Хто відповідатиме за реалізацію проектів-переможців Громадського бюджету?


Повернутись

Члени виконавчого комітету Канівської міської ради визначили виконавчі органи, які відповідатимуть за впровадження проектів -переможців Громадського бюджету в 2018 році. Відповідне рішення – «Про закріплення виконавчих органів міської ради за впровадження проектів-переможців Громадського бюджету в 2018 році» було ухвалено в ході чергового засідання в середу, 20 грудня ц.р.

Нагадаємо, з 31 жовтня по 15 листопада ц.р. в Каневі тривало голосування за проекти Громадського бюджету, які будуть реалізовані у 2018 році. Загалом в голосуванні взяло участь 602 жителі міста, які віддали 1080 голосів за великі та малі проекти.
Відтак, за результатами найбільшу підтримку серед канівців здобув проект «Місце побачень у парку над Дніпром» - 305 голосів, який передбачає створення на набережній Дніпра оригінального місця для зустрічей (бюджет проекту складає 215 тис.грн.). 
Серед мікропроектів, вартість кожного з яких складає 50 тис.грн., переможцями стали: «Оновлений ФСК «Спарта»; «Безпечний пішохідний перехід з світлофором»; «Перша велодоріжка в м. Каневі»; «Сонячний годинник дружби». Окрім того, за рішенням комісії залишок коштів в сумі 35 тис.грн. було вирішено направити на часткову реалізацію проекту «Маркування веломаршрутів «НАДДНІПРЯНСЬКІ РОВЕРТУРИ».

Відповідно до рішення виконавчого комітету, ухваленому 20 грудня ц.р., за проекти-переможці Громадського бюджету – 2018 були закріплені такі виконавчі органи міської ради:

«Місце побачень у парку над Дніпром» - управління містобудування та архітектури;

«Оновлення ФСК «Спарта» - управління містобудування та архітектури; управління  з питань ЖКГ та екології;

«Безпечний пішохідний перехід з світлофором» - управління  з питань ЖКГ та екології;

«Перша велодоріжка в м.Каневі» – управління з питань ЖКГ та екології; відділ у справах сім’ї, молоді та спорту.

«Сонячний годинник дружби» біля фонтану» - управління містобудування та архітектури;

«Маркування веломаршрутів «Наддніпрянські ровертури» - управління з питань ЖКГ та екології.

Усі вищезазначені проекти мають реалізуватися в 2018 році.

  Друк статті