20.5°C broken cloudsКанів, Україна

Зростання доходів місцевих бюджетів - внаслідок вдало проведених реформ Міністерства юстиції України

🕔14 березня 2017

Відбулися зміни до деяких нормативно-правових актів у сфері державної реєстрації актів цивільного захисту

🕔14 березня 2017 Як повідомляє Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області:

Реєстрація місця проживання новонародженої дитини

Вітаємо справжніх чоловіків з святом!

🕔13 березня 2017

У Каневі пройде весняна акція з благоустрою

🕔13 березня 2017 ШАНОВНІ КЛІЄНТИ ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ!

Проща до Тараса: представники української греко-католицької церкви започаткували в Каневі акцію «Паростки єднання»

🕔13 березня 2017 У суботу, 11 березня ц.р., на Тарасову гору в Канів завітало кілька сотень вірян Української греко-католицької церкви на чолі із Главою УГКЦ Блаженнішим Патріархом Святославом. Подібний захід,  а саме «Проща до Тараса Шевченка» проходить в нашому місті вже втретє.

Формується група дітей шкільного віку на оздоровлення до обласного дитячого санаторію «Городище»

🕔13 березня 2017 Діти м. Канева щомісяця направляються на оздоровлення до обласного дитячого санаторію «Городище» за путівками Черкаського регіонального відділення Дитячого Фонду України.

Канівці вшанували пам'ять Кобзаря

🕔10 березня 2017 У п’ятницю, 10 березня ц.р., в ході відзначення 156-х роковин від дня смерті Тараса Шевченка канівці вшанували пам'ять Кобзаря.

У Каневі відзначили день народження Тараса Шевченка

🕔10 березня 2017 У четвер, 9 березня ц.р., в Каневі відбулися урочисті заходи з нагоди 203-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка.

16 березня ц.р. в Каневі прийом громадян проводитиме начальник головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області

🕔10 березня 2017

Про нарахування ЄСВ, обчислення відпускних, нарахування страхового стажу та інші питання, порушені канівськими підприємцями

🕔9 березня 2017 2 березня ц.р. у Канівському міському будинку культури відбулась зустріч підприємців міста з представниками виконавчого комітету Канівської міської ради та контролюючих органів.

Послуга СМС-Маяк через "Он-лайн будинок юстиції"

🕔9 березня 2017 Головне територіальне управління юстиції в Черкаській області:

Використання реєстраторами та нотаріусами лише захищених носіїв особистих ключів

🕔9 березня 2017 Головне територіальне управління юстиції в Черкаській області інформує:

Вітаємо з святом весни!

🕔7 березня 2017

6 березня - річниця затвердження Державного Гімну України

🕔6 березня 2017

Сьогодні в Україні день жалоби за загиблими гірниками на шахті Степова у Львівській області

🕔3 березня 2017

25 березня ц.р. канівців закликають приєднатися до Всесвітньої акції Година Землі

🕔3 березня 2017 У суботу, 25 березня ц.р. о 20.30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої планети.

У Каневі відбулась зустріч із підприємцями міста за участі представників всіх профільних служб і управлінь

🕔3 березня 2017 Останнім часом в законодавстві відбулося багато суттєвих змін щодо контролю за діяльністю підприємців та оподаткування. У зв’язку з цим, щоб поінформувати підприємців та надати відповіді на всі запитання за ініціативи депутата Канівської міської ради, голови спілки підприємців Володимира Коржова та виконуючого керуючого справами виконавчого комітету Володимира Святелика у четвер, 2 березня ц.р., в міському будинку культури відбулася зустріч із підприємцями Канева.

Комісія Канівської міської ради обговорила ситуацію із виявленими небезпечними відходами на території Канева

🕔2 березня 2017 У середу, 1 березня ц.р., відбулося засідання постійної комісії Канівської міської ради з питань охорони навколишнього природного середовища, атмосферного повітря та поводження з безхазяйними відходами.

КП «Управління ВКГ» інформує про зміну тарифів

🕔2 березня 2017 01 березня 2017 року виконавчим комітетом Канівської міської ради було прийнято рішення за № 88  «Про коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо -будинкових систем), що надаються комунальним підприємством «Управління ВКГ»

Канів стане «відкритим містом»

🕔2 березня 2017 У середу, 1 березня ц.р., в залі засідань будинку рад відбулося урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між Канівським міським головою Ігорем Ренькасом, представником проекту «Відкрите місто» Фонду Східна Європа Юрієм Піскалюком і головою Канівської громадської організації «Разом» Лесею Шульгою.

Запрошення в «Школу майбутнього пенсіонера»

🕔2 березня 2017

Із Канева в зону АТО поїде автомобіль «швидкої допомоги», відремонтований силами благодійників

🕔2 березня 2017 У четвер, 2 березня ц.р., в зону АТО з Канева відправиться автомобіль «швидкої допомоги», відремонтований силами благодійників, волонтерів та небайдужих канівців.

З 1 квітня ц.р. вартість на централізоване водопостачання і водовідведення зросте на 18,5%

🕔2 березня 2017 Рішення про це з 5-ї спроби ухвалили члени виконавчого комітету у середу, 1 березня ц.р.

Вперше в місті функціонуватимуть класи за проектом «Інтелект України»

🕔1 березня 2017 Ми живемо в період інтенсивного розвитку інформаційно-комунікаційних технологій , які міцно ввійшли в наше життя. Сучасна молода людина мусить уміти швидко й успішно адаптуватися до навколишнього середовища, до соціальних змін. Актуальним завданням сучасної системи освіти України є підвищення рівня якості знань учнів та виховання успішної людини.