Секрети управління цілим містом дізнавалися школярі на зустрічі з міським головою


Повернутись

Як це – управляти цілим містом, зацікавилися учні 9-го класу Канівської санаторної школи-інтернат та завітали в гості до міського голови Ігоря Ренькаса. Зустріч відбулася у четвер, 14 грудня ц.р.

В ході бесіди очільник міста розповів школярам про специфіку роботи органу місцевого самоврядування та виконавчого комітету Канівської міської ради, зокрема. Насамперед дітей цікавили функції та обов’язки міського голови.

- Я завжди кажу, що міський голова - це як начальник жеку, - зауважив І.Ренькас. - Це господарник, який насамперед займається питаннями обслуговування міста: вивезти сміття, замінити трубу, заасфальтувати дорогу...

Користуючись нагодою, 9-тикласники запитували в голови, чому в Каневі бракує місць відпочинку.

- Це приватні структури і ми не маємо на них безпосереднього впливу. Втім, вірю, що з часом закладів для культурного дозвілля в місті ставатиме більше, ми зі свого боку цьому тільки сприятимемо, - запевнив І.Ренькас.

Порушили питання діти й про роботу канівського кінотеатру, зокрема, чому в ньому не «крутять» кіно.

- Наразі ми працюємо над цим, - відповів голова. - Утім, для цього потрібно сплатити ліцензію і податок. Скільки коштуватиме квиток в такому разі, і чи буде це користуватися у Каневі попитом – питання.

Цікавилися школярі й питаннями будівництва нового будинку культури, екології та підробітку молоді тощо.

Насамкінець І.Ренькас поступився дітям своїм робочим місцем і кожен школяр мав змогу сам відчути, як це – сидіти в кріслі міського голови.

На завершення заходу дітям запропонували організувати свій молодіжний виконком й долучатися до вирішення проблем міста, брати участь у засіданнях виконкому та сесій міської ради. Подібна практика співпраці дорослих і молоді вже була.

  Друк статті