Звіт Канівського міського голови депутати міської ради підтримали одноголосно


Повернутись

Серед питань порядку денного чергового засідання сесії, що проходило у четвер, 21 грудня ц.р., депутати розглянули звіт міського голови Ігоря Ренькаса про діяльність виконавчих органів ради за 2017 рік.

Нагадаємо, 16 грудня ц.р. очільник міста звітував перед територіальною громадою (див. тут). Нині звіт заслухали представники депутатського корпусу Канівської міської ради.

В ході ознайомлення зі звітом депутати цікавилися питаннями туризму, зокрема, в рамках стратегії розвитку Черкаської області. Міський голова повідомив, що представники міста завжди подають свої пропозиції й беруть участь у всіх заходах. Утім, останнім часом, на жаль, спостерігається тенденція, що вищі чини згадують про Канів лише раз у рік – на шевченківські дні.

Порушили депутати й питання комунального господарства. Так, турбує їх ситуація із кришками від каналізаційних люків, які постійно крадуть.

- Кришки закуповуються і замінюються, але вже було зафіксовано 5 випадків, що цупили навіть пластикові, - повідомив І.Ренькас. – Така ситуація наразі і Золотоноші, і в Черкасах… Але ми над цим питанням працюємо.

Зрештою, питання про звіт міського голови було поставлено на голосування: 29 депутатів, які були присутні в залі, підтримали проект рішення, міський голова - утримався.

  Друк статті