Переможці конкурсу з оформлення закладів та установ до Нового року отримали почесні відзнаки


Повернутись

Передноворічні дні ми проводимо, як правило, у приємних турботах - прикрашаємо оселю, купуємо подарунки рідним, обираємо святкове вбрання… Саме ці клопоти й створюють відповідний новорічний настрій.

Місто також готується до свят. Засяяли вогники на головній ялинці міста, алея по вулиці Кошового, що від центру до «Авто-ріки», радує перехожих яскравою ілюмінацією, місцеві крамниці також прикрашені гірляндами та відповідним декором… А щоб стимулювати місцевих підприємців та керівників установ і підприємств Канівський міський голова і управління економічного розвитку оголосили спеціальний огляд-конкурс на краще святкове оформлення підприємств, установ, об’єктів торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування до Нового 2018-го року та Різдва Христового.

Тривав конкурс з 27 листопада по 25 грудня ц.р. Приємно, що канівці на ініціативу відгукнулися. За цей час у ньому взяло участь 50 місцевих магазинів, приватних і комунальних підприємств, кав’ярень та салонів краси тощо. З них - 12 закладів та установ виявилися найкращими. Це, зокрема, магазин «Наша Ряба», що на зупинці «Міський парк» по вул. Героїв Дніпра, (регіональний представник – Аліна Казакова); магазин «Маркет» (Віталія Батуркіна, Олена Тихонюк); магазин «Карапишівські ковбаси», що на площі Т.Шевченка (завідувач торговим відділом Оксана Симоненко); магазин «Меркурій» (ФОП Валентина Куча); кав’ярня «Каффіаморе» (ФОП Лідія Ніколенко»); магазин «Червоний маркет» (ФОП Наталія Плахтієнко); магазин «Діамант» (ФОП Рита Лаврентьєва); магазин «Канів – мінімаркет» (ФОП Марина Водянова); перукарня «Іріша» (ФОП Ірина Зоріна); КП «Управління ВКГ» (директор Володимир Цюкало); ПрАТ «Мироніська птахофабрика» (представник – Оксана Білик); КП «Місто» (директор Дмитро Шайдаров).

У п’ятницю, 29 грудня ц.р., в залі засідань будинку рад відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу. Міський голова Ігор Ренькас особисто вручав представникам закладів-переможців відзнаку Святого Миколая «За створення новорічного настрою та святкової атмосфери в місті Каневі».  

- Я вам дуже вдячний за те, що ви відгукнулися на нашу ініціативу, і допомогли створити новорічний настрій для канівців – як для дітей, так і для дорослих, адже красиво прикрашені вулиці не залишають байдужим нікого, налаштовуючи на позитивний лад, та даруючи відчуття свята, якогось новорічного дива. Звичайно, нам ще дуже далеко до європейських країн, адже це задоволення не з дешевих. Утім, вірю, ми будемо спільно працювати в цьому напрямку й надалі, прикрашаючи рідне місто, - сказав міський голова.

Звичайно, всіх відзначити не вдалося, але організатори свята вдячні всім, хто взяв участь у конкурсі, це, зокрема: зупинковий комплекс на площі Т.Г. Шевченка; магазин «Карапишівські ковбаси» на пл. Т.Г. Шевченка; Канівське відділення АТ «КІБ»; універмаг; аптека № 174 вул. О. Кошового, 2; магазин «Діамант»; магазин «Київстар»; компанія «МакЛаут»; магазин «Фієста»; магазин «Теремок»; магазин «Ботіка»; магазин «Наш дім»; кав’ярня «Каффіаморе»; магазин «Червоний маркет»; магазин «Рибка»; магазин «Маркет»; перукарня «Іріша»; магазин «Меркурій»; кафе «Шашличний край»; магазин жіночого одягу «Злата»; кулінарія, що напроти магазину «Маркет»; магазин «Лоск» на площі Героїв майдану; КП «Управління ВКГ»; магазин «Добробут», що по вул. 206-ї дивізії; магазин «Канів» (мінімаркет по вул. Енергетиків, р-н «Лазні»); сауна «Релакс» вул. Енергетиків, р-н «Лазні»); магазин «Сузір’я»; магазин «Капітошка»; Канівський РЕМ; магазин «Макс»; Канівське УЕГГ; магазин «Технобуд 2000»; магазин «Стимул»; магазин «Талісман»; кав’ярня «Філіжанка»; кафе «Дивосвіт»; ТОВ Сучасні торгівельні технології; КФ ТОВ «Клуб сиру»; магазин «Продукти» на вул. Б. Хмельницького; магазин «Домашній» на вул. Маяковського; магазин «Біла роза»; салон краси «Сакура»; магазин «Наша ряба» на зупинці «Міський парк»  по вул. Героїв Дніпра; ПрАТ Миронівська птахофабрика» кафе на приплаві «Тарасова гора»; Канівська загальноосвітня санаторна  школа-інтернат; салон краси «Персона»; салон краси «ВАУ»; магазин «Продукторія»; магазин «Цифротех».

  Друк статті