Другої Світової війни та 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі (8,9 травня 2017 року)

🕔27 квітня 2017
Читати